![]() |
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
|
Re: DreamWorks
Asta a fost o aroganta din partea unuia care n-a putut sa faca nimic referitor la o comunitate auto ? :lol::lol::lol: Rog un moderator sa stearga postul anterior care este de-o inutilitate maxima.
|
Re: DreamWorks
Clubul Shadows Racing Team va ureaza Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi, un An Nou plin de impliniri, bucurii, cupe, membrii de aur, 0 iesiri din club si tot ce va doriti.
|
Re: DreamWorks
Craciun fericit baietzi....alaturi de persoanele dragi si de masinile dragi.... :P
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Multumim frumos pentru urari. Craciun Fericit tuturor alaturi de cei dragi
|
Re: DreamWorks
Va urez si eu, tuturor celor din clubul Dream Works, SARBATORI FERICITE alaturi de familie, prieteni, si persoanele iubite, si un an nou fericit si cu mult mai multe impliniri fata de 2010, dar si cu mult mai putine dezamagiri! :D
|
Re: DreamWorks
Pai ce inseamna prostia asta ? Nu-mi plac frustrarile astea exercitate pe forum.
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Nu am luat-o ca pe o ofensa directa, ideea e ca se petrece un fenomen in toata Romania asta a noastra, mereu se trezeste cate unul sa faca pe interesantul si e deranjant pentru toata lumea.
Dat fiind faptul ca am inteles care-a fost gluma, imi retrag cuvintele. Bafta si Craciun Fericit. |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
La Multi ani si tot ce va doriti din partea Shadows Racing Team Rm Valcea.Sa aveti parte de un an nou plin de impliniri si asfalt uscat.
|
Re: DreamWorks
Echipa RACING STREET TEAM va ureaza un craciun fericit alaturi de cei dragi,si un calduros La multi ani!
|
Re: DreamWorks
In pragul sarbatorilor si a trecerii intr-un an mai bun,Street Night Racers va ureaza sincer Sarbatori Fericite si clasicul La Multi Ani. Sa mancati sanatosi porcul in cinstea nasterii domnului si sa inchinam toti in noaptea dintre ani un pahar de sampanie pentru un an mai bun. Sa va dea Dumnezeu: toata puterea de la volanta…la roata , preturi reduse la carburanti , sosele demne de suspensia voastra sport , boost cat mai mare in turbina si injectoare curate. |
Re: DreamWorks
Craciun fericit alaturi de cei dragi!!!! :D:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:01. |
- Copyright 2026 4Tuning