Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

andy4M3 10-01-10 00:57

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
8 Attachment(s)
un gandac MIC si foarte LENES:lol::mrhappy::mrhappy::mrhappy:

GJ 64 GAB 10-01-10 02:59

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by andy4M3 (Post 2961879)
un gandac MIC si foarte LENES:lol::mrhappy::mrhappy::mrhappy:

Văd eu bine?!... GJ?
Vreau detalii despre maşina asta, pls!...

andy4M3 10-01-10 17:04

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GJ 64 GAB (Post 2961999)
Văd eu bine?!... GJ?
Vreau detalii despre maşina asta, pls!...

Frate parese k tu nu prea ai scos capu pe afara......si peugeotuu si golfu sunt ale / au fost ale mele.:wink: Peugeotul a disparut de 2 ani din TG-JIU, e la o gagik la BUCURESTI, iar VW l-am vandut si akuma l-am luat din nou......si este la vanzare ....daca te intereseaza sa cumperi uite aici...http://volkswagen.anunturi-auto.4tun...o-9281061.html ... paaaaa:ciggy:

MarioCrT 10-01-10 19:13

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Jos palaria andy .. frumoase amandoua masinutele :)

andy4M3 10-01-10 19:29

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by MarioCrT (Post 2964012)
Jos palaria andy .. frumoase amandoua masinutele :)

MS FRUMOS ..........ink lucrez si la a 3a. SPER sa fie gata pana pe 12 martie la 4TUNING DAY..........:joy::joy::joy:

GJ 64 GAB 10-01-10 21:59

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by andy4M3 (Post 2963545)
Frate parese k tu nu prea ai scos capu pe afara......si peugeotuu si golfu sunt ale / au fost ale mele.:wink: Peugeotul a disparut de 2 ani din TG-JIU, e la o gagik la BUCURESTI, iar VW l-am vandut si akuma l-am luat din nou......si este la vanzare ....daca te intereseaza sa cumperi uite aici...http://volkswagen.anunturi-auto.4tun...o-9281061.html ... paaaaa:ciggy:

Păi de unde să-l văd dacă l-ai vāndut! :lol:

Eu stau īn Motru, nu īn Tg-jiu... dar ştiu majoritatea maşinilor respectate din tg, dar de Peugeot-ul ăsta nu am auzit mai nimic! :(

andy4M3 10-01-10 22:03

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GJ 64 GAB (Post 2964616)
Păi de unde să-l văd dacă l-ai vāndut! :lol:

Eu stau īn Motru, nu īn Tg-jiu... dar ştiu majoritatea maşinilor respectate din tg, dar de Peugeot-ul ăsta nu am auzit mai nimic! :(

eeeee te inteleg daca nu estii din oras ..........k masina o stie toata lumea ..... in fine .......numai bine;)

manu_96xls 11-01-10 11:42

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Andi, scrie te rog romānește, nu ca pe messenger.;)
Frumos golful. A 3-a mașină care e?

andy4M3 11-01-10 14:05

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by manu_96xls (Post 2965845)
Andi, scrie te rog romānește, nu ca pe messenger.;)
Frumos golful. A 3-a mașină care e?

A 3 A masina este asa zisu "pisoi" un 318 IS COUPE. O sa pun poze in momentul cand va fi gata complet. SPER pana pe 12 martie:chainsaw: O sa pun o poza cu masina cum arata inainte de a ma apuca de ea ;) Poate multa lume o stie......

wolverine 11-01-10 18:22

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
stie lumea stie:>

andy4M3 11-01-10 18:32

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by wolverine (Post 2967176)
stie lumea stie:>

:pistoles::pistoles::pistoles:

blad 12-01-10 00:10

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by andy4M3 (Post 2961869)
un mic GOLF4 GTI 1.8 TURBO

Frumos Golf!

andy4M3 12-01-10 00:43

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by blad (Post 2968464)
Frumos Golf!

multumesc:bunch: :D:D:D

fitanu-vasi 17-01-10 22:52

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
tare si golfu si 206
dar poze cu Jeep'u srt 8 al lu paul nu are nimeni
v8, 6100 cmc vreo 750 cp

GTXR 17-01-10 23:28

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by fitanu-vasi (Post 2987576)
tare si golfu si 206
dar poze cu Jeep'u srt 8 al lu paul nu are nimeni
v8, 6100 cmc vreo 750 cp

De unde frate atatia ? esti sigur de afirmatie ;)?


All times are GMT +2. The time now is 10:56.

- Copyright 2026 4Tuning