Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

bib_andrey 19-12-10 09:32

Re: DreamWorks
 
Frumoase pozele..dar filmuletele unde sunt?

IuLiaNo 19-12-10 19:03

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Zeta (Post 3909765)
GXG-ule te cam tii de prostii cu tractiunea aia a ta ....:D

te cam invidiez:-P

Eu prostii.... noooo :D. Las k poate la urmatoarea ninsoare te dau o tura :D

Alex30 19-12-10 19:52

Re: DreamWorks
 
Ma abonez si eu :))

IuLiaNo 19-12-10 21:07

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3909870)
Frumoase pozele..dar filmuletele unde sunt?

cine doreste filmuletele sa-mi zica pe pm

Zeta 19-12-10 23:43

Re: DreamWorks
 
astept..astept...

Tweety_rzw 20-12-10 09:34

Re: DreamWorks
 
Ce tare e cu RWD am simtit'o si controlat'o pe pielea mea !

Mersiiiii Georgicaaa!

Golf3YKB 20-12-10 17:47

Re: DreamWorks
 
La anu sper ca voi fi si eu bine sa ma pot prezenta la intalnirea clubului. Multa bafta in continuare

@Vere
trage un ochi pe la masina mea :D

NXdev 20-12-10 18:33

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Golf3YKB (Post 3914098)
La anu sper ca voi fi si eu bine sa ma pot prezenta la intalnirea clubului. Multa bafta in continuare

@Vere
trage un ochi pe la masina mea :D

Insanatosire grabnica, te astepam cu mare drag :).
P.S:Acuma postez :D.Felicitari pentru achizitie.

robby207 22-12-10 20:09

Re: DreamWorks
 
1 Attachment(s)
Conducerea clubului OZN Racing TEAM va ureaza Sarbatori fericite !!!

Vera.Tygrutza 22-12-10 20:26

Re: DreamWorks
 
Tot clubul maaa nu numai conducerea...chitrosule >:P:rolleyes2
Sarbatori fericite tragi concetatzeni :* :))

robby207 22-12-10 20:50

Re: DreamWorks
 
Vera sa te sparg... la cauciucuri :))

Zeta 22-12-10 23:40

Re: DreamWorks
 
multumim...multumim..:twisted:

sarbatori fericite si voua!

NXdev 23-12-10 10:09

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by robby207 (Post 3919720)
Conducerea clubului OZN Racing TEAM va ureaza Sarbatori fericite !!!

Multumim la fel OZN Racing TEAM.
Quote:

Originally Posted by Vera.Tygrutza (Post 3919777)
Tot clubul maaa nu numai conducerea...chitrosule >:P:rolleyes2
Sarbatori fericite tragi concetatzeni :* :))

Multumim Vera :*
Quote:

Originally Posted by Zeta (Post 3920397)
multumim...multumim..:twisted:

sarbatori fericite si voua!

Scuze pentru raspunsul intarziat, nu am mai intrat pe forum...:oops:.Mersi Zeta :*.

TaZzY E30 23-12-10 13:02

Re: DreamWorks
 
Clubul STREET RACING SQUAD va ureaza sarbatori fericite alaturi de cei dragi,un craciun cat mai fericit si linisti,si un an nou mai bun,cu cat mai multe reusite!!!

Sonny™ 23-12-10 22:26

Re: DreamWorks
 
Clubul BABU BABU STILUL WOW WOW va ureaza sarbatori fericite, un an nou fericit;)


All times are GMT +2. The time now is 16:18.

- Copyright 2026 4Tuning