Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

KAB 31-12-09 16:12

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Foarte tare! Deja mi-e dor de Romania! La multi ani tulcenilor!!! :)

Geox` 31-12-09 18:08

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
La multi Ani tuturor!si Un 2010 mai bun!

Eugen_TL 31-12-09 18:12

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
LA MULTI ANI si un an nou mai bun plin de realizari la toata lumea.:)

naiman 02-01-10 18:04

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
la multi ani si tot ce va doriti in 2010 :D

magnifiqo 02-01-10 18:50

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
La multi ani si multi multi bani :D

n-am Bani 03-01-10 18:17

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Bogyciu (Post 2687117)
Stie cineva in Tulcea atelier/meserias de dublat/intors jante de tabla? Era un Logan albastru inchis, DYM la numar parca (apoi rotile au ajuns pe un Logan Alb de la nush ce firma) si avea jantele intoarse, stie cineva unde le-a facut?



UITE NUMARUL BAIATULUI CARE AVEA ULTIMA OARA JANTELE RESPECTIVE. POATE STIE EL CEVA. STIU CA SE ROSTOGOLISE UN PIC CU LOGANUL RESPECTIV,DAR MAI TRAIESTE. L-AM VAZUT IERI:))
0763606432
LAURENTIU

flmoise 04-01-10 08:20

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
la multi ani tuturor pasionatilor de autovehicule cu roate!

SEJ 04-01-10 08:23

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
La multi ani !!!

dan_azz 04-01-10 17:02

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
La multi ani....si sper sa ne gasim cu ganduri mai bune si mai curate.....

n-am Bani 05-01-10 01:23

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
ALO....BAIETII

Question!


Fac astia de la Kaufland marketu la noi. Il construieste Convas de la Cta.
Sefu de acolo e unu mare si gras numit Erol. Are un Jeep de-asta nou . Eram curios daca stiti ceva de masina. Nu cred ca ii ajunge un plin pana la Bucuresti.:))

MauS 05-01-10 13:03

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Este un Grand Cherokee SRT-8, 6 litrii, 420 de caluti. Intr-adevar, o masina remarcabila si nu prea stie multa lume de ea ;)

|Gyo| 06-01-10 20:27

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 2948002)
Este un Grand Cherokee SRT-8, 6 litrii, 420 de caluti. Intr-adevar, o masina remarcabila si nu prea stie multa lume de ea ;)

mausu, omul care stie tot :D BBC-ul :-P nu-ti scapa vre-un bolid de pe la noi fara sa-i stii detaliile :twisted:

n-am Bani 06-01-10 23:34

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
mai e un golf albasrtu prin tulcea, despre care se zvoneste ca ar avea vreo 180 de cai. TEO parca era numarul. Un golf 4 parca cu faruri tunning. Stie careva deva de el?

Asta una. Si parca am vazut si un golf 5 GTI . Sa fie pe bune? Unu rosu, n-am apucat sa vad numarul. Incepe lumea sa bage bani in golfuri!!

MauS 07-01-10 08:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Golful lui teo e 1,9 tdi :)

Eugen_TL 07-01-10 10:31

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
si are cip de 40cp + 10cp din farurile tuNNing


All times are GMT +2. The time now is 18:21.

- Copyright 2026 4Tuning