![]() |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
crys vezi ca nu mai e demult a lui kamikaze a fost a mea si acum este a lui rex !:lol:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Ahhh...sa moara Jana si cu Ana Blandiana! Nu am stiut,de unde naiba... :)) REX? Care? Primul proprietar al Bertone-ului REX sau Adelin, actualul? :))
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Crys ce iti mai place sa te invarti in rond :)))
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Mie? Doamne Fereste!!!! Si Doamne Ajuta,cat mai des,acum cat vreau sa uzez de tot anvelopele spate!!! Ce sa ii faci, asfaltu` cere, masina cere, lumea cere, camerele din Rond Agro` cer! Tehnica este! Indemanare este! Amin!
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
doamne ajuta :)))) si sa tina franele :))
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Mituc, iarta-ma ca azi ti-am taiat calea si tie si altor colegi de trafic la Auto Center in Pacurari :)) dar ma incadrasem nasol de tot :lol: si vroiam sa fac si dreapta sa intru in AutoGara numai ca am ratat intrarea :lol: Si am tras o "ROMANEASCA" de pe banda 1 pe banda 1 de pe contrasens :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:43. |
- Copyright 2026 4Tuning