![]() |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
si c se intampla daca dai turbosmooth??? ...daca vad poate te pot ajuta...daca nu ..sa zica altcineva care stie :D
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
Quote:
Uite ce se intampla............ |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
cred k mai bine ar fi sa pui un wireframe ...
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Am rezolvat...ms mult...;)
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
am si eu o problema in 3dsmax... am urmarit un tutorial cu a3 pe net...si am incercat si eu sa il fac...deci dupa ce am aranjat blueprinturile alea poza fata si cea spate dupa cum vedeti se vad neclare...si a doua chestie ca in panele front si side nu apare poza cu masina din fata si dintr-o parte...si celui care facea tutorial ii aparea pentru ca mai apoi sa aseze pozele bine sunt incepator pls help
nu mai pune imagini mari, se strica linia forumului (GRIGO) |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
Quote:
apasa F3 ,F4 . daca vrei sa se vada liniile masina mai bine fa urmatoarele :d bafta |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
chestia aia cu top left front back... a aparut in 3d max 2009?? sau se poate baga si la alea mai vechi (max 8 )... k e interesanta ...eu am facut o casa...si 2 laterale is exact la fel...si ma cam incurc...si ar fi buna :d...
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
stie cnv cum pot face sa apara axele acelea pe linii ?
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
in cazul tau pui asa ;)
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
mersi :-) |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
nu e de asta...e vb de axele acelea nu sagetiile.
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
cum fac sa mut imaginea din top view...dupa ce iam dat freeze...adica nu vreau sa ii schimb locu in patratu ala de lam facut cand am montat blueprinturile...ci doar in top view vreau sa o dau mai sus ca nu se vede intreaga ? nush daca am explicat bine...8-|
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:56. |
- Copyright 2026 4Tuning