![]() |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
6 Attachment(s)
interiorul este aproape gata.am antifonat panoul ignifug cu onduband(acelasi lucur cu aluband),am vopsit bordul cu negru mat,am montat fetele de usi,am pus doua actuatoare pentru deschidera usii(unu nu face fata)pana acum arat cam asa...
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
1 Attachment(s)
masina va fi prezenta la Summer Tuning Fest | 14-15 iulie | Craiova.in weekend ma apuc de polishat buzele la jante,si de pus la punc pentru show :D
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
dre .. uite ca mai misca si oltenia asta ceva ... daca vii ne vedem acolo te trag de maneca si schimbam cateva impresii ... nu am eu masina sa intru in show ...dar macar o sa casc ochii
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
sincer mai sunt inca cateva oltence frumusele in craiova .. chiar acum cateva zile am vazut una ... nu stiu daca participa sau nu ... dar modificate radical nu prea mai sunt ... dar cine stie de unde sare iepurele ... poate se mai gandeste si sasha sa o scoata pe a lui la aer la un show de dragul vremurilor trecute ... oricum si daca esti singur un cuvant tot mai ai de spus ... ca oltcitul inca nu a murit si ca inca poate face impresie ... si cine stie poate ar fi frumos ca intr-o parcare in afara expozitiei sa mai fie cateva trase una langa alta
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
O sa fiu la craiova ,o admir cu placere si trag si cateva poze cu dansa :lol:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
sincer chiar nu stiu locatia exacta unde se tine show-ul ..dar majoritatea drumurilor sunt vraiste in oras + ca se lucreaza la greu + ca mai sunt puse si limitatoarele alea de viteza ... bine ar fi daca s-ar tine pe aeroport totusi ... e centura buna si de acolo intri lejer pe breteaua pistei fara emotii
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Nu stiu exact daca ajungi prin Strehaia dar stiu ca acolo e drumul rau dar nu se pune problema treci strehaia fara bari :lol::lol::lol: cum vrem noi sa facem
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
hai ca gasii pana la urma locatia
Summer Tuning Fest | 14-15 iulie 2012 Evenimentul se va desfasura la Centrul Expozitional Transfrontalier Craiova, pe o suprafata de 1600 mp. Locatia se afla pe bvd. Nicolae Titulescu, vizavi de Baumax. COORDONATE gps: Latitudine: 44.33921943370556 Longitudine: 23.76119077205658 acuma depinde pe unde vii dar la intrare iei centura toata in piept iesi la marginea orasului si te intorci pana la baumax ..asa ca daca stii ca drumul pana la intrarea pe centura craiovei e bun poti veni cu ea lasata |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
aeroportul e pentru spart cauciucuri,seminte si belit ochii :D
daca e sa dau de drum nasol,dau repede bara jos si gata |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
da aveti dreptate in legatura cu aeroportul ... dar dupa cum eram noi obisnuiti ... acolo le faceau pe toate ..:) + ca la tampiteii nostrii din craiova te puteai astepta la orice ...
laure dar tot nu ne spusasi daca participi cu cro-ul? |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:28. |
- Copyright 2026 4Tuning