Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

confuzzling 19-11-09 17:24

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GJ 64 GAB (Post 2818690)
Mi s-a părut drăguţă...

Scuze pentru claritatea pozei... :)

:-o de cand nu am mai vazut-o, am crezut ca nu mai exista :)

GJ 64 GAB 19-11-09 17:26

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Există există... īncă există... am făcut mai multe poze dar nu ştiu pe unde le-am băgat!

wolverine 20-11-09 22:30

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
si masina chiar a intrat in reparatii, o sa revina in fortza! momentan s-a lucrat la partea electrica pt ca avea ceva probleme, trebuie sa-i puna si suspensia sport, si un kit de ambreiaj pt ca vechiul...l-am bulit eu :">

confuzzling 21-11-09 01:02

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by wolverine (Post 2824299)
si masina chiar a intrat in reparatii, o sa revina in fortza! momentan s-a lucrat la partea electrica pt ca avea ceva probleme, trebuie sa-i puna si suspensia sport, si un kit de ambreiaj pt ca vechiul...l-am bulit eu :">

da' e ceva de capu ei asa ? poate ceva ?

GTXR 21-11-09 11:01

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by confuzzling (Post 2824544)
da' e ceva de capu ei asa ? poate ceva ?

da frate are potential ,bine creme nu prea a mai bagat bani in ea a lasato sa pice ,dar daca baga bani acuma o sa iese ceva ,masina are motor turbo-benzina deci...face 0-100 cam in ~7.5 sec ,deci ceva e de capu' ei ;)

GJ 64 GAB 21-11-09 13:22

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Mă duc săptămāna asta să mă uit aşa un pic pe la ea!...
Oricum are potenţial!

wolverine 21-11-09 23:29

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
nu are decat app 142 cp, dar se simt f bine!

confuzzling 23-11-09 00:37

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by wolverine (Post 2826330)
nu are decat app 142 cp, dar se simt f bine!

suficienti.

TOxico 30-11-09 19:34

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
clasic.:!:

GTXR 30-11-09 20:40

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Masina asta nu a stat la service la hyundai un timp ?

GJ 64 GAB 30-11-09 20:48

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
Şi VOX din spate!

manu_96xls 30-11-09 22:21

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Golf MKV R32 cu numere de Mehedinți , văzut de 3,4 ori.
Scirocco ABT...

sk8erboy16 02-12-09 15:07

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by manu_96xls (Post 2850811)
Golf MKV R32 cu numere de Mehedinți , văzut de 3,4 ori.
Scirocco ABT...

Scirocco-ul e al lui Habitu. L-am vazut la el in curte.

MarioCrT 12-12-09 22:27

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
L`am vazut aseara prin oras cu Scciroco .. e demential .Pacat ca nu am putut sa ii fac poza :???:

andy4M3 10-01-10 00:51

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
8 Attachment(s)
un mic GOLF4 GTI 1.8 TURBO


All times are GMT +2. The time now is 06:45.

- Copyright 2026 4Tuning