Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

cristianic 28-08-10 00:05

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
1:05 AM inca n.am gasit pe cineva cu care sa schimb o vorba

DrifterGT 28-08-10 01:50

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
00:50 ... vorbesc cu o fata pe mess , beau un redbull , ascult muzica ... , dupa ma gandesc sa ma uit la un film , incerc sa ma relaxez dupa o zi plina de :twisted: si ma gandesc la ziua de maine! ...

Babutz 28-08-10 07:28

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un cafei si ma pregatesc de copt vinete:lol:

Logan4ever 28-08-10 10:18

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11:18 Iau si eu micul-de-jun.:D

DrifterGT 28-08-10 19:28

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
18:27 Dupa 8 doze de redbull si 700ml de Jack Daniels ... cred ca ma pun la somn :drunk::drunk::drunk:

Xteam 28-08-10 20:39

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
21:38
Stau si injur tipul ce m-a ajutat sa repar la scuter.S-a ars regulatorul de tensiune si a luat cu el pe lumea cealalta inca 3 becuri.Odihneasca-se in pace!

Babutz 28-08-10 21:01

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma bag la un yams

cristianic 28-08-10 23:57

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12:57 AM
discut c.o tovarasa.....despre ce se mai intampla in lumea noastra andolescentina

DrifterGT 29-08-10 00:40

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
23:40 M'am apucat iara sa beau :)) (doar redbull de data asta) , sa vorbesc la telefon , sa fac ture pe afara (sa imi revin ca tare rau mi'a fost :)) ) nici sa dorm nu am putut ... mai arunc ochii pe topicurile de pe 4tuning , si dupa ...vedem noi ! :-)

DrifterGT 29-08-10 08:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
7:00 Ma uit la tine si tu la mine :punch:

Babutz 29-08-10 08:51

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau o cafea si ma bag la yams

nea_gogu_de_la_gaze 29-08-10 10:22

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Invat pentru proba de matematica de la BAC

DrifterGT 30-08-10 04:07

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
3:06am Stau afara si vorbesc cu vecina de langa ! :-)

Racer21 30-08-10 10:29

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11:27 - Ma uit peste topicuri pe forum, desi inca nu m-am trezit calumea ...

cristianic 30-08-10 10:40

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11:40 c.am aiurit. incerc sa.mi revin dupa o noapte in care iar am visat cv imposibil.....


All times are GMT +2. The time now is 09:14.

- Copyright 2026 4Tuning