Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Club 11 - VL 02 ABU (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/151800-oltcit-club-11-vl-02-abu.html)

Dr.Dre 06-05-12 20:06

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
6 Attachment(s)
interiorul este aproape gata.am antifonat panoul ignifug cu onduband(acelasi lucur cu aluband),am vopsit bordul cu negru mat,am montat fetele de usi,am pus doua actuatoare pentru deschidera usii(unu nu face fata)pana acum arat cam asa...

Dr.Dre 21-06-12 12:16

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
1 Attachment(s)
masina va fi prezenta la Summer Tuning Fest | 14-15 iulie | Craiova.in weekend ma apuc de polishat buzele la jante,si de pus la punc pentru show :D

lancer 21-06-12 12:31

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
dre .. uite ca mai misca si oltenia asta ceva ... daca vii ne vedem acolo te trag de maneca si schimbam cateva impresii ... nu am eu masina sa intru in show ...dar macar o sa casc ochii

Dr.Dre 21-06-12 12:42

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by lancer (Post 5074257)
dre .. uite ca mai misca si oltenia asta ceva ... daca vii ne vedem acolo te trag de maneca si schimbam cateva impresii ... nu am eu masina sa intru in show ...dar macar o sa casc ochii

da lancer,cu mare placere stam la o vorba ;)sunt curios daca mai vin si alte oltcit-uri,sau eu o sa reprezint oltenia cu mandrie :D

lancer 21-06-12 12:49

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
sincer mai sunt inca cateva oltence frumusele in craiova .. chiar acum cateva zile am vazut una ... nu stiu daca participa sau nu ... dar modificate radical nu prea mai sunt ... dar cine stie de unde sare iepurele ... poate se mai gandeste si sasha sa o scoata pe a lui la aer la un show de dragul vremurilor trecute ... oricum si daca esti singur un cuvant tot mai ai de spus ... ca oltcitul inca nu a murit si ca inca poate face impresie ... si cine stie poate ar fi frumos ca intr-o parcare in afara expozitiei sa mai fie cateva trase una langa alta

DJBOSS 21-06-12 12:53

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
O sa fiu la craiova ,o admir cu placere si trag si cateva poze cu dansa :lol:

Dr.Dre 21-06-12 13:09

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by lancer (Post 5074275)
sincer mai sunt inca cateva oltence frumusele in craiova .. chiar acum cateva zile am vazut una ... nu stiu daca participa sau nu ... dar modificate radical nu prea mai sunt ... dar cine stie de unde sare iepurele ... poate se mai gandeste si sasha sa o scoata pe a lui la aer la un show de dragul vremurilor trecute ... oricum si daca esti singur un cuvant tot mai ai de spus ... ca oltcitul inca nu a murit si ca inca poate face impresie ... si cine stie poate ar fi frumos ca intr-o parcare in afara expozitiei sa mai fie cateva trase una langa alta

tot la shasa ma gandeam si eu.pacat ca nu mai are si laur jantele pe a lui,ca poate o baga si el.prin parcare sigur mai apar cateva oltcit-uri.poate si MIC-u.sti cumva cum e drumul pana unde se tine show-ul,ca as vrea sa o las cam blana de aici de la valcea,ca in pozele astea(bine aici nu avea motorul pe ea)https://forum.4tuning.ro/119-masina-m...ml#post4200608

Quote:

Originally Posted by DJBOSS (Post 5074281)
O sa fiu la craiova ,o admir cu placere si trag si cateva poze cu dansa :lol:

;)

Laure2fast 21-06-12 13:23

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by Dr.Dre (Post 5074310)
tot la shasa ma gandeam si eu.pacat ca nu mai are si laur jantele pe a lui,ca poate o baga si el.prin parcare sigur mai apar cateva oltcit-uri.poate si MIC-u.sti cumva cum e drumul pana unde se tine show-ul,ca as vrea sa o las cam blana de aici de la valcea,ca in pozele astea(bine aici nu avea motorul pe ea)https://forum.4tuning.ro/119-masina-m...ml#post4200608


;)

e bun drumu..apar si eu cu cabrioletu :)

lancer 21-06-12 13:25

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
sincer chiar nu stiu locatia exacta unde se tine show-ul ..dar majoritatea drumurilor sunt vraiste in oras + ca se lucreaza la greu + ca mai sunt puse si limitatoarele alea de viteza ... bine ar fi daca s-ar tine pe aeroport totusi ... e centura buna si de acolo intri lejer pe breteaua pistei fara emotii

Laure2fast 21-06-12 13:28

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by lancer (Post 5074335)
sincer chiar nu stiu locatia exacta unde se tine show-ul ..dar majoritatea drumurilor sunt vraiste in oras + ca se lucreaza la greu + ca mai sunt puse si limitatoarele alea de viteza ... bine ar fi daca s-ar tine pe aeroport totusi ... e centura buna si de acolo intri lejer pe breteaua pistei fara emotii

aeroportu e pentru belit ochii si spart seminte

DJBOSS 21-06-12 13:29

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Nu stiu exact daca ajungi prin Strehaia dar stiu ca acolo e drumul rau dar nu se pune problema treci strehaia fara bari :lol::lol::lol: cum vrem noi sa facem

lancer 21-06-12 13:47

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
hai ca gasii pana la urma locatia

Summer Tuning Fest | 14-15 iulie 2012

Evenimentul se va desfasura la Centrul Expozitional Transfrontalier Craiova, pe o suprafata de 1600 mp. Locatia se afla pe bvd. Nicolae Titulescu, vizavi de Baumax.

COORDONATE gps:
Latitudine: 44.33921943370556
Longitudine: 23.76119077205658


acuma depinde pe unde vii dar la intrare iei centura toata in piept iesi la marginea orasului si te intorci pana la baumax ..asa ca daca stii ca drumul pana la intrarea pe centura craiovei e bun poti veni cu ea lasata

Dr.Dre 21-06-12 13:49

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
aeroportul e pentru spart cauciucuri,seminte si belit ochii :D
daca e sa dau de drum nasol,dau repede bara jos si gata

lancer 21-06-12 13:52

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
da aveti dreptate in legatura cu aeroportul ... dar dupa cum eram noi obisnuiti ... acolo le faceau pe toate ..:) + ca la tampiteii nostrii din craiova te puteai astepta la orice ...

laure dar tot nu ne spusasi daca participi cu cro-ul?

bobocu91 21-06-12 14:01

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by Dr.Dre (Post 5074237)
masina va fi prezenta la Summer Tuning Fest | 14-15 iulie | Craiova.in weekend ma apuc de polishat buzele la jante,si de pus la punc pentru show :D

Super vestea!...ma bucurur sa aud ca avem un "reprezentant", ne vedem p`acolo! :D


All times are GMT +2. The time now is 18:28.

- Copyright 2026 4Tuning