Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

limuzina 07-02-09 19:13

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Citeste mai sus,l'am vazut pe Copou!

oliver 17-02-09 14:41

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 2033922)

Poate o facut asta pentru ca sa-l protejeze pe timp de iarna , sau poate ca nu , din moment ce a venit cu Ferrari-ul la Vatra unde e plin de gropi si din cate stiu are si Cayenne Turbo S si Q7 deci nu e un pas asa de mare pana sa ajungi sa foliezi un Ferrari care are vopsea de pretul a a 2-a Logan-uri . :)

PS: n0bism

B650 03-03-09 06:46

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
3 Attachment(s)
frumos sesar

claude307 03-03-09 08:57

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by B650 (Post 2114378)
frumos sesar

nea sarbu, matale esti? :D

slip 03-03-09 10:19

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by B650 (Post 2114378)
frumos sesar

nu-mi zi.. e al tau !! :??

D3m0N 03-03-09 13:15

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
probabil a lu` taicasu .. dak e vlad...:))

bmwh548 03-03-09 16:51

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Perfect ca sursa de inspiratie pentru je. Mersi ;)

radar 03-03-09 22:57

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
4 Attachment(s)
probabil o stiti deja in mare parte

CoCaine 03-03-09 23:01

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Asta e Mitsubishi 3000 GT?Frumos,cine e fericitul proprietar?Sper ca si-a pus deoparte un sac cu bani pentru taxa de prima inmatriculare :lol:

B650 04-03-09 03:00

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
taikasu

ZyZ 04-03-09 07:41

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Masina frumoasa si cu potential. Bafta cu inmatricularea si hai cu ea pe strazi sa vedem ce mai stie batrana doamna 8)

aalex691 04-03-09 15:22

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
am vazut azi un maseratti in spatele blocului ... nu stiu ce model era ... revin cu poze cand il mai vad si am telefonul la mine
p.s. limuzina hai cu pozele :D

limuzina 15-03-09 19:57

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Am vazut azi un Cayman S albastru inchis cu numere de Bucuresti !

TuningBoy 16-03-09 21:07

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Eu [si cei care au fost vineri seara in copou] l-am vazut atunci ;)

Darius DMS 18-03-09 10:47

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
scuze daca sunt offtopic,dar unde gasesc si eu acel f430 din iasi?vreau sa il vad si eu odata,e masina mea preferata:(....din nou,scuze de offtopic


All times are GMT +2. The time now is 15:25.

- Copyright 2026 4Tuning