![]() |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
cum merg lucrarile? ca esti pe ultima suta de metri .... sau mai bine zis pe ultima saptamana
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
ce "bengoasa" e frateeeeee :shock::shock::shock:
vrei sa facem schimb?:lol::lol::lol: |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
mihai lasa ca o sa o poti vedea sambata viitoare live in craiova ...
Dre spor la treaba ... ne vedem sambata la expo |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
https://forum.4tuning.ro/25-eveniment...l-craiova.html
vezi ca prezentarea e maxim pana sambata la ora 8 ... asta cel putin din ce se scrie mai sus... hai ca numai maine nu e poimaine |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
deci care cum facem sa ne intalnim sa mergem acolo toti :lol: ??
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
pai nu stiu ... toata treaba incepe dupa 10, pentru noi muritorii de rand ... pentru dre incepe mult mai devreme avand in vedere ca pana la 8 trebuie sa fie acolo ... si inainte de asta mai are si un drum de la valcea de facut
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
3 Attachment(s)
dre ma bucur ca am reusit sa schimbam 2 vorbe ieri ... am mai trecut pe urma pe seara ...am mai trecut si azi in grup ... fusaram vreo 5-6 ... dar daca lasi masina nesupravegheata asta e ...
oricum masina arata bine desi mai ai de lucru la ea ...felicitari pentru o prima participare mai ales ca am inteles ca ai avut si cateva aventuri pe drum ...acuma ca observatii pe langa ce stii ca ai de munca la ea ... pe langa partea de suspensie ... desi ar da bine de tot lasata mai mult de fata sa vina la nivelul spatelui ...in varianta aia nu vad cum ai putea circula ... singura optiune ar fi sa ridici spatele la nivelul fetei ... desi pierde mult din aspectul vizual de low ... la interior arata chiar super ok ce ai facut pana acum ...arata chiar mai bine decat ma asteptam si mai bine decat da in poze ... dar totusi vezi ce faci cu bordul ala ... incearca sa gasesti o solutie sa il imbraci ... vinilin negru sau tot materialul care l-ai folosit la partea superioara a usilor (da destul e aiurea pentru o masina de show cu crapatura aia) |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
2 Attachment(s)
2 poze si de la mine,mi-a placut masina ;)
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Arata bine, dar merge putin mai lasata de fata.
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
me liiiiiiiike !!!! am vazut-o....bafta cu ea in continuare
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
3 Attachment(s)
Frumos oltean ai Dre, multa bafta pe viitor si sa ne faci mandrii pe toti cu aparitii la cat mai multe show`uri!!!
Cateva pozici de la mine si sa nu te superi daca am fost prea carcotasi, important este sa`ti placa tie! :oops: |
| All times are GMT +2. The time now is 03:06. |
- Copyright 2026 4Tuning