Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

Aelius 12-02-07 18:16

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 744799)
Oricum daca scoate kg de pe botul masinii isi ia zborul.
Cred ca nici alea de DTM nu-s cu 400kg mai usoare, dar daca crede ca o usurare il costa cat a dat pe dua spoilere...

interesant e ca nu a pomenit de altceva decat de carbon.Ori din cate stiu eu usurarea usilor si inlocuirea geamurilor alaturi de scosul scaunelor sunt printre primele lucruri care le faci cand vrei sa usurezi masina atat de extrem.Plus ca mai sunt o gramada,unele care aparent nu au nici o importanta.Ciudat pt unu care pretinde ca e mester in masini mai ales ca inainte a incercat sa dea cat mai multe amanunte despre modificari.cand a venit vb de usurarea cu 400kg a zis doar de scaune si carbon.ma indoiesc ca va scoate mai mult de 80 kg din treaba asta.

yknot 12-02-07 22:04

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
unde mai pui si porumbelul ala... "lambo doors"....ajuta la usurarea masinii???.... nu merge si cu .... si cu sufletul in rai....

SEBASTIAN 12-02-07 22:54

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by CT-81-ERY (Post 745665)
Deci...ultimele 3...4...pagini ii sunt dedicate lui Ono, fara nici macar o trimitere la STI lui Seby....macar modificati titlul topicului.

Subiectul e subanteles si era o discutie in antiteza.:lol:

Aelius 12-02-07 22:54

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by yknot (Post 746318)
unde mai pui si porumbelul ala... "lambo doors"....ajuta la usurarea masinii???.... nu merge si cu .... si cu sufletul in rai....

Corect.Uite de lambo doors am uitat.Si pe mine ma socat:shock: cand a spus-o.

Cum am mai spus intr-un post mai sus,sa fii penibil e de ajuns.Avem si un exemplu excelent: FIZZ:lol: :evil: :weee:

23boy 13-02-07 00:31

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
stie careva la ce turatie face la un subaru STI de serie turbina presiune varf ?

23boy 13-02-07 00:52

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
cat costa o resoftare pt un subaru STI din 2002 ?

ROSSI 46 13-02-07 12:07

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
in ctza a aparut azi revista 4tuning nr.5...iar aclo spune k mashnia prinde 340 ceea ce e mult mai polauzibil decat ce declara anterior...iar vis-a-vis de greutate mai mult de 40 de kg nare de unde sa dea jos...cu tot cu carboanele alea....iar pana la 400 de kg shi dak ii dai jos motorul tot nu scapi de kilele alea toate

shadowro 13-02-07 12:15

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
daca renunta la tot ce e in masina si face caroseria full carbon eu zic ca are sansa sa scape de 400 kile ...dar nu o sa mai fie o masina de strada ...

Razvan-CT 14-02-07 10:49

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by ROSSI 46 (Post 747195)
....in ctza a aparut azi revista 4tuning nr.5....


de unde ai cumparat-o??

SEBASTIAN 27-02-07 23:16

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Poate vine un moderator sa stearga ce e in plus aici.

ROSSI 46 02-03-07 14:27

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
cam trec zilele ...nici o provocare nik...ce se mai shtie de maff?

blazeyblaze 03-03-07 02:11

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
maff tocmai a scos 0-300 in 14
ceea ce zic eu ca e demn de respectat
mai dureaza cca 2 saptamani si maff e capabil sa vina la start

ROSSI 46 03-03-07 21:40

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
0-300 in 14.....e o cifra mare shi intradevar demna de respect...
dar park shi acum 2 saptamani era vb de 2 saptamani

florin83 04-03-07 09:51

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
mai tare decat Veyron :shock:

SEBASTIAN 05-03-07 00:00

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Eu vreau sa vad ca maff misca bine ca bate 1-2-3 masini tari si apoi ies sa ma joc cu el.:lol:
Acum am putina treaba sa montez noul kit de crestere a puterii motorului.
Sper sa fiu destul de clatr in fata pe cei 402m de concurs care ma intereseaza.


All times are GMT +2. The time now is 19:49.

- Copyright 2026 4Tuning