Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

o.s 05-08-11 12:34

Re: my tuning r5
 
Jantele chiar imi plac, dar sincer nu-mi place bara aia. Puteai face ceva mai finut sau numai chiar o prelungire la bara stock.
Bafta in continuare si sa speram ca va iesi ceva frumos!

fazekasnfs 05-08-11 16:51

Re: my tuning r5
 
sorry da nu am ce sa fac asta este .este pe care nu stie niciatata .

master0 06-08-11 10:50

Re: my tuning r5
 
cati bani ai bagat in fibra, rasina, spuma, chit...? Te va multumi rezultatul..dupa ce vei trage linie?

fazekasnfs 07-08-11 13:10

Re: my tuning r5
 
4 Attachment(s)
niste modificatie

trafy-vr6 07-08-11 13:17

Re: my tuning r5
 
arata binisor bara. lupe in faruri nu ii pui ? par cam goale

alin-007 07-08-11 13:19

Re: my tuning r5
 
fibra de pe aripi arata chiar bine :-)

fazekasnfs 07-08-11 14:16

Re: my tuning r5
 
re trafy-vr6: nu stiu inca .acuma nu ma intereseaza pentru ca am si alte de facut pe el.

alin-007 07-08-11 17:05

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4499097)
..........

Imi plac linile date cu mana libera la bara fata in spuma , daca alegea un model putin mai finut iesea superb :-) Eu sunt de parere ca nu toti oamneii sunt la fel , toata lumea " dc nu ai facut-o clean , chit de r5 turbo " poate ca omu vrea sa aiba o masina mai diferita :rolleyes2 , Cum toata lumea ma intreaba dc nu iti iei un logan , cand le mai spun ca mi s-a mai stricat cate ceva :shock: =)))
Asa ca degeaba veniti voi cate unii cu comentarii gen "dai foc " poate daca erati in situatia omului nu va mai dadeati asa grozavi :)

andishors 07-08-11 17:06

Re: my tuning r5
 
o sa te tina fibra aia toata viata, daca nu traiesti mult. te-ai complicat degeaba si mai tarziu s-ar putea sa iti para rau. cu banii care i-ai dat pe fibra si rasina iti luai ornamente de gtt. sau ai fi putut sa le faci din fibra, cu mulaj dupa undele originale si sunt convins ca ti-ar fi iesit mult mai bine. nu o sa mai fie nimic simetric pe masina asta.te vaiti ca n-ai bani, dar aia pe care ii ai iti bati joc de ei. oricum, multa bafta.

SAX1987 07-08-11 17:29

Re: my tuning r5
 
Voi ati observat ce scrie pe buza de la bara fata ?:shock::shock::shock:


RESPECT:lol::lol:

NXdev 07-08-11 20:35

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4512199)
niste modificatie

Arata binisor, daca eram putin mai scurta, arata si mai bine. Modelul e interesant, dar marimea... Spor la lucru in continuare, sa o vedem finalizata;).

andishors 07-08-11 21:15

Re: my tuning r5
 
RE5PECT :))

fazekasnfs 08-08-11 12:20

Re: my tuning r5
 
3 Attachment(s)
......

B XX ADI 08-08-11 13:30

Re: my tuning r5
 
de ce nu incerci sa iti faci si doua praguri mai micute tot in spuma si fibra bla bla bla?

trafy-vr6 08-08-11 13:34

Re: my tuning r5
 
si sa astupi santul de pe usa, acolo unde vine bandoul...


All times are GMT +2. The time now is 22:39.

- Copyright 2026 4Tuning