Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

raul_rebelul2005 02-08-08 15:15

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Eu inca nu am vazut-o pana acuma,da ii tare rupta.......se putea face...

veveve 02-08-08 15:20

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
de facut nu prea se merita de facut,,,o so recaroseze joe...ii la el acuma masina.

razvy_91 06-08-08 15:22

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by z3r0m3CSL (Post 1600934)
Inca 2 poze cu Mustangul din sm ! :D

ala ii mustangul lui varumeu :-)

gergo 07-08-08 22:44

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Super! Suntem māndri de tine! WAU. :)

juana_man 08-08-08 08:27

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by razvy_91 (Post 1682260)
ala ii mustangul lui varumeu :-)

triplu WAU si din partea mea.
tinand cont ca ai devenit asa important ,eu zic sa te alegem sef de haita

ce ziceti baieti?cine il voteaza?

toyoman 08-08-08 15:59

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by razvy_91 (Post 1682260)
ala ii mustangul lui varumeu :-)

Cum e sa fi var de proprietar de mustang?

raul_rebelul2005 08-08-08 17:15

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
aia da,daca nu ne zicea-i prosti ramaneam......foarte interesant....

13tsp 08-08-08 19:40

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by toyoman (Post 1686101)
Cum e sa fi var de proprietar de mustang?

Sunteti putin sarcastici,lasa-ti baiatul in pace si nu fiti rai :lol:

veveve 08-08-08 20:03

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
:D
Quote:

Originally Posted by toyoman (Post 1686101)
Cum e sa fi var de proprietar de mustang?

:lol::lol::lol:ii un fel de frate cu tata:lol::lol:

A2racer(Ovi) 27-08-08 08:55

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
Uite peste ce am dat eu in centru.

veveve 27-08-08 09:15

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
mda am vazuto si eu ,masina asta ii un fel de papagal pe roti,si daca la-ti vazut si pe italianou vero care o conduce,si el are o freza de papagal

szambi77 27-08-08 09:31

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by veveve (Post 1717458)
mda am vazuto si eu ,masina asta ii un fel de papagal pe roti,si daca la-ti vazut si pe italianou vero care o conduce,si el are o freza de papagal

Si eu consider ca e un kitch... nu ca nu ar fi un proiect frumos masina asta, ba chiar putea sa iasa un veritabil show-car, asta daca la un moment designerul s-ar fi abtinut sa mai picteze...

13tsp 27-08-08 11:07

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by A2racer(Ovi) (Post 1717442)
Uite peste ce am dat eu in centru.

Urata cu spume,gen de masina de italiano vero sau gigolo italiano,cum a zis cineva ma sus.Plus sigla de Ferrari de pe gura de aerisire spune totul si despre masina cat si despre masina!

mariusARD 27-08-08 11:14

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
da poze cu toyota supra de "520" hp si jante de "4.500" lire nu are nimeni?:oops: :rolleyes2:lol::lol::lol:

13tsp 27-08-08 11:45

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by mariusARD (Post 1717657)
da poze cu toyota supra de "520" hp si jante de "4.500" lire nu are nimeni?:oops: :rolleyes2:lol::lol::lol:

Aia nu era aia cu jantele de 10.000 de lire sterline si 2000 de cai ? :rolleyes2 :lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 17:58.

- Copyright 2026 4Tuning