Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

drobet@ 18-10-12 07:42

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
crys vezi ca nu mai e demult a lui kamikaze a fost a mea si acum este a lui rex !:lol:

CRyS` 18-10-12 15:46

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Ahhh...sa moara Jana si cu Ana Blandiana! Nu am stiut,de unde naiba... :)) REX? Care? Primul proprietar al Bertone-ului REX sau Adelin, actualul? :))

Jockers 18-10-12 17:03

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Crys ce iti mai place sa te invarti in rond :)))

CRyS` 18-10-12 20:15

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Mie? Doamne Fereste!!!! Si Doamne Ajuta,cat mai des,acum cat vreau sa uzez de tot anvelopele spate!!! Ce sa ii faci, asfaltu` cere, masina cere, lumea cere, camerele din Rond Agro` cer! Tehnica este! Indemanare este! Amin!

Jockers 18-10-12 21:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
doamne ajuta :)))) si sa tina franele :))

CRyS` 08-11-12 22:09

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Mituc, iarta-ma ca azi ti-am taiat calea si tie si altor colegi de trafic la Auto Center in Pacurari :)) dar ma incadrasem nasol de tot :lol: si vroiam sa fac si dreapta sa intru in AutoGara numai ca am ratat intrarea :lol: Si am tras o "ROMANEASCA" de pe banda 1 pe banda 1 de pe contrasens :))


All times are GMT +2. The time now is 20:43.

- Copyright 2026 4Tuning