Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

wasted 19-06-08 20:27

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Daca era o dacie in 2 min era blocat rotiile , dar daca e vorba de un Mustang .... nimic nu se intampla :evil:

Dracushor 19-06-08 20:45

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Pai asa e la noi in Romania!

z3r0m3CSL 21-06-08 23:00

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Dar nu cred ca o stat mult, poate sa oprit doar sa isi ia deva de la Unicarm :-P !

raul_rebelul2005 24-07-08 11:41

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
ce ziceti de AMG-ul asta,motor 6209cm,386kw,socotiti voi cp.....:)

veveve 24-07-08 12:39

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by raul_rebelul2005 (Post 1659611)
ce ziceti de AMG-ul asta,motor 6209cm,386kw,socotiti voi cp.....:)

stii ce zic eu....cai cam gol rezervoru :D:D:D adevarata masina

Dracushor 24-07-08 14:32

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
foarte frumos... sincer sa spun mi nu imi plac mercedes-urile dar acesta e o bijuterie

raul_rebelul2005 24-07-08 20:53

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by veveve (Post 1659773)
stii ce zic eu....cai cam gol rezervoru :D:D:D adevarata masina

cam asa ceva.....cred ca papa la benzina,daca o zis proprietaru ca si ulei papa.....cred ca si asigurarea costa un pic:)....mai da are un sound,extraordinar....

floryn bmw 28-07-08 21:28

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
da stiu masina e faina dar nici CLS nu i de aruncat 6.3 AMG nu am poze o stiti cu siguranta :)

13tsp 28-07-08 22:56

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by floryn bmw (Post 1667144)
da stiu masina e faina dar nici CLS nu i de aruncat 6.3 AMG nu am poze o stiti cu siguranta :)

Care?
Cea alba sau cea neagra?:rolleyes2
:lol:

raul_rebelul2005 29-07-08 09:20

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
4 Attachment(s)
de masinuta asta ce ziceti,160mii Euroi......acuma mi-am adus-o....mi-ar placea mie:))

13tsp 29-07-08 10:29

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by raul_rebelul2005 (Post 1667711)
de masinuta asta ce ziceti,160mii Euroi......acuma mi-am adus-o....mi-ar placea mie:))

Sa o fololsesti sanatos:lol:
Pana una alta ... Superba:shock:

Dracushor 29-07-08 16:09

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
superba masina... la batranete o sa am si eu una din asta si promit ca am sa va plimb si pe voi cu el (daca nu o sa aveti si voi pana atunci).

13tsp 29-07-08 18:47

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
12 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Dracushor (Post 1668497)
superba masina... la batranete o sa am si eu una din asta si promit ca am sa va plimb si pe voi cu el (daca nu o sa aveti si voi pana atunci).

De ce nu in tinerete?:rolleyes2
Hai ca fac prea mult off-topic:lol:

veveve 31-07-08 19:19

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
2 Attachment(s)
:lol:sefu...asta portocalie de mai jos ....de ceva vreme nu cred ca ai mai vazut-o pe strazi...stiu din propie experientza...mai exact din 6 octombrie:lol::lol::lol:

13tsp 31-07-08 20:03

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by veveve (Post 1672688)
:lol:sefu...asta portocalie de mai jos ....de ceva vreme nu cred ca ai mai vazut-o pe strazi...stiu din propie experientza...mai exact din 6 octombrie:lol::lol::lol:

Stiam ce sa intamplat:(
Da merita masina sa fie pusa,pentru ca era o masina tare!


All times are GMT +2. The time now is 00:56.

- Copyright 2026 4Tuning