Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Tweety_rzw 07-07-09 22:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Frumos golful e GTI :shock: ? E frumos foc....dar tot mai frumos e e30,ar fi calumea să îi faci capota la bmw acelaşi portocaliu să continue cum trebuie culoarea :D

daffy duck™ 07-07-09 22:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mama ce grila de manelaur are andu sa moara baieteii :lol::lol::lol:

Tweety_rzw 07-07-09 23:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
"Ie dă platină băh să moară duşmanii lui dă hinvidie":lol::lol:

Lucian_GXZ 08-07-09 00:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Momentan masina va ramane asa la capitolul culoare... si usor usor cate o inbunatatire - doua pe seara :)

KENZO 08-07-09 00:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Frumoase rau masinile,mai ales urs-u fotzaaaa rau.Sa o stapanesti sanatos Lucian'e;)

Lucian_GXZ 08-07-09 00:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mercy mercy :D

DRK*DeSiGn 08-07-09 01:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2469529)
mama ce grila de manelaur are andu sa moara baieteii :lol::lol::lol:

mai taci din gura cu observatiile tale.Daca erai un om care avea gusturi bune te intelegeam :P

Tweety_rzw 08-07-09 02:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2469792)
mai taci din gura cu observatiile tale.Daca erai un om care avea gusturi bune te intelegeam :P

Să te înţep drk'ule taci mă abea îşi revenise topicu...:lol: mai lasă-l şi tu în pace :P

DRK*DeSiGn 08-07-09 02:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
musti mana care te-a crescut razvanica? :)))) nu este cearta este doar un simplu adevar.....am uitat sa precize ca

ACEST TEXT ESTE UN PAMFLET,VA RUGAM SA IL TRATATI CA ATARE

este valabil si pt postul de mai sus :P

jakal 08-07-09 02:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
f.smecher ursu boss....bv..imi place mult.....ce pot sa zic ...bafta cu recarosarea....

eu plec sa aduc un A4 pt un prieten, un gunoi de ford fiesta care il luam gratis...:)):)) si poate gasesc si eu ceva dragutz pt mine.....

tare rau masca lui andu la golf...:)):))......a luat-o de la d-aia cu palari mari si mustatile rasucite?.......:):):))))

DRK*DeSiGn 08-07-09 02:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
jakal ii tii partea lu daffy aicea?? :)))

DRK*DeSiGn 08-07-09 02:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 2469827)
.................................
tare rau masca lui andu la golf...:)):))......a luat-o de la d-aia cu palari mari si mustatile rasucite?.......:):):))))


aceasta remarca macar vine de la un om cu gust la tuning :D ca doar daia arata MOM-ul intr-un mare fel :D

jakal 08-07-09 02:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu tin partea nimanui......imi spun doar parerea..:)):))
cred ca propietarul i-a zis"masina e tzipla sa moara familia mea"....:)):))

Lucian_GXZ 08-07-09 09:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Jaka, daca cumva vezi partea de sus de pe la vreun mtech 2 de plastic sau 2 pleoapeȚ(stanga-dreapta fara sa treaca peste nas) dar tot de plastic baga mana in ele si iti decontez la bucale ca eu nu am gasit nimic :) :D

GopPo 08-07-09 09:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2469529)
mama ce grila de manelaur are andu sa moara baieteii :lol::lol::lol:

adevarat.....:lol::lol::lol:

daffy duck™ 08-07-09 10:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2469792)
mai taci din gura cu observatiile tale.Daca erai un om care avea gusturi bune te intelegeam :P

hai ca ai inceput sa pupi in fund putin lumea :lol::lol::lol::lol:

daffy duck™ 08-07-09 10:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2470152)
adevarat.....:lol::lol::lol:

hai gata goppo ca se ia drk de noi :lol:
el a zis ca noi am vb serios...:lol::lol::lol:
sau tu chiar vb serios :lol:??

GopPo 08-07-09 10:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
am fost cat se poate de serios

app...asta e fostul "propretar" al masini????

johnny325 08-07-09 11:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:) =)))))))))

Lucian_GXZ 08-07-09 13:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:) ba cata imaginatie aveti sa mor... :))

RoByNeT 08-07-09 14:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2470176)
am fost cat se poate de serios

app...asta e fostul "propretar" al masini????

ce ratat esti sa mor =)))))))

GopPo 08-07-09 14:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
hopa...te-ai trezit....GURY.....=))

jakal 08-07-09 14:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2470176)
am fost cat se poate de serios

app...asta e fostul "propretar" al masini????

el e ....sa moara baietii.....ce tare........:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

johnny325 08-07-09 15:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2470795)
hopa...te-ai trezit....GURY.....=))

da pisy m-am trezit
gogu pentru asta ai un Big Mac:lol::lol::lol::lol:

daffy duck™ 08-07-09 15:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci clar nu o sa vezi ceva de la jhonny :lol::lol::lol::lol:

johnny325 08-07-09 15:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol:adica?

Tweety_rzw 08-07-09 15:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2470905)
deci clar nu o sa vezi ceva de la jhonny :lol::lol::lol::lol:

Are abonament la McDonald's ?:oops:Păi nu vede nimic că iee scump domne abonamentul :))

daffy duck™ 08-07-09 15:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
scump scump...dincolo era mai ieftinache :lol::lol:

Tweety_rzw 08-07-09 15:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2470933)
scump scump...dincolo era mai ieftinache :lol::lol:

Poate ne duduie pe amândoi jhonny :))=)) să ne dea să sărim în sus ca muştarul de la grătar când am fost noi atunci :))=)),mama ce nemâncaţi mai eram =))) gxz era cu cârnatul ,tătăică cu micii :)))

Tweety_rzw 08-07-09 17:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
GXZ mai dau şi eu jos stickeru de pe maşină dacă tot nu mai sunt în inferno?:???:

johnny325 08-07-09 17:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
o arde pe burta asta micu:)):):):):):

daffy duck™ 08-07-09 17:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mi-am adus aminte....trimite-mi ce te-am rugat legat de asta!!!

dal pe mail

DRK*DeSiGn 09-07-09 01:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
razvanica tre sa vb ceva pe mess.da-mi un bzz knd ma vezi

RoByNeT 09-07-09 11:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2470900)
da pisy m-am trezit
gogu pentru asta ai un Big Mac:lol::lol::lol::lol:

vorbea cu mine fulimigi nu cu tine =)) aoleu ...

johnny325 09-07-09 12:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mi-am dat seama "pisy":D
ai uitat cand raspunzi la tel : "Da pisy,bine pisy":D
ai inteles acum offf:D::DD:D:

johnny325 09-07-09 15:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
:lol::lol::lol::lol::oops::oops::lol::lol::twisted ::evil:

RoByNeT 09-07-09 15:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
esti foarte boss daca il scoti asa :X pink drifter =))

johnny325 09-07-09 15:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu asa sper acum sa-mi dea domnu buzunare pline:D

Lucian_GXZ 09-07-09 16:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ce-ai ioane... esti razna.. cum sa faci masina roz? :) adica.. cat de gay sa fii?

GopPo 09-07-09 16:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
johnny....big mac???


All times are GMT +2. The time now is 10:56.

- Copyright 2026 4Tuning