Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/9522-tips-and-tricks-intrebari-and-raspunsuri-discutii.html)

mba 22-05-08 16:12

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
dap...merci cris ..am incercat si eu + si - ...da alea de la num ... la astea nu mam gandit :D ... ms

mba 25-05-08 15:11

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
mno..alta problema acuma ...
cand folosesc VrayLightMtl trebuie sa fie activat GI ... se poate folosi si fara? dak da ...cum?? dak nu folosesc GI ?? k au fost niste sfaturi pe aici ca ar fi mai bine fara ...dar am nevoie neaparat de "becurile " alea... sau stiti alte metode d a imita lumina d la bec/neon

ps: eu sunt singuru care am probleme??? sau singuru care mai lucrez in 3d max???

D_DooM 25-05-08 16:35

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
mie imi merge materialul fara GI .. mi se pare k ar trebui isa mearga chair p default .. da' depinde si c rezultat doresti

Cobra2007 27-05-08 23:53

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
stie cineva care sunt pasii pentru a creea un covoras pentru interior ???

GRIGO 30-05-08 19:47

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
baetii ce ziceti pornim edition 4 ? :D asa amical intre noi :D

D_DooM 30-05-08 20:29

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
daca astepti sa treaca sesiunea (suntem cativa q sesiune ... io pana p 22) ... i'm in :)

L.E. as avea si sugestie pt masina :)

frost_dani 30-05-08 20:33

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
si ce sugestie ai avea?:).....un transformer?:P

D_DooM 30-05-08 21:01

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
hahaha .. da :lol: ... defapt ... o skoda fabia (varianta veche)

GRIGO 31-05-08 01:35

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
mai asteptam cateva confirmari ... si vedem cum facem si cu tema ;)

kantzorf 31-05-08 10:26

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Ma bag si eu, ca tot vine vacanta.
Sper doar ca masina nu va fi la alegere :D.

frost_dani 31-05-08 11:25

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
eu zic sa se fac la fel ca in prima etapa....sa se faca un poll ca sa alegem masina:)

GRIGO 31-05-08 13:53

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
nu stiu momentan cum o sa facem dar sigur nu va fi la alegere ;)
ne gandim pana dupa sesiune

D_DooM 31-05-08 15:56

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
io vreau skoda :-w :P

smaily 11-06-08 21:11

Re: Virtual Tuning 3D User Group
 
cine ma ajuta si p mine c un program pentru tuning 3d ?


intrebarile se pun aici
GRIGO

nytrous_oxide05 14-06-08 19:36

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
1 Attachment(s)
Am si eu nevoie de putin ajutor baieti:D....am facut o janta + cauciuc...problema e ca mi-am dat seama putin prea tarziu...ca janta nu e smooth...si n-o mai pot face nici cu turbo smooth nici cu mesh smooth pt ca se stafideste :))))....stie cineva vreo metoda prin care pot repara chestia asta? va zic ms in avans

P.S. Am postat o randare a jantei...(nu luati in seama materialele ca le-am facut in vreo 15 secunde amandoua:)))..la asta o sa mai lucrez eu dupa ce rezolv probl asta)


All times are GMT +2. The time now is 12:20.

- Copyright 2026 4Tuning