Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Vento - Proprietari (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/43290-vw-vento-proprietari.html)

ZBENG 02-12-08 22:01

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Un Vento care mi-a placut

https://img522.imageshack.us/img522/2...0460nv8.th.jpg https://img262.imageshack.us/img262/7...0455zl2.th.jpg https://img232.imageshack.us/img232/3...0457mg5.th.jpg

bzsa 03-12-08 08:44

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
majoritatea dintre modele golf 3, vento nu am scut la motor
intrebarea este de unde se poate cumpara un scut sau are cineva de vanzare/?

Tibanu 03-12-08 11:31

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
de ce nu pot vedea pozele puse de ZBENG ?! nu mi se deschid cu o fereastra normala...imi apare o reclama... :| :((

Tibanu 03-12-08 11:33

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
1 Attachment(s)
inca o poza :D pe o vreme prea naspa! da a iesit bine!:)

dumitrean 03-12-08 16:37

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
:Dmersi ,stau in Stefan cel Mare. ptr ulie mad boy

dumitrean 03-12-08 16:47

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
ptr. ulie mad boy . acum am vazut vento al tau pe forum ,arata foarte bine ,de cind ai masina , esti multumit ,ai avut probleme cu ea ?

Sebastian.C 03-12-08 22:28

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by dumitrean (Post 1896278)
acesta e vento al meu 1,9 td 1993

Sal. Vad ca ai fata de golf 3, dar lipseste capota... Nu vrei sa facem un schimb?Iti dau capota de Golf 3, mi-o dai pe a ta de Vento. Eu vreau sa imi pun fata de Vento pe golfulet :D

dumitrean 04-12-08 16:17

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Sal. Nu pot sa iti dau capota , fata este originala de vento cu tot cu faruri ,este o serie limitata de vento cu faruri la fel ca Golf 3 , m-am interesat la reprezentanta vw ,pentru ca nu imi era in clar de ce are asa farurile

dumitrean 04-12-08 16:27

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Salutari la toti ventosii

Sebastian.C 04-12-08 18:36

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Na, cum vrei tu. Parerea mea ca masina a fost lovita si a gasit mai repede faruri si grila de Golf 3. Uite-te si tu la capota ca nu vine bine cu farurile.... Ai spatiu liber acolo de numa. E un VR6 la mine in oras si are tot asa capota de vento, se vede oribil spatiul ala de la faruri si grila... Bafta. Salut

dumitrean 04-12-08 20:01

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Asta e parerea ta ,dar nu ai tu de unde sti mai bine decat mine ,care eu am aduso de la proprietar din germania

ErdVento 04-12-08 21:26

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
nu cred ca exista nicio serie limitata de acest fel;))
dar daca zici...;)

Sebastian.C 04-12-08 22:22

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Sunt off-topic, dar imi sustin parerea... a fost lovit si sunt piese de GOLF 3... Daca ar fi fost "serie limitata" avea si capota de Golf 3 ;) Bafta

Sebastian.C 04-12-08 23:23

Re: Proprietari de vw vento
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by paul_ral (Post 1243448)
Niste colegi de forum din state.Dezmembrari on road.

Grila ca aia din poza de unde pot face rost???Chiar si cea originala cu semnul de Vw... ca o transform eu :D

Tibanu 08-12-08 13:22

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
pt cei care au inscris vento-uri recent sau cunosc,va rog o intrebare:cat va costat taxa de prima inmatriculare?estimativ,sa-mi fac o parere...mi-e teama rau de taxa asta pt k am programat masina la RAR dar abia in ianuarie a fost liber :| nu stiu nici acum kt costa dar mi-e frica de cat o sa devina!vento e din '97 si are motor 1.9 TDi...da aveti vreo idee,va rog,ziceti-mi si mie...


All times are GMT +2. The time now is 11:36.

- Copyright 2026 4Tuning