Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

aleks 18-12-06 10:35

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Trixi (Post 656307)
...sunt si acum d parere k nu suntem facuti toti ptr a avea o familie,si anumite responsabilitati!decit sa ai un copil,kre nu isi vede parintii fericiti impreuna,sau kiar deloc...consider k e muuult mai bine,sa iti traiesti viata cum crezi u k e mai bine..si sa te bucur d ea!nu e obligatoriu,nici la 40 d ani sa iti intemeiezi o familie,daca nu simti nevoia....orice ar spune lumea!
by the way...omul istet invata din greselile altora,ala prost nici din al lui!;) si asta nu io am zis-o!:D

eu vreau un om langa mine, dar... nu vreau o familie, cel putin nu deocamdata... grav oare?

pheerya 18-12-06 13:43

Re: Femeia ...
 
pentru esti inka destul de tanar,nu e grav...poate o sa ti vina keful mai tarziu:lol:

Trixi 18-12-06 18:52

Re: Femeia ...
 
atata timp cit nu ii vine keful,atat e bine ;) oricum o data toti incercam...k nu ne vine sa credem ce vedem la ceilalti,k se va intimpla si noua...dar nimeni nu e cu mai multe perechi...:cry: ata ete...
oricit d buna ar fi relatia intre doi oameni,hirtia aia d proprietate strica tot,ptr k in multe cazuri stii deja k TREBUIE sa faci ceva,ce inainte faceai doar daca simteai k VREI sa faci..asta din ambele parti...si apoi,inevitabil vin reprosurile.

pheerya 18-12-06 20:38

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Trixi (Post 666139)
hirtia aia d proprietate strica tot,ptr k in multe cazuri stii deja k TREBUIE sa faci ceva,ce inainte faceai doar daca simteai k VREI sa faci..asta din ambele parti...si apoi,inevitabil vin reprosurile.

te contrazic la faza asta...nuj de ce aveti impresia asta...o relatie ramane la fel si cu o hartie si fara...ideea este sa nu se profite pe seama ei...

Spark 18-12-06 20:40

Re: Femeia ...
 
eu zic ca trixi e mult mai in masura sa zica din experientza ei ....ca nu e chiar asa ....
si cat de cat o sustzin

RA_2fast4u 18-12-06 20:44

Re: Femeia ...
 
cat de frayer trebuie sa fi sa se arunce cineva in bratele tale(la proproiu) si tu sa ii dai cu picioru si dupa vreo sapt cand te trezesti, dar sa aflii ca tipa e combinata cu altul... (mentiune tipa de nota 9.50 ... )

pheerya 18-12-06 20:44

Re: Femeia ...
 
fiecare are dreptul la parerea lui...eu am relatie de vreo 4 ani si cva...si am inceput sa mi dau si yo seama de mersul lucrurilor...crede ma...

Trixi 18-12-06 21:04

Re: Femeia ...
 
:D yo dupa ce am trait impreuna 4 ani cu omu' meu,m-am si casatorit cu el...gindindu-ma k nu poate sa strice o amarita d hirtie nimik...si k ce era sa se afle,s-o aflat in 4 ani d concubinaj....dar veste proasta:NUUUU!!!A fost o boua!!!:D :D :D

Mustang 19-12-06 07:05

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by RA_2fast4u (Post 666296)
cat de frayer trebuie sa fi sa se arunce cineva in bratele tale(la proproiu) si tu sa ii dai cu picioru si dupa vreo sapt cand te trezesti, dar sa aflii ca tipa e combinata cu altul... (mentiune tipa de nota 9.50 ... )

been there ... done that :)
ie naspa ... situatiunea :D

Trixi 19-12-06 18:43

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 665450)
eu vreau un om langa mine, dar... nu vreau o familie, cel putin nu deocamdata... grav oare?

nici eu nu mi-as dori mai mult.... am si "familie"..si totusi am ramas cu dorul ;)
cine are cap sa socoteasca!:D

XoRRo 21-12-06 00:01

Re: Femeia ...
 
revenind la topic... femeia e o creatura de pe langa casa omului care se hraneste cu zilele acestuia...

glumesc...

o femeie te poate face sa zbori sau te poate ingropa... dar nimic nu se compara cu o mangaiere si sa iti spuna la ureche ca te iubeste... si chiar sa simti asta...

Un bou de vanzare 21-12-06 11:40

Re: Femeia ...
 
XoRRo k bine ai spus-o, frate, asa sa-i ramana numele. Amin.

aleks 01-03-07 15:03

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 161578)
Cum definiti femeia ?

eu gandesc asa:
cea mai frumoasa creatura ....
totodata cea mai a dracu creatura (daca vrea)

si btw:
e vreunu pe aici care poate sa inteleaga creaturile astea ? :P

mai, sincer, femeile au un stil de gandire atat de diferit de al nostru, inkt n-are rost sa t stresezi sa l intelegi, sincer iti spun... incearca cel mult sa t adaptezi , e tot ce poti face mai bun pt tine... ;)

indianu 04-03-07 02:54

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by RA_2fast4u (Post 666296)
cat de frayer trebuie sa fi sa se arunce cineva in bratele tale(la proproiu) si tu sa ii dai cu picioru si dupa vreo sapt cand te trezesti, dar sa aflii ca tipa e combinata cu altul... (mentiune tipa de nota 9.50 ... )

Stai linistit ca se poate si mai fraieri. Poti sa te bucuri ca nu esti ultimul.

Cum ar fi sa fie tipa de 10, sa o ai si sa ii dai cu piciorul si chiar daca nu se combina oricum lucrurile dintre voi s-au stricat atat de tare incat nu se mai poate face nimic?

Hai ca te-am inveselit in seara asta, nu-i asa?

aleks 04-03-07 04:38

Re: Femeia ...
 
am comis-o si eu asa uneori... imi blestemam zilele si prostia din cap pe urma de nu mai tiam de mine...
eh... trece :p


All times are GMT +2. The time now is 12:49.

- Copyright 2026 4Tuning