![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
Superb ca de fiecare data!!! degeaba incercai sa ne sperii cu argintiu si alte roti, senzationala culoare!
Asteptam poze mai bune, felicitari si sa ai parte de ea :) |
Re: E46 - TM 77 EEE
stati putin sa-mi adun cuvintele si postez dupa:)))
cum sa faci danonino asa ceva? te-ai gandit cu cat va creste numarul celor care au probleme cu inima pe forumu' asta? |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
7 Attachment(s)
va multumesc tuturor pt. aprecierii.... :D
o sa urmeze si alte poze profi... numa sa fie gata, sa vina si oglinziile... difusoru spate.. si ce mai am de pus ... cateva poze din culise.... |
Re: E46 - TM 77 EEE
sigur ca da....v-am zis ca e gri :lol::lol::lol:
la cata munca s-a bagat in masina nici nu avea cum sa nu iasa de nota 10+ Casi sampania :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
fara comentarii....la cata pasiune si rabdare pune baiatul asta in ceea ce face nu avea cum sa iasa altceva decat ceva bun si frumos...bravo BROOO..ai dat tuningul peste cap:)):shock::shock::shock:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
P.S...am un cadou pt tine...asa ca de masina noua;)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
OOOOOO DAAAAAAA
|
Re: E46 - TM 77 EEE
pfuu .. aia e noua nuanta de lila ? :lol: arata bine, gj
|
Re: E46 - TM 77 EEE
hai cu 100000 de Views sa fie suma rotunda:))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
. .
|
Re: E46 - TM 77 EEE
AOLOOO!!! E PORNO!
|
Re: E46 - TM 77 EEE
am contul asta de cateva zile....vizitez 4tuning de cv ani....iar primul post am asteptat sa il fac knd va fii masina ta gata...acum pot sa postez si eu >>>SUPERBA<<<< ca si restul proiectelor pe carele-ai facut......felicitari esti mare :D:D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
pff in sfarsit mi-a venit sa postez dupa socul cu gri-ul si jantele:lol::lol:
este absolut superba!!8) |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:21. |
- Copyright 2026 4Tuning