Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 01-03-09 13:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
la multi ani manelistu dreacu....cocalar. com :)):)):))

DRK*DeSiGn 01-03-09 13:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Lma RZW.......eu am imbatrianit joi cu ink un an :)...jakal akum am vazut sms :( o lasam ope weckendul viitor promit !

Lucian_GXZ 01-03-09 18:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La multzi ani razvanica!

gagyu 01-03-09 19:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La multi ani RZW....

Tweety_rzw 01-03-09 20:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mulţumesc tuturor,si promit ca la 18 ani o sa va invit pe toţi la un local,restaurant ceva....ca acum nu are farmec!

Hyena 01-03-09 21:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sau nu ai scos alocatia

Tweety_rzw 01-03-09 21:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2110632)
sau nu ai scos alocatia

:lol: :lol: :lol: :lol:Alocaţia mea o ia mămica cu tăticu :lol: :lol: :lol: :lol:
amătât şi eu ce să fac ...:cry: da lasă că a zis hyena ca e el in forţă de banii si face el cinste :lol: :lol: :lol:

Hyena 01-03-09 21:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2110666)
:lol: :lol: :lol: :lol:Alocaţia mea o ia mămica cu tăticu :lol: :lol: :lol: :lol:
amătât şi eu ce să fac ...:cry: da lasă că a zis hyena ca e el in forţă de banii si face el cinste :lol: :lol: :lol:

Forta sa fie cu tine fiule !

BGY_Bogdy 01-03-09 21:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
rzw invata sa saluti pe aia mai mari ca ala mic saluta pe cel mare si parca Ericson se scrie asa ericSSon! :))

bogdan_e36 02-03-09 09:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La Multi Ani RzW:*....cam tarziu dar mai bn acuma decat niciodata:P

bogdan_e36 02-03-09 09:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
6 Attachment(s)
in primul rand sal la toata lumea....k d mult nu am mai scris p forum.

va prezint noua mea "achizitie"....un puiutz d American Staffordshire Terrier(amstaff):D.stiu k asta nu e un forum d animale,dar acuma masina e p locul 2 pt mn:D

SUPAPA_Jr 02-03-09 09:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa-ti traiasca...arata adorabil mic asa...sa vedem cand o creste cine mai vine in vizita la tine :))

kyd_ursu 02-03-09 09:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cainele si motanul =))))))

RoByNeT 02-03-09 11:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
la multi ani rzw :)

bogdane, e marfa rau catzelushu :X zi si tu cum il cheama :P si nu e achizitie ba ca nu e un obiect :lol:

DRK*DeSiGn 02-03-09 14:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e 2.5 bogdane??


All times are GMT +2. The time now is 18:22.

- Copyright 2026 4Tuning