![]() |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Salut Ventorierilor!!! M-ar interesa sa-mi pun pe masina mastile acelea inguste din plastic care se pun pe aripi,de obicei de culoare neagra.Am ceva rugina si vreau sa repar dupa care sa pun acele masti. Va multumesc anticipat!
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
1 Attachment(s)
Tibanu tweeterele din bord sunt in paralel cu difurile in usi, asa ca merg oricum, cu orice alta boxa. Daca vinzi cass-ul sunt amator. aca vrei o instalatie originala si HI-FI iti recomand Bose, se gasesc prin SUA, pe la 200$ o iei cu totul:cass, amplif, mag.CD si boxe Bose pe 2 ohmi
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
am intelesc cu tweeterele o sa le las atunci...nu stiu la ce ii zici "cass"...sti vreun site unde pot vedea sistemele si detalii?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
3 Attachment(s)
Venturierilor mi-am luat si yo in sfarsit un Vento (MY LOVE),mult visatul.
Am facut asa din fuga vro 3 fotografii cu telefonul dar am sa revin cu imagini mai bune si mai detaliate.Are putina rugina dar totul se remediza in timp!:D |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
sa-l stapanesti sanatos!!!e o masina super!cat ai dat pe ea?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
mali84... motorizare? dotari? :D planuri pe viitor??:>:X
sa o stapanesti sanatos;) |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
am vazut un vento frumos foc in ploiesti exact in fata la mega image , nu era BON`u , avea numere roshii , two tone , jante azev, era si de vanzare... poate are cineva poze el...
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Albastru si si alb?? stiu si eu un vento ff fain de vanzare beton beton!!
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
2 Attachment(s)
acesta e vento al meu 1,9 td 1993
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
stie careva cum se da jos bara fata la un vento de 93?as vrea sa o demontez si nu vreau sa rup ceva pe acolo.nu are proiectoare.....
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
1 Attachment(s)
nu e mare filozofie, am atasat ceva mai jos. Spor la demontat :)
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Dumitrean de unde esti??? nu cred k te-am vaz prin BN :P
apropo ..e frumoasa masina |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
:) ... ms!
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:11. |
- Copyright 2026 4Tuning