![]() |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Citeste mai sus,l'am vazut pe Copou!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
PS: n0bism |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
3 Attachment(s)
frumos sesar
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
probabil a lu` taicasu .. dak e vlad...:))
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Perfect ca sursa de inspiratie pentru je. Mersi ;)
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
4 Attachment(s)
probabil o stiti deja in mare parte
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Asta e Mitsubishi 3000 GT?Frumos,cine e fericitul proprietar?Sper ca si-a pus deoparte un sac cu bani pentru taxa de prima inmatriculare :lol:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
taikasu
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Masina frumoasa si cu potential. Bafta cu inmatricularea si hai cu ea pe strazi sa vedem ce mai stie batrana doamna 8)
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
am vazut azi un maseratti in spatele blocului ... nu stiu ce model era ... revin cu poze cand il mai vad si am telefonul la mine
p.s. limuzina hai cu pozele :D |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Am vazut azi un Cayman S albastru inchis cu numere de Bucuresti !
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Eu [si cei care au fost vineri seara in copou] l-am vazut atunci ;)
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
scuze daca sunt offtopic,dar unde gasesc si eu acel f430 din iasi?vreau sa il vad si eu odata,e masina mea preferata:(....din nou,scuze de offtopic
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:25. |
- Copyright 2026 4Tuning