![]() |
3 Attachment(s)
:arrow:
|
muahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
oglinzi de papuc :lol: cred ca s-a saturat sa mai puna de mertz la cate i-au fost furate |
e din Romania ala??sau a facut comanda speciala pt oglinzi :lol:
|
1 Attachment(s)
super tare...
imi cer scuze de prostioarele scrise pe acolo da daca le cenzuram nu se intzelegea! :lol: |
hahahaha :lol:
super tare bonu fiscal |
Poate mertzanul e o replica :lol: De fapt e un papuc cu caroserie de mercedes :lol:
|
dacia papuc facelift? :lol:
|
1 Attachment(s)
:lol:
|
1 Attachment(s)
uitati ce mia aratat tasku azi uitativa la peak in stanga jos .. :P eu am 256 MB si el mia aratat ca mergea la 956 :P lam facut sa ragaie rau ...
|
1 Attachment(s)
Misto numaru...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
2 Attachment(s)
KAAAAAAAAA DOOOOOOOOO
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: PEACE :peace: |
photoshop toata ziua... :D :D
|
Re:
Quote:
|
si umbra pilonului de \"il transporta\" ?? :roll:
|
Da, poza e facuta in photoshop ( eu nu stiam ), se vede si dupa cat de jos e masina, nu e lasta deloc....
PEACE :peace: |
| All times are GMT +2. The time now is 19:50. |
- Copyright 2026 4Tuning