Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

MnezO 23-12-11 23:00

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi pe MihaiCSL in petrom baza3 cand eram cu masina de curse :-P. Si mai spre seara pe la bariera BJATM cand eram cu masina de oras.

grg_92 23-12-11 23:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4792455)
Vazut azi pe MihaiCSL in petrom baza3 cand eram cu masina de curse :-P. Si mai spre seara pe la bariera BJATM cand eram cu masina de oras.

da ce masina de oras ai tu ? aia de curse sub denumirea de "masina de oras" ?:oops:

MnezO 23-12-11 23:04

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu ma. Tu nu sti ford Galaxy-ul meu? IS 99 NIL :))

grg_92 23-12-11 23:05

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4792463)
Nu ma. Tu nu sti ford Galaxy-ul meu? IS 99 NIL :))

nu-l stiu vlad ! si nici nu vreau sa-l stiu pentru ca nu e STILUL TAU !:D

MihaiCsl 24-12-11 02:05

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4792455)
Vazut azi pe MihaiCSL in petrom baza3 cand eram cu masina de curse :-P. Si mai spre seara pe la bariera BJATM cand eram cu masina de oras.

Haha, salut, nu te-am vazut dimineata, dar seara cred ca da, tot puneai avariile si te-am depasit cumva?

MnezO 24-12-11 13:52

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4792616)
Haha, salut, nu te-am vazut dimineata, dar seara cred ca da, tot puneai avariile si te-am depasit cumva?

ala eram !

MihaiCsl 24-12-11 14:12

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4793118)
ala eram !

Hehe, sry, eram cu gandul in alta parte, oricum nu ma asteptam sa te vad in asa ceva, data viitoare facem o liniuta =)))

Victor VRE 25-01-12 19:13

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by aalex691 (Post 4753411)
Victor VRE aseara in pd ros. Era sa-l pocnesc in spate, ca a oprit fara semnal si mai si vorbea la telefon :))

in podu ros? nu prea opresc in zona, nu am de ce + ca e banda pentru autobuz..

de vorbit ..mai vorbesc, stiu ca nu-i bine, dar convorbiri scurte :D

anyway, salutare :D

MihaiCsl 25-07-12 19:35

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi MnezO, Eriksson si alex91 :D

grg_92 25-07-12 21:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 5115319)
Vazut azi MnezO, Eriksson si alex91 :D

si totusi , reinviem topicul ?

MihaiCsl 25-07-12 22:16

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu inteleg unde bati. :)

grg_92 25-07-12 22:19

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 5115525)
Nu inteleg unde bati. :)

unde sa bat, daca il reinviem sau nu, ca era cel mai activ topic chiar daca unii nu-l halesc

CRyS` 26-07-12 23:55

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Hai sa ii dam cheie si vrum!


Vazut si salutat acum 2 zile HYP cu noua achizitie! Sexos esti tinere in Hoooondaaaaaaaa!!!!!!!!!!

Hyperyon 29-07-12 21:46

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
:)) mersi domnu Crys...adevarul e ca nu stiai cine te claxona asa nervos
multumesc multumesc de complimente :oops:

CRyS` 17-10-12 22:56

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Aseara, una bucata BMW E30, negru, numere de Saracu Vasile continuate cu KMK ... Pe la Tasha prin fata! L-am salutat,pe portiera dreapta,putin cu dejtu! :lol:


Salut Madaline! Frumoasa jucaria ta! :-P


All times are GMT +2. The time now is 23:02.

- Copyright 2026 4Tuning