Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

pheerya 27-09-06 22:21

Re: Femeia ...
 
nu era asta ideea neaparat...dar poti sa pui si asa problema...oricum obligatiile apar dupa ce relatia devine ca de cat mai serioasa...tre sa te implici la un moment dat...ca doar nu stai asa toata viata...baietelu' lu' mamica:-)

bluey 28-09-06 08:31

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by pheerya (Post 567653)
nu era asta ideea neaparat...dar poti sa pui si asa problema...oricum obligatiile apar dupa ce relatia devine ca de cat mai serioasa...tre sa te implici la un moment dat...ca doar nu stai asa toata viata...baietelu' lu' mamica:-)

De ce nuuu???8)

aleks 28-09-06 15:14

Re: Femeia ...
 
asa ma intrebam si eu, da' nu... baietelul lui mamica, ci doar... de capul meu asa... la 26 d anisori nu vad niciun motiv sa fie altfel :D:D

bluey 28-09-06 20:17

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 568482)
asa ma intrebam si eu, da' nu... baietelul lui mamica, ci doar... de capul meu asa... la 26 d anisori nu vad niciun motiv sa fie altfel :D:D

Sincer nici eu nu prea ma vad cu puradei in urmatorii 10 ani si nici cu spaima care sa ma astepte acasa cu tigarea in coltu gurii sa-i aduc bishtaru de vodca :D

pheerya 28-09-06 23:39

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 568482)
asa ma intrebam si eu, da' nu... baietelul lui mamica, ci doar... de capul meu asa... la 26 d anisori nu vad niciun motiv sa fie altfel :D:D

mey...dep de fiecare om in parte...nici yo nu ma vad cu copii pana pe la 30 de ani...si yo sunt genul mai libertin...kiar daca am o relatie destul de lunga cu un tip...dar ma gandesc ca acum nu pot sa am grija nici macar de mine...dar de copii?:???: si oricum voi barbatii va maturizati mai greu...cred ca asa vreti voi...nu?

Trixi 28-09-06 23:58

Re: Femeia ...
 
...eu am 30,sunt si femeie ,am un baietel.....si Doamne da' maaaaaaaaaaaaaaare timpita am fost,cind am crezut k m-am maturizat!!!!:D :D :D
nu are rost sa-ti impui o limita.sunt unele persoane kre in veci nu se vor maturiza(tre sa admit ,cu buna stiinta),si ptr specia asta e mult mai bine daca nu experimenteaza viata "familiala",k numai belele ies...:x

bluey 29-09-06 07:53

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Trixi (Post 569097)
...eu am 30,sunt si femeie ,am un baietel.....si Doamne da' maaaaaaaaaaaaaaare timpita am fost,cind am crezut k m-am maturizat!!!!:D :D :D
nu are rost sa-ti impui o limita.sunt unele persoane kre in veci nu se vor maturiza(tre sa admit ,cu buna stiinta),si ptr specia asta e mult mai bine daca nu experimenteaza viata "familiala",k numai belele ies...:x

Bina macar ca avem de la cine invata...:mrhappy:
De la unii care si-au luat-o deja :rolleyes2

DolusD 30-09-06 13:40

Re: Femeia ...
 
Quote:

Bina macar ca avem de la cine invata...
De la unii care si-au luat-o deja
Oricum cel mai bine invetzi din propriile greseli :) si la urma urmei nimeni nu sa nascut perfect , tre` sa mai faci si greseli :P dar sa se termine cu bine :P

pheerya 30-09-06 15:17

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 570455)
Oricum cel mai bine invetzi din propriile greseli :) si la urma urmei nimeni nu sa nascut perfect , tre` sa mai faci si greseli :P dar sa se termine cu bine :P

depinde si ce greseli faci..k unele nu se mai pot repara...si ajungi sa te dai cu capul de pragul de sus pana nu mai poti...si sa vezi ce "frumoasa" o sa fie viata atunci:lol:

DolusD 30-09-06 19:11

Re: Femeia ...
 
Asta asa e , dar prefer sa nu ma iau dupa nimeni pt ca fiecare are caracterul lui si poate a mea femeie nu e ca a lui si etc.... daca a mea e curwa sa zicem tre sa fie si a lui si sa-i dau aceleasi sfaturi ?????

pheerya 30-09-06 22:12

Re: Femeia ...
 
sa fii tu sigur ca nici o persoana nu seamana cu cealalta..si ceea ce tie ti se poate parea corect altuia nu i se pare...si tot asa...dar poti sa inveti din xperientele altora...si sa nu repeti si tu aceleasi greseli:D

DolusD 01-10-06 10:54

Re: Femeia ...
 
Dap , e bine sa te mai uitzi si la altzi dar nu e bine sa faci ce fac si ei , parerea mea :P si la urma urmei fiecare face ce stie ca e mai bine :P

Trixi 11-12-06 10:04

Re: Femeia ...
 
...sunt si acum d parere k nu suntem facuti toti ptr a avea o familie,si anumite responsabilitati!decit sa ai un copil,kre nu isi vede parintii fericiti impreuna,sau kiar deloc...consider k e muuult mai bine,sa iti traiesti viata cum crezi u k e mai bine..si sa te bucur d ea!nu e obligatoriu,nici la 40 d ani sa iti intemeiezi o familie,daca nu simti nevoia....orice ar spune lumea!
by the way...omul istet invata din greselile altora,ala prost nici din al lui!;) si asta nu io am zis-o!:D

DolusD 11-12-06 18:53

Re: Femeia ...
 
dap trixi , ai perfecta dreptate........ !

pheerya 11-12-06 21:36

Re: Femeia ...
 
da, trixi, asa e...si mai grav e cu femeile care nu si doresc copii...dar de gura barbatului fac unul ca sa fie...pt ca el isi doreste...si dupa n au grija de el...mai bine sa nu faca, k o sa fie nasol de el...:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 07:44.

- Copyright 2026 4Tuning