![]() |
Re: my tuning r5
Jantele chiar imi plac, dar sincer nu-mi place bara aia. Puteai face ceva mai finut sau numai chiar o prelungire la bara stock.
Bafta in continuare si sa speram ca va iesi ceva frumos! |
Re: my tuning r5
sorry da nu am ce sa fac asta este .este pe care nu stie niciatata .
|
Re: my tuning r5
cati bani ai bagat in fibra, rasina, spuma, chit...? Te va multumi rezultatul..dupa ce vei trage linie?
|
Re: my tuning r5
4 Attachment(s)
niste modificatie
|
Re: my tuning r5
arata binisor bara. lupe in faruri nu ii pui ? par cam goale
|
Re: my tuning r5
fibra de pe aripi arata chiar bine :-)
|
Re: my tuning r5
re trafy-vr6: nu stiu inca .acuma nu ma intereseaza pentru ca am si alte de facut pe el.
|
Re: my tuning r5
Quote:
Asa ca degeaba veniti voi cate unii cu comentarii gen "dai foc " poate daca erati in situatia omului nu va mai dadeati asa grozavi :) |
Re: my tuning r5
o sa te tina fibra aia toata viata, daca nu traiesti mult. te-ai complicat degeaba si mai tarziu s-ar putea sa iti para rau. cu banii care i-ai dat pe fibra si rasina iti luai ornamente de gtt. sau ai fi putut sa le faci din fibra, cu mulaj dupa undele originale si sunt convins ca ti-ar fi iesit mult mai bine. nu o sa mai fie nimic simetric pe masina asta.te vaiti ca n-ai bani, dar aia pe care ii ai iti bati joc de ei. oricum, multa bafta.
|
Re: my tuning r5
Voi ati observat ce scrie pe buza de la bara fata ?:shock::shock::shock:
RESPECT:lol::lol: |
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
RE5PECT :))
|
Re: my tuning r5
3 Attachment(s)
......
|
Re: my tuning r5
de ce nu incerci sa iti faci si doua praguri mai micute tot in spuma si fibra bla bla bla?
|
Re: my tuning r5
si sa astupi santul de pe usa, acolo unde vine bandoul...
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:39. |
- Copyright 2026 4Tuning