![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
la multi ani manelistu dreacu....cocalar. com :)):)):))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Lma RZW.......eu am imbatrianit joi cu ink un an :)...jakal akum am vazut sms :( o lasam ope weckendul viitor promit !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La multzi ani razvanica!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La multi ani RZW....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mulţumesc tuturor,si promit ca la 18 ani o sa va invit pe toţi la un local,restaurant ceva....ca acum nu are farmec!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sau nu ai scos alocatia
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
amătât şi eu ce să fac ...:cry: da lasă că a zis hyena ca e el in forţă de banii si face el cinste :lol: :lol: :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
rzw invata sa saluti pe aia mai mari ca ala mic saluta pe cel mare si parca Ericson se scrie asa ericSSon! :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La Multi Ani RzW:*....cam tarziu dar mai bn acuma decat niciodata:P
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
6 Attachment(s)
in primul rand sal la toata lumea....k d mult nu am mai scris p forum.
va prezint noua mea "achizitie"....un puiutz d American Staffordshire Terrier(amstaff):D.stiu k asta nu e un forum d animale,dar acuma masina e p locul 2 pt mn:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa-ti traiasca...arata adorabil mic asa...sa vedem cand o creste cine mai vine in vizita la tine :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cainele si motanul =))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
la multi ani rzw :)
bogdane, e marfa rau catzelushu :X zi si tu cum il cheama :P si nu e achizitie ba ca nu e un obiect :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
e 2.5 bogdane??
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:22. |
- Copyright 2026 4Tuning