![]() |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
unde mai pui si porumbelul ala... "lambo doors"....ajuta la usurarea masinii???.... nu merge si cu .... si cu sufletul in rai....
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Cum am mai spus intr-un post mai sus,sa fii penibil e de ajuns.Avem si un exemplu excelent: FIZZ:lol: :evil: :weee: |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
stie careva la ce turatie face la un subaru STI de serie turbina presiune varf ?
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
cat costa o resoftare pt un subaru STI din 2002 ?
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
in ctza a aparut azi revista 4tuning nr.5...iar aclo spune k mashnia prinde 340 ceea ce e mult mai polauzibil decat ce declara anterior...iar vis-a-vis de greutate mai mult de 40 de kg nare de unde sa dea jos...cu tot cu carboanele alea....iar pana la 400 de kg shi dak ii dai jos motorul tot nu scapi de kilele alea toate
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
daca renunta la tot ce e in masina si face caroseria full carbon eu zic ca are sansa sa scape de 400 kile ...dar nu o sa mai fie o masina de strada ...
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
de unde ai cumparat-o?? |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Poate vine un moderator sa stearga ce e in plus aici.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
cam trec zilele ...nici o provocare nik...ce se mai shtie de maff?
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
maff tocmai a scos 0-300 in 14
ceea ce zic eu ca e demn de respectat mai dureaza cca 2 saptamani si maff e capabil sa vina la start |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
0-300 in 14.....e o cifra mare shi intradevar demna de respect...
dar park shi acum 2 saptamani era vb de 2 saptamani |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
mai tare decat Veyron :shock:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Eu vreau sa vad ca maff misca bine ca bate 1-2-3 masini tari si apoi ies sa ma joc cu el.:lol:
Acum am putina treaba sa montez noul kit de crestere a puterii motorului. Sper sa fiu destul de clatr in fata pe cei 402m de concurs care ma intereseaza. |
| All times are GMT +2. The time now is 19:49. |
- Copyright 2026 4Tuning