Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Club 11 - VL 02 ABU (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/151800-oltcit-club-11-vl-02-abu.html)

Laure2fast 21-06-12 19:19

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by lancer (Post 5074381)
da aveti dreptate in legatura cu aeroportul ... dar dupa cum eram noi obisnuiti ... acolo le faceau pe toate ..:) + ca la tampiteii nostrii din craiova te puteai astepta la orice ...

laure dar tot nu ne spusasi daca participi cu cro-ul?

nu particip ..

lancer 07-07-12 13:12

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
cum merg lucrarile? ca esti pe ultima suta de metri .... sau mai bine zis pe ultima saptamana

Dr.Dre 08-07-12 05:22

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by lancer (Post 5093826)
cum merg lucrarile? ca esti pe ultima suta de metri .... sau mai bine zis pe ultima saptamana

sunt cu ele la zi,ieri am polistat jantele de 9j,azi urmeaza cele de 7.5j,am pus plasa in fata la spoiler...urmeaza sa ii pun si scaunele sport....si mai sunt cateva maruntisuri...pana viner e gata :D

stuparu_mihairadu 08-07-12 08:07

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
ce "bengoasa" e frateeeeee :shock::shock::shock:


vrei sa facem schimb?:lol::lol::lol:

lancer 08-07-12 11:20

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
mihai lasa ca o sa o poti vedea sambata viitoare live in craiova ...

Dre spor la treaba ... ne vedem sambata la expo

Dr.Dre 09-07-12 02:15

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by lancer (Post 5094765)
mihai lasa ca o sa o poti vedea sambata viitoare live in craiova ...

Dre spor la treaba ... ne vedem sambata la expo

merci,ne vedem la show

lancer 12-07-12 12:21

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
https://forum.4tuning.ro/25-eveniment...l-craiova.html

vezi ca prezentarea e maxim pana sambata la ora 8 ... asta cel putin din ce se scrie mai sus... hai ca numai maine nu e poimaine

stuparu_mihairadu 13-07-12 15:24

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
deci care cum facem sa ne intalnim sa mergem acolo toti :lol: ??

lancer 13-07-12 16:44

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
pai nu stiu ... toata treaba incepe dupa 10, pentru noi muritorii de rand ... pentru dre incepe mult mai devreme avand in vedere ca pana la 8 trebuie sa fie acolo ... si inainte de asta mai are si un drum de la valcea de facut

lancer 15-07-12 17:19

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
3 Attachment(s)
dre ma bucur ca am reusit sa schimbam 2 vorbe ieri ... am mai trecut pe urma pe seara ...am mai trecut si azi in grup ... fusaram vreo 5-6 ... dar daca lasi masina nesupravegheata asta e ...

oricum masina arata bine desi mai ai de lucru la ea ...felicitari pentru o prima participare mai ales ca am inteles ca ai avut si cateva aventuri pe drum ...acuma ca observatii pe langa ce stii ca ai de munca la ea ... pe langa partea de suspensie ... desi ar da bine de tot lasata mai mult de fata sa vina la nivelul spatelui ...in varianta aia nu vad cum ai putea circula ... singura optiune ar fi sa ridici spatele la nivelul fetei ... desi pierde mult din aspectul vizual de low ... la interior arata chiar super ok ce ai facut pana acum ...arata chiar mai bine decat ma asteptam si mai bine decat da in poze ... dar totusi vezi ce faci cu bordul ala ... incearca sa gasesti o solutie sa il imbraci ... vinilin negru sau tot materialul care l-ai folosit la partea superioara a usilor (da destul e aiurea pentru o masina de show cu crapatura aia)

DJBOSS 15-07-12 17:22

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
2 Attachment(s)
2 poze si de la mine,mi-a placut masina ;)

Devu 15-07-12 17:44

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Arata bine, dar merge putin mai lasata de fata.

lancer 15-07-12 18:43

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by Devu (Post 5103450)
Arata bine, dar merge putin mai lasata de fata.

cu lasatul de fata mai merge ... dar sincer in cazul ala nu stiu pe unde o sa mearga mai ales pe drumurile noastre ...omul a venit cu ea pe rotile ei de la valcea la craiova si a reusit sa crape un pic pragul in partea din spate deja ma gandesc cu jale daca era mai lasata de fata ce se putea intampla ... cu acel prag ...sau cu spoilerul

stuparu_mihairadu 15-07-12 18:59

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
me liiiiiiiike !!!! am vazut-o....bafta cu ea in continuare

bobocu91 15-07-12 22:51

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
3 Attachment(s)
Frumos oltean ai Dre, multa bafta pe viitor si sa ne faci mandrii pe toti cu aparitii la cat mai multe show`uri!!!

Cateva pozici de la mine si sa nu te superi daca am fost prea carcotasi, important este sa`ti placa tie! :oops:


All times are GMT +2. The time now is 03:06.

- Copyright 2026 4Tuning