Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

Bogdan2fsc 27-12-10 22:19

Re: Counter Strike 1.6
 
server de smecheri :))

dony ddc 27-12-10 23:01

Re: Counter Strike 1.6
 
Unii sunt analfabeti si au admine.....:shock:

Bogdan2fsc 27-12-10 23:03

Re: Counter Strike 1.6
 
silence.idle.ro .. un server decent.. adminmod..fara pluginuri..gen pgl

DTH 28-12-10 01:26

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 3932851)
Pe servaru pcp.gemenii.ro am primit ban pe motiv....ca cica am fost codat pe servar mai mult de 84600 min (parca),frate primesc gag fara motiv:shock::shock::shock:,cand e Claudia pe servar e totul ok dar cand nu e incep admini fitzosi sa dea gag la misto,iam pus o intrebare acum ceva timp lui adminu "Drakoo" si a inceput sa ameninte ca imi da BAN....etc.

După cum bine am spus dar văd că nu înţelegi ..de ce nu poţi să faci reclamaţie dacă te consideri nevinovat ?! Tu vrei să se rezolve ceva pe " ochi frumoşi " ? Dacă vrei să nu mai fi deranjat de anumite persoane de pe acest server ...te duci frumos pe forum faci reclamaţie şi ne ocupăm noi . Indiferent de situaţie să ştii că nu rezolvi nimic dacă tu stai să vii pe forum aici să zici că adminul Drakoo pe care nu-l cunoaşte nimeni te-a deranjat şi s-a luat de tine după care să faci reclamă negativă la server că nu-ţi convin ţie nu ştiu ce chestii , frate ...vrei să rezolvi ceva ţi-am zis , înafară de RECLAMAŢIE pe forumul serverului , nu ai să rezolvi absolut nimic AICI ...tu crezi că X sau Y îl cunosc sau îi pot face ceva lui Drakoo sau altor admini de aici ?


Toată ziua te dai lovit AICI că domne nu ştiu ce ţi-a făcut cutărică ...ce treabă are 4Tuning-ul cu serverul de cs ??!?!?!


Intrii frumos pe http://pcp.gemenii.ro şi faci reclamaţie ( de câte ori să-ţi mai zic ) iar dacă nu vrei şi nu ai chef / timp ...măcar nu mai posta aici aberaţii că nu interesează pe nimeni că din 100 de admini sau câţi pana mea sunt nu ştiu care te deranjează pe tine în mod personal sau găseşte frumos alt server ...
Nu ştiu unde vrei să baţi dar mie reclamă negativă la server nu-mi faci că am destui playeri ;)

Bogdan2fsc 28-12-10 03:12

Re: Counter Strike 1.6
 
daca tot ai asa multi playeri dc mai faci reclama si aici ?

DTH 28-12-10 03:16

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan2fsc (Post 3933412)
daca tot ai asa multi playeri dc mai faci reclama si aici ?

Ca să fac clan 4T să jucăm ? Să ştie lumea de server că vreau să joc cu , colegii mei ? Oare de ce ? Doar nu vrei să mă apuc să dau massuri pentru un joc :lol::lol::lol:

Bogdan2fsc 28-12-10 03:18

Re: Counter Strike 1.6
 
pai..hai sa jucam atunci :D

DTH 28-12-10 03:24

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan2fsc (Post 3933416)
pai..hai sa jucam atunci :D

Eu iniţial m-am gândit şi am vorbit cu anumiţi prieteni să jucăm zilele astea dacă tot sunt sărbători şi unii stau pe acasă , bineînţeles nu în timpul zilei că unii avem treabă ...cel mai bine ar fi pe la un 8 ...să facem frumos un meci şi aia e ! :) Azi de exemplu nu pot , ziua o să fiu plecată şi noaptea cred că la fel :) Dar întâi să strângem doritori ...să facem echipe etc :)

pLasTy 28-12-10 08:03

Re: Counter Strike 1.6
 
Am un chef de cs...mai facem clanu ala? ne strangem cu totii pe un server?:lol:Zilele astea as deschide eu server..4tuning.laleagane.ro daca ma lasa administratoru;)

dony ddc 28-12-10 10:13

Re: Counter Strike 1.6
 
Am facut aicea ca sa vada toata lumea ce servar e pcp.gemenii.ro ,sa fac reclamatie pe forumu vostru???Ca sa mai zica odata "Alexe" ca cica am injurat ca le-am ..........m-o-r-t-i-i???Si uneori ies din counter-strike si ma reconectez pe servar fiindca primesc gag fara motiv....:shock:
P.S O sa le fac poze data viitoare sa vezi si tu la ce baietii cuminti le-ai dat admin,sa vedem ce mai spui ca ma dau mereu lovit...;)

DTH 28-12-10 10:20

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 3933777)
Am facut aicea ca sa vada toata lumea ce servar e pcp.gemenii.ro ,sa fac reclamatie pe forumu vostru???Ca sa mai zica odata "Alexe" ca cica am injurat ca le ..........m-o-r-t-i-i???Si uneori ies din counter-strike si ma reconectez pe servar fiindca primesc gag fara motiv....:shock:
P.S O sa le fac poze data viitoare sa vezi si tu la ce baietii cuminti le-ai dat admin,sa vedem ce mai spui ca ma dau mereu lovit...;)

Las-o aşa cum a picat ...sinceră să fiu nu mă interesează cine vede cum vede şi ce vede :lol: Eu ţi-am explicat frumos dacă vrei să se rezolve ceva faci reclamaţie pe forumul serverului unde pui detalii şi poze şi ce mai vrei tu ...dacă ţi-e lene 5 minute să îţi laşi din timpul tău preţios pentru a face o reclamaţie nu este vina mea ...şi poţi să faci câtă reclamă negativă vrei tu la server ...cum spuneam ...nu duc lipsă de playeri :))

Apropo ...dau admin cui vreau , când vreau ;)

dony ddc 28-12-10 10:28

Re: Counter Strike 1.6
 
Am facut cerere pe forum de unban ,dar am incercat sa ma reconestez pe servar asta la ora 12:24 si am primit auto-ban....:-)

DTH 28-12-10 10:41

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 3933816)
Am facut cerere pe forum de unban ,dar am incercat sa ma reconestez pe servar asta la ora 12:24 si am primit auto-ban....:-)

M-am uitat la cererea ta de unban şi ai ban permanent de la server din cauza limbajului tău :)

Îţi dau nişte mici exemple :

- Admin [Anti-Swer] ora 18:14:48 pe motiv de f..................m......***m
- Admin [Anti-Swer] ora 16:46:18 pe motiv de LOL F** !

Am cenzurat eu cuvintele cu steluţe ...dar pe forum arată cuvântul scris de tine în întregime ...mai pe scurt : Ai înjurat , serverul ţi-a dat ban pe un timp de câteva ore sau ceva gen ...tu ai dat retry de nenumărate ori şi ai luat ban pe chestia asta pentru că nu se dă retry ...dacă vrei să îţi resetezi scorul sau ceva de genul dai /resetscore ...iar dacă ai Llama sau Gag ...aştepţi să treacă perioada acestora :)

Nu arată niciun ban dat de vreun admin ...poate că , cei care ţi-au dat ban a fost tot pe motiv de LIMBAJ şi nu dă nimeni ban PERMANENT pentru limbaj ( te asigur ) ...aşa că nu mai acuza tu adminii decât când ai nişte dovezi plauzibile :)

dony ddc 28-12-10 11:00

Re: Counter Strike 1.6
 
Am inteles,cum aflu perioada perioada de Gag sau Llama???Si pana la urma am ban permanent nu???Cum il scot?:D

dony ddc 10-01-11 18:19

Re: Counter Strike 1.6
 
Am si eu o probleme cu counter-strike extreme final,cand intr-u in el si vreau sa joc pe servar dupa ce se termina runda in care astept si incepe alta dupa 5 secunde ma da afara din cs,am bagat tot feluri de coduri in console dar nimic cand apas ctrl+alt+delet imi apare FATAL ERROR!!!Aveti si voi ceva solutii???


All times are GMT +2. The time now is 16:06.

- Copyright 2026 4Tuning