![]() |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
majoritatea dintre modele golf 3, vento nu am scut la motor
intrebarea este de unde se poate cumpara un scut sau are cineva de vanzare/? |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
de ce nu pot vedea pozele puse de ZBENG ?! nu mi se deschid cu o fereastra normala...imi apare o reclama... :| :((
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
1 Attachment(s)
inca o poza :D pe o vreme prea naspa! da a iesit bine!:)
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
:Dmersi ,stau in Stefan cel Mare. ptr ulie mad boy
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
ptr. ulie mad boy . acum am vazut vento al tau pe forum ,arata foarte bine ,de cind ai masina , esti multumit ,ai avut probleme cu ea ?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Sal. Nu pot sa iti dau capota , fata este originala de vento cu tot cu faruri ,este o serie limitata de vento cu faruri la fel ca Golf 3 , m-am interesat la reprezentanta vw ,pentru ca nu imi era in clar de ce are asa farurile
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Salutari la toti ventosii
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Na, cum vrei tu. Parerea mea ca masina a fost lovita si a gasit mai repede faruri si grila de Golf 3. Uite-te si tu la capota ca nu vine bine cu farurile.... Ai spatiu liber acolo de numa. E un VR6 la mine in oras si are tot asa capota de vento, se vede oribil spatiul ala de la faruri si grila... Bafta. Salut
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Asta e parerea ta ,dar nu ai tu de unde sti mai bine decat mine ,care eu am aduso de la proprietar din germania
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
nu cred ca exista nicio serie limitata de acest fel;))
dar daca zici...;) |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Sunt off-topic, dar imi sustin parerea... a fost lovit si sunt piese de GOLF 3... Daca ar fi fost "serie limitata" avea si capota de Golf 3 ;) Bafta
|
Re: Proprietari de vw vento
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
pt cei care au inscris vento-uri recent sau cunosc,va rog o intrebare:cat va costat taxa de prima inmatriculare?estimativ,sa-mi fac o parere...mi-e teama rau de taxa asta pt k am programat masina la RAR dar abia in ianuarie a fost liber :| nu stiu nici acum kt costa dar mi-e frica de cat o sa devina!vento e din '97 si are motor 1.9 TDi...da aveti vreo idee,va rog,ziceti-mi si mie...
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:36. |
- Copyright 2026 4Tuning