Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

GJ 64 GAB 30-06-11 00:15

Re: E46 - TM 77 EEE
 
'ai să-mi bag p..a , orgasm , nu alta!
Felicitări , caius! cāt teatru pe capul vostru :lol:

VaLeX 30-06-11 00:18

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Pornache masina ...culoarea , cum sta ...cum tot ! :)
Felicitacions Caius :D

cristi_phj 30-06-11 00:22

Re: E46 - TM 77 EEE
 
SUPERBA :twisted:

ovidiu89 30-06-11 00:25

Re: E46 - TM 77 EEE
 
:shock::shock::shock::shock:. pornografie curata. E perfecta si la roti si la culoare si la cum se aseaza. NEBUNIEEE

HoricutzWSR 30-06-11 00:42

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by HoricutzWSR (Post 4422451)
io inca pariez pe candy red`u ala de la avatar :D

zi`se el si mai lua o gura de fan :))

felicitari man, arata BESTIAL!!!! Sper s`o vad odata live!

Sebastian.C 30-06-11 00:45

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Bah FELICITAAARI!!! Prea tare masina... Acu seara eram in spatele tau... si ziceam uite-l si pe asta..cum plm merge fara stopuri pe intunericul asta..Si cand m-am apropiat...ce sa vad :D ... Prea tare :X

Nosfer 30-06-11 01:11

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Incredibil de misto a iesit masinaaaaa :rolleyes2 Ma asteptam sa fie ceva deosebit dar nici chiar asa :)) Nota 10 pentru idee, culoare.. si pentru persoanele care au facut-o sa iasa impecabil de la vopsit.

Radu. 30-06-11 02:28

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Bijuterie, ai grija cu drumurile patrieri :(

mutzu 30-06-11 06:31

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Roşie mă ?:))))))

daflyer_oradea 30-06-11 06:59

Re: E46 - TM 77 EEE
 
:)) multa caterinca... a iesit...pfoai, megaultrabeton. Congrats. !!!

da_joint 30-06-11 07:22

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Bv cumetre,pai asa ne-a fost vorba? Lansam trendu cu rosu acum sa isi faca tot poporu?

Grasu'XxL 30-06-11 08:07

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Felicitări, arată foarte bine maşina. Nici argintiu mat nu ar fi arătat repulsiv, sunt sigur. Te-aş ruga să faci nişte poze mai artistice, maşina asta merită!!!

DariusAlexandru 30-06-11 08:16

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Ai de capu' meu...
Superba:shock:

quze 30-06-11 08:28

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cum ti-o arzi cumetre :)))

ai de capu meu ce hal de rosu :bunch:

brandex 30-06-11 08:54

Re: E46 - TM 77 EEE
 
S-a basit mireasa !!! BRAVO !!!


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning