![]() |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
dap...merci cris ..am incercat si eu + si - ...da alea de la num ... la astea nu mam gandit :D ... ms
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
mno..alta problema acuma ...
cand folosesc VrayLightMtl trebuie sa fie activat GI ... se poate folosi si fara? dak da ...cum?? dak nu folosesc GI ?? k au fost niste sfaturi pe aici ca ar fi mai bine fara ...dar am nevoie neaparat de "becurile " alea... sau stiti alte metode d a imita lumina d la bec/neon ps: eu sunt singuru care am probleme??? sau singuru care mai lucrez in 3d max??? |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
mie imi merge materialul fara GI .. mi se pare k ar trebui isa mearga chair p default .. da' depinde si c rezultat doresti
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
stie cineva care sunt pasii pentru a creea un covoras pentru interior ???
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
baetii ce ziceti pornim edition 4 ? :D asa amical intre noi :D
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
daca astepti sa treaca sesiunea (suntem cativa q sesiune ... io pana p 22) ... i'm in :)
L.E. as avea si sugestie pt masina :) |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
si ce sugestie ai avea?:).....un transformer?:P
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
hahaha .. da :lol: ... defapt ... o skoda fabia (varianta veche)
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
mai asteptam cateva confirmari ... si vedem cum facem si cu tema ;)
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Ma bag si eu, ca tot vine vacanta.
Sper doar ca masina nu va fi la alegere :D. |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
eu zic sa se fac la fel ca in prima etapa....sa se faca un poll ca sa alegem masina:)
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
nu stiu momentan cum o sa facem dar sigur nu va fi la alegere ;)
ne gandim pana dupa sesiune |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
io vreau skoda :-w :P
|
Re: Virtual Tuning 3D User Group
cine ma ajuta si p mine c un program pentru tuning 3d ?
intrebarile se pun aici GRIGO |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
Am si eu nevoie de putin ajutor baieti:D....am facut o janta + cauciuc...problema e ca mi-am dat seama putin prea tarziu...ca janta nu e smooth...si n-o mai pot face nici cu turbo smooth nici cu mesh smooth pt ca se stafideste :))))....stie cineva vreo metoda prin care pot repara chestia asta? va zic ms in avans
P.S. Am postat o randare a jantei...(nu luati in seama materialele ca le-am facut in vreo 15 secunde amandoua:)))..la asta o sa mai lucrez eu dupa ce rezolv probl asta) |
| All times are GMT +2. The time now is 12:20. |
- Copyright 2026 4Tuning