Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

26WRC 27-03-09 17:34

Re: Roman
 
nu in londra

normal ca in roman,doar suntem pe topicul romanului,unde in alta parte?:lol::):lol:

scturoag 27-03-09 17:35

Re: Roman
 
ma refeream .. ne strangem ... si stam numai in roman ? sau poate mergem si pe la piatra la un meeting la stadion ?!? ce ziceti ? :D

26WRC 27-03-09 17:38

Re: Roman
 
zicem ca alocatia e mica si benzina e scumpa:lol: n toti au parintii patroni:rolleyes2:-P:-P


eu merg la piatra,nu'i problema, dar sa ma anuntati din timp

scturoag 27-03-09 17:40

Re: Roman
 
tu te plangi ?!? :lol: da eu care trebuie sa merg la piatra pe banii mei de benzina ?!? si eu am motor de 4.0 tu ai 1.3 :lol:
eu vin din anglia pe 10 apr .. chiar acum ma uit sa imi bilet pe 10apr(vineri) si sa-mi iau in asa fel incat sa ajung vineri dimineata ... ca vineri seara sa mergem la piatra :D

andrei_400 27-03-09 17:41

Re: Roman
 
[QUOTE=26WRC™;2189120]zicem ca alocatia e mica si benzina e scumpa:lol: n toti au parintii patroni:rolleyes2:-P:-P

cam asa ceva , daca e sa iesiti prin Roman si prin imprejurimi m-ar tenta si pe mine

scturoag 27-03-09 17:43

Re: Roman
 
[QUOTE=andrei_400;2189127]
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 2189120)
zicem ca alocatia e mica si benzina e scumpa:lol: n toti au parintii patroni:rolleyes2:-P:-P

cam asa ceva , daca e sa iesiti prin Roman si prin imprejurimi m-ar tenta si pe mine

Pai o sa vezi cand mergem,vii cu noi daca vrei ... sa fii atent cu vreo 2-3 zile inainte pe topicul "roman" ca o sa vorbim aici cand si cum mergem la piatra ... sa nu mergem doar 2 .. sa mergem mai multi :)

andrei_400 27-03-09 17:44

Re: Roman
 
[QUOTE=scturoag;2189129]
Quote:

Originally Posted by andrei_400 (Post 2189127)

Pai o sa vezi cand mergem,vii cu noi daca vrei ... sa fii atent cu vreo 2-3 zile inainte pe topicul "roman" ca o sa vorbim aici cand si cum mergem la piatra ... sa nu mergem doar 2 .. sa mergem mai multi :)

Daca e sa fie pe 10 aprilie , nu prea cred , vreau sa ajung la 4 tuning days :D

scturoag 27-03-09 17:46

Re: Roman
 
Asta ziceam si eu ... ca nu stiu cum naiba sa fac... ca vreau si eu sa ajung la 4tuning days ... dar nu prea cred ca imi da tata masina sa ma duc la bucuresti...
26 wrc ... mergi la 4tuning days ?

26WRC 27-03-09 17:53

Re: Roman
 
anul asta chiar nu pot sa ajung...daca pana acum am facut pe dracu in 4 si am reusit sa ajung la mai toate eveimentele... pana dupa bac is legat de maini si de picioare...nu pot decat iesiri de vineri seara prin roman...cel mult la piatra..asta e , ma conformez...

scturoag 27-03-09 18:05

Re: Roman
 
Se pare ca nu gasesc bilet de avion ... adica gasesc ... dar cine'i nebun sa dea 1300 de lire pe bilet ? nu am gasit nimic pe 10 ieftin ... si sa vad cum dracu' fac sa ajung ... ca as vrea sa mergem la meeting pe 10 ... si as vrea sa merg si la 4tuning days ... sa vad cum fac ... :(

morpheusmaster 27-03-09 19:05

Re: Roman
 
Eu te sfatuiesc sa mergi la 4td si sa lasi meetingul pe alta data...ca nu se merita...mai ales ca vii din London ;)

scturoag 27-03-09 19:06

Re: Roman
 
Tu mergi la 4tuning days ? :D

morpheusmaster 27-03-09 19:08

Re: Roman
 
Pui intrebari retorice man :))...HELL YEAH!!! Normal...ne vedem acolo in ambele zile de show!!!

P.S. o sa aveti posibilitatea sa vedeti si masinuta (f probabil)...dar in parcarea exterioara :)

scturoag 27-03-09 19:10

Re: Roman
 
Da ... ce intrebare am pus si eu :lol: am uitat ca esti la fac in bucuresti ... sper sa vin si eu ... daca am cu cine ... ca asa nu vin singur de nebun ...

morpheusmaster 27-03-09 19:12

Re: Roman
 
Da tu cum crezi ca ma duc eu? :) Ma duc singur de nebun...ma vad cu lumea acolo :)...imi fac ecuson cu "morpheusmaster" si mi'l pun in piept :))....vedem ce se intampla ;)


All times are GMT +2. The time now is 06:31.

- Copyright 2026 4Tuning