Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

florinfty 30-06-11 09:25

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Superb ca de fiecare data!!! degeaba incercai sa ne sperii cu argintiu si alte roti, senzationala culoare!
Asteptam poze mai bune, felicitari si sa ai parte de ea :)

myky99 30-06-11 09:29

Re: E46 - TM 77 EEE
 
stati putin sa-mi adun cuvintele si postez dupa:)))
cum sa faci danonino asa ceva? te-ai gandit cu cat va creste numarul celor care au probleme cu inima pe forumu' asta?

Kedy 30-06-11 09:40

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4431996)
hai ca deja prea am dat'o in prosteala/caterinca/abureala aici ... :lol:
in primu rand vreau sa multumesc tuturor pt. ajutor... in special : und_alexx , vam_19, laurentiu_tim + echipaju WEST GARAGE :D

deci.. masina e "usa laser red"
eu sunt super mega entuziasmat de nuanta... a iesit exact cum imi doream...

mai este putin de lucru ... gen aliniat.. reglat.. + astept oglinziile si mici chestii de detaliu.....


poze de azi ...

BV Caius felicitari pt masina ma gandeam eu ca nu ramai cu rotile alea anoste :-P

Caius TM 30-06-11 10:18

Re: E46 - TM 77 EEE
 
7 Attachment(s)
va multumesc tuturor pt. aprecierii.... :D

o sa urmeze si alte poze profi... numa sa fie gata, sa vina si oglinziile... difusoru spate.. si ce mai am de pus ...


cateva poze din culise....

laurentiu_tim 30-06-11 10:28

Re: E46 - TM 77 EEE
 
sigur ca da....v-am zis ca e gri :lol::lol::lol:

la cata munca s-a bagat in masina nici nu avea cum sa nu iasa de nota 10+

Casi sampania :lol:

vam_19 30-06-11 10:37

Re: E46 - TM 77 EEE
 
fara comentarii....la cata pasiune si rabdare pune baiatul asta in ceea ce face nu avea cum sa iasa altceva decat ceva bun si frumos...bravo BROOO..ai dat tuningul peste cap:)):shock::shock::shock:

vam_19 30-06-11 10:38

Re: E46 - TM 77 EEE
 
P.S...am un cadou pt tine...asa ca de masina noua;)

dr_pricop 30-06-11 10:42

Re: E46 - TM 77 EEE
 
OOOOOO DAAAAAAA

plictisit 30-06-11 11:01

Re: E46 - TM 77 EEE
 
pfuu .. aia e noua nuanta de lila ? :lol: arata bine, gj

vam_19 30-06-11 11:13

Re: E46 - TM 77 EEE
 
hai cu 100000 de Views sa fie suma rotunda:))

ar_66_rau 30-06-11 11:25

Re: E46 - TM 77 EEE
 
. .

b31rmy 30-06-11 12:40

Re: E46 - TM 77 EEE
 
AOLOOO!!! E PORNO!

raswan MKO 30-06-11 13:43

Re: E46 - TM 77 EEE
 
am contul asta de cateva zile....vizitez 4tuning de cv ani....iar primul post am asteptat sa il fac knd va fii masina ta gata...acum pot sa postez si eu >>>SUPERBA<<<< ca si restul proiectelor pe carele-ai facut......felicitari esti mare :D:D

JusT_SaY_BoBo 30-06-11 13:55

Re: E46 - TM 77 EEE
 
pff in sfarsit mi-a venit sa postez dupa socul cu gri-ul si jantele:lol::lol:

este absolut superba!!8)

vam_19 30-06-11 14:26

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by raswan MKO (Post 4433379)
am contul asta de cateva zile....vizitez 4tuning de cv ani....iar primul post am asteptat sa il fac knd va fii masina ta gata...acum pot sa postez si eu >>>SUPERBA<<<< ca si restul proiectelor pe carele-ai facut......felicitari esti mare :D:D

merge la sala, din cauza asta e asa mare:))


All times are GMT +2. The time now is 18:21.

- Copyright 2026 4Tuning