![]() |
Re: Roman
nu in londra
normal ca in roman,doar suntem pe topicul romanului,unde in alta parte?:lol::):lol: |
Re: Roman
ma refeream .. ne strangem ... si stam numai in roman ? sau poate mergem si pe la piatra la un meeting la stadion ?!? ce ziceti ? :D
|
Re: Roman
zicem ca alocatia e mica si benzina e scumpa:lol: n toti au parintii patroni:rolleyes2:-P:-P
eu merg la piatra,nu'i problema, dar sa ma anuntati din timp |
Re: Roman
tu te plangi ?!? :lol: da eu care trebuie sa merg la piatra pe banii mei de benzina ?!? si eu am motor de 4.0 tu ai 1.3 :lol:
eu vin din anglia pe 10 apr .. chiar acum ma uit sa imi bilet pe 10apr(vineri) si sa-mi iau in asa fel incat sa ajung vineri dimineata ... ca vineri seara sa mergem la piatra :D |
Re: Roman
[QUOTE=26WRC™;2189120]zicem ca alocatia e mica si benzina e scumpa:lol: n toti au parintii patroni:rolleyes2:-P:-P
cam asa ceva , daca e sa iesiti prin Roman si prin imprejurimi m-ar tenta si pe mine |
Re: Roman
[QUOTE=andrei_400;2189127]
Quote:
|
Re: Roman
[QUOTE=scturoag;2189129]
Quote:
|
Re: Roman
Asta ziceam si eu ... ca nu stiu cum naiba sa fac... ca vreau si eu sa ajung la 4tuning days ... dar nu prea cred ca imi da tata masina sa ma duc la bucuresti...
26 wrc ... mergi la 4tuning days ? |
Re: Roman
anul asta chiar nu pot sa ajung...daca pana acum am facut pe dracu in 4 si am reusit sa ajung la mai toate eveimentele... pana dupa bac is legat de maini si de picioare...nu pot decat iesiri de vineri seara prin roman...cel mult la piatra..asta e , ma conformez...
|
Re: Roman
Se pare ca nu gasesc bilet de avion ... adica gasesc ... dar cine'i nebun sa dea 1300 de lire pe bilet ? nu am gasit nimic pe 10 ieftin ... si sa vad cum dracu' fac sa ajung ... ca as vrea sa mergem la meeting pe 10 ... si as vrea sa merg si la 4tuning days ... sa vad cum fac ... :(
|
Re: Roman
Eu te sfatuiesc sa mergi la 4td si sa lasi meetingul pe alta data...ca nu se merita...mai ales ca vii din London ;)
|
Re: Roman
Tu mergi la 4tuning days ? :D
|
Re: Roman
Pui intrebari retorice man :))...HELL YEAH!!! Normal...ne vedem acolo in ambele zile de show!!!
P.S. o sa aveti posibilitatea sa vedeti si masinuta (f probabil)...dar in parcarea exterioara :) |
Re: Roman
Da ... ce intrebare am pus si eu :lol: am uitat ca esti la fac in bucuresti ... sper sa vin si eu ... daca am cu cine ... ca asa nu vin singur de nebun ...
|
Re: Roman
Da tu cum crezi ca ma duc eu? :) Ma duc singur de nebun...ma vad cu lumea acolo :)...imi fac ecuson cu "morpheusmaster" si mi'l pun in piept :))....vedem ce se intampla ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:31. |
- Copyright 2026 4Tuning