Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

Babutz 30-08-10 13:16

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mananc ceva ..si ma bag again la somn

nea_gogu_de_la_gaze 30-08-10 19:01

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Stiati ca eu in acest moment...am morcovu' cu tot cu iepure pentru proba de poimaine?

Babutz 31-08-10 10:39

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mananc o branzoaica..citesc ziarele..si ma bag back la somn

cristianic 31-08-10 12:35

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
radeam de postul unui coleg forumist.....care spunea ca el crede ca eram sub influenta drogurilor cand ascultam o melodie postata de mine pe topicul "ce melodie asculti in acest moment" :))chiar mi.a placut asta cu drogurile

DrifterGT 31-08-10 19:36

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by cristianic (Post 3623269)
radeam de postul unui coleg forumist.....care spunea ca el crede ca eram sub influenta drogurilor cand ascultam o melodie postata de mine pe topicul "ce melodie asculti in acest moment" :))chiar mi.a placut asta cu drogurile

Tu sa ai grija cu bicicleta :)) sa nu te ia garcea :)) (glumesc)

Acum ... hmm ma uitam la T.V si radeam la o emisiunea cu camera ascunsa :))

FED express 31-08-10 20:50

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
citeam postu lu colegu Alex(drifteru) si mai citesc si despre Rasputin si profetiile lui Nostradamus, tare nenea asta:lol::lol:

cristianic 31-08-10 20:53

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
tocmai am postat o noua melodie comica...special pentru colegu DrifterulGT:))

Manson 31-08-10 21:15

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
inebunesc ca am temperatura.....si beau ceai cald....:( vreme aiurea

DrifterGT 01-09-10 02:07

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
1:09 Another night... same shi* ...
Ascult muzica , invat cate ceva despre drift cu tractiune pe fata ... , si caut niste piese(pentru masina)/machete(pentru colectie) pe ebay ! :-)

Babutz 01-09-10 04:59

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am ajuns home...beau un gat de suc..citesc forumu/ziarele..si ma bag la somn....
:D

spiner 03-09-10 00:08

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
RAD si ma amuza cat de cacat e viata asta.. :)) cred ca pe sistem nervos :???:

DrifterGT 03-09-10 02:52

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
1:51 , alta noapte... :-)

DrifterGT 03-09-10 04:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Am reusit sa postez la 3:00 yeeeeeeeee:D

Babutz 03-09-10 05:08

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Sunt de acord cu SPINER:)) doar ca eu nu rad:???:
mananc..citesc treburile..si ma car la somn..a trecut si noaptea asta:lol:

DrifterGT 05-09-10 01:01

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
00:00 Terminat de verificat masina , mai ma duc la tocit niste cauciucuri , deci fug la somn imediat!
:D


All times are GMT +2. The time now is 17:40.

- Copyright 2026 4Tuning