![]() |
|
Re: Diverse discutii
asa ma bucur ca eu sunt iertat cmdcondensator...apreciez!!!
|
Re: Diverse discutii
mha da esti tigan, lasa frate nicku` omului cum e....k si u pui paie pe foc ....
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
bai GiGiSulf nu mai rade de nick-u baiatului ca esti om mare!!!te-ai prostit la batranetze?;)
|
Re: Diverse discutii
imi cer scuze....iertati`ma....!!Nu o sa se mai intample...pana data viitoare!
|
Re: Diverse discutii
Quote:
nu avem timp si nici nevoie numai baieti isteti |
Re: Diverse discutii
ce in gasca umblati seara... eram cu alt audi...dar v-am reperat..
|
Re: Diverse discutii
bai carbit... las' draq de treaba, forumu asta nu e facut ptr certuri. sunt eu nou da totusi aici tre' sa fim "o familie", atata lucru am inteles si eu. ;)
. |
Re: Diverse discutii
Quote:
Quote:
|
Re: Diverse discutii
spre bucuria unora...incepand de azi sunt user inactiv...
salutare la baietii! |
Re: Diverse discutii
noroc CMD'ule.Ne auzim noi ;)
|
Re: Diverse discutii
La multi ani Blondule :drunk:
|
Re: Diverse discutii
Quote:
tre, o sa vb pe mess, ca vreau sa organizez 2 chetsii mari: Hot hatch 2 si niste intalniri cum vorbisem noi, ca am niste propuneri. asa ca e timpu sa faci pasul ala mare. hai cu CTRu'. |
Re: Diverse discutii
ala? nu erau de sex feminin si erau 2?
ma, poti sa faci ce vrei tu, da' sa fie cu femei! ...iar cu ce-ai mers tu era i-VTEC, nu VTEC simplu, deci "i" de la algoritm inteligent de lasat vag-uri in urma, ma-ntelegi. |
Re: Diverse discutii
am vazut vineri/sambata..cand a fost ce ne lasai in urma.... :)) si pe mine si pe wrc ala :P
ala=adica audi ala.... da..si era iar plin de fete :))) |
| All times are GMT +2. The time now is 09:46. |
|
- Copyright 2026 4Tuning