![]() |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Daca era o dacie in 2 min era blocat rotiile , dar daca e vorba de un Mustang .... nimic nu se intampla :evil:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Pai asa e la noi in Romania!
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Dar nu cred ca o stat mult, poate sa oprit doar sa isi ia deva de la Unicarm :-P !
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
3 Attachment(s)
ce ziceti de AMG-ul asta,motor 6209cm,386kw,socotiti voi cp.....:)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
foarte frumos... sincer sa spun mi nu imi plac mercedes-urile dar acesta e o bijuterie
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
da stiu masina e faina dar nici CLS nu i de aruncat 6.3 AMG nu am poze o stiti cu siguranta :)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
Cea alba sau cea neagra?:rolleyes2 :lol: |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
4 Attachment(s)
de masinuta asta ce ziceti,160mii Euroi......acuma mi-am adus-o....mi-ar placea mie:))
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
Pana una alta ... Superba:shock: |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
superba masina... la batranete o sa am si eu una din asta si promit ca am sa va plimb si pe voi cu el (daca nu o sa aveti si voi pana atunci).
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
12 Attachment(s)
Quote:
Hai ca fac prea mult off-topic:lol: |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
2 Attachment(s)
:lol:sefu...asta portocalie de mai jos ....de ceva vreme nu cred ca ai mai vazut-o pe strazi...stiu din propie experientza...mai exact din 6 octombrie:lol::lol::lol:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
Da merita masina sa fie pusa,pentru ca era o masina tare! |
| All times are GMT +2. The time now is 00:56. |
- Copyright 2026 4Tuning