![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
1:05 AM inca n.am gasit pe cineva cu care sa schimb o vorba
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
00:50 ... vorbesc cu o fata pe mess , beau un redbull , ascult muzica ... , dupa ma gandesc sa ma uit la un film , incerc sa ma relaxez dupa o zi plina de :twisted: si ma gandesc la ziua de maine! ...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau un cafei si ma pregatesc de copt vinete:lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
11:18 Iau si eu micul-de-jun.:D
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
18:27 Dupa 8 doze de redbull si 700ml de Jack Daniels ... cred ca ma pun la somn :drunk::drunk::drunk: |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
21:38
Stau si injur tipul ce m-a ajutat sa repar la scuter.S-a ars regulatorul de tensiune si a luat cu el pe lumea cealalta inca 3 becuri.Odihneasca-se in pace! |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ma bag la un yams
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
12:57 AM
discut c.o tovarasa.....despre ce se mai intampla in lumea noastra andolescentina |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
23:40 M'am apucat iara sa beau :)) (doar redbull de data asta) , sa vorbesc la telefon , sa fac ture pe afara (sa imi revin ca tare rau mi'a fost :)) ) nici sa dorm nu am putut ... mai arunc ochii pe topicurile de pe 4tuning , si dupa ...vedem noi ! :-)
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
7:00 Ma uit la tine si tu la mine :punch:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau o cafea si ma bag la yams
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Invat pentru proba de matematica de la BAC
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
3:06am Stau afara si vorbesc cu vecina de langa ! :-)
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
11:27 - Ma uit peste topicuri pe forum, desi inca nu m-am trezit calumea ...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
11:40 c.am aiurit. incerc sa.mi revin dupa o noapte in care iar am visat cv imposibil.....
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:14. |
- Copyright 2026 4Tuning