Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

VladM 17-03-09 21:27

Re: Roman
 
Era frumos facut,dar nu era ingrijit./..

scturoag 17-03-09 21:42

Re: Roman
 
Trebuiai sa aduci repede o galeata cu apa si un burete ... si il ingrijeai tu ! :lol:

VladM 18-03-09 13:31

Re: Roman
 
Daca era al meu da :)

Ali_ump 18-03-09 13:38

Re: Roman
 
Da poze ceva? cu masinile alea tari?

VladM 18-03-09 15:27

Re: Roman
 
Nu am apucat sa fac poze...am trecut pe langa ele,daca am sa le mai vad am sa fac :)

ionut17 23-03-09 14:01

Re: Roman
 
cine stie unde se roluesc jante in roman? si cam cat ar costa de roluit una?

scturoag 23-03-09 14:32

Re: Roman
 
adica "rolesc" ?

26WRC 23-03-09 15:55

Re: Roman
 
adica se le indrepte la role nu la ciocan:):lol:

scturoag 23-03-09 16:13

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by ionut17 (Post 2175260)
cine stie unde se rolesc jante in roman? si cam cat ar costa de roluit una?

Incearca la Anania ...

morpheusmaster 25-03-09 13:18

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2175603)
Incearca la Anania ...

Daca vrei sa dai pe roluit mai mult decat pe jante :))

scturoag 25-03-09 13:22

Re: Roman
 
Da , e scump intr-adevar ... dar face treaba buna.

26WRC 27-03-09 16:36

Re: Roman
 
careva cu chef de brigada in seara asta?

scturoag 27-03-09 17:07

Re: Roman
 
adica ? :D

26WRC 27-03-09 17:26

Re: Roman
 
adica sa ne strangem mai multi si sa o ardem in brigada pe strazi

scturoag 27-03-09 17:28

Re: Roman
 
in roman ?


All times are GMT +2. The time now is 05:17.

- Copyright 2026 4Tuning