Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

GiGiCarbiT 25-01-08 17:35

Re: Diverse discutii
 
asa ma bucur ca eu sunt iertat cmdcondensator...apreciez!!!

kraven_4_all 25-01-08 17:42

Re: Diverse discutii
 
mha da esti tigan, lasa frate nicku` omului cum e....k si u pui paie pe foc ....

jakal 25-01-08 21:00

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by GiGiCarbiT (Post 1314190)
asa ma bucur ca eu sunt iertat cmdcondensator...apreciez!!!

paliul draq.....:D:D:D

T@zMania 25-01-08 21:22

Re: Diverse discutii
 
bai GiGiSulf nu mai rade de nick-u baiatului ca esti om mare!!!te-ai prostit la batranetze?;)

GiGiCarbiT 25-01-08 21:56

Re: Diverse discutii
 
imi cer scuze....iertati`ma....!!Nu o sa se mai intample...pana data viitoare!

alex2see 25-01-08 22:22

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by tre (Post 1313107)
pai unii dintre noi, "persoane cunoscute nu spun care", ar putea da o tura, doua pe-acolo. :)

nu o sa dea nimeni ture pe acolo


nu avem timp si nici nevoie

numai baieti isteti

bogdan_wrc 26-01-08 08:49

Re: Diverse discutii
 
ce in gasca umblati seara... eram cu alt audi...dar v-am reperat..

mucu 26-01-08 18:48

Re: Diverse discutii
 
bai carbit... las' draq de treaba, forumu asta nu e facut ptr certuri. sunt eu nou da totusi aici tre' sa fim "o familie", atata lucru am inteles si eu. ;)


.

tre 27-01-08 01:37

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by alex2see
nu avem timp si nici nevoie
numai baieti isteti

mda...

Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc
eram cu alt audi...

ma daca vrei sa te plimb cu masina poti sa suni nu e rusine.

cmdbass 27-01-08 15:07

Re: Diverse discutii
 
spre bucuria unora...incepand de azi sunt user inactiv...
salutare la baietii!

platon911 27-01-08 15:34

Re: Diverse discutii
 
noroc CMD'ule.Ne auzim noi ;)

shantzu 27-01-08 15:35

Re: Diverse discutii
 
La multi ani Blondule :drunk:

bogdan_wrc 28-01-08 07:29

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by tre (Post 1316803)
ma daca vrei sa te plimb cu masina poti sa suni nu e rusine.

eram cu ala care mi-a luat locul de parcarea cand ne-am intantit si am condus VarzaTECu(TEC=dozator adica).:))
tre, o sa vb pe mess, ca vreau sa organizez 2 chetsii mari: Hot hatch 2 si niste intalniri cum vorbisem noi, ca am niste propuneri. asa ca e timpu sa faci pasul ala mare. hai cu CTRu'.

tre 28-01-08 08:32

Re: Diverse discutii
 
ala? nu erau de sex feminin si erau 2?

ma, poti sa faci ce vrei tu, da' sa fie cu femei!

...iar cu ce-ai mers tu era i-VTEC, nu VTEC simplu, deci "i" de la algoritm inteligent de lasat vag-uri in urma, ma-ntelegi.

bogdan_wrc 28-01-08 08:42

Re: Diverse discutii
 
am vazut vineri/sambata..cand a fost ce ne lasai in urma.... :)) si pe mine si pe wrc ala :P

ala=adica audi ala....
da..si era iar plin de fete :)))


All times are GMT +2. The time now is 09:46.

- Copyright 2026 4Tuning