Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

limuzina 02-02-09 18:14

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Poate ca il face tot..in primul rand eu stiu ca nu ai voie sa aduci nici o modificare unui Ferrari fara acordul lor..cine stie ce e in capul lui..oricum..din lateral..cand vezi portiera,aripa,pragul negru matt..arata bine..dar..tot mai bine ii sta rosu!Stiam ca F430'urile negru mat sunt de la Tunero..dar nici gand......

D3m0N 03-02-09 17:50

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by raduku988 (Post 2031307)
mai bine era daca il folia tot ....ca sa nu mai zic idealul care ar fi fost sal lase rosu ca doar de aia e ferarri nu sal faci tu kitch tuning cu un sfert de folie neagra ... parerea mea

https://forum.4tuning.ro/showpost.php...postcount=7120

limuzina 03-02-09 18:51

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 2033922)

Acum vroiam sa pun si eu pozele :-)!Nu stiu ce parere aveti,eu ma abtin de la pareri,daca l'ar face tot...ar fi ceva..

D3m0N 03-02-09 19:05

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
proprietarul n-are minte;) ... intr-un final pt mine a rezultat un Kitsch la partea vopselei ....

limuzina 03-02-09 19:39

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 2034167)
proprietarul n-are minte;) ... intr-un final pt mine a rezultat un Kitsch la partea vopselei ....

Hai ..nu fi rau..daca nu avea minte..nu isi cumpara un F430 si isi cumpara un seria 7 si un A8..da..ai si tu dreptate,da poate il face tot negru si cu niste jante portocalii..

Gabi 03-02-09 20:48

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Sunt curios cāţi dintre voi aţi refuza kitschul ăla ! :)

CoCaine 03-02-09 20:52

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 2034492)
Sunt curios cāţi dintre voi aţi refuza kitschul ăla ! :)

Nu cred ca asa se pune problema:-) Putin bun gust nu strica nici la tzara:-)

Gabi 03-02-09 20:54

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
De acord, dar nici puţină "abstinenţă" din partea unora n-ar strica. I know you understand me :-P

CoCaine 03-02-09 21:40

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 2034514)
De acord, dar nici puţină "abstinenţă" din partea unora n-ar strica. I know you understand me :-P

Binenteles,sunt 200% sigur ca nu ar refuza nimeni un Ferrari,chiar daca arata ca asta:-) Era vorba de gusturile proprietarului:???:

aalex691 03-02-09 21:55

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
limuzina hai cu morgan-ul ala mai repede :)

limuzina 04-02-09 11:27

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by aalex691 (Post 2034734)
limuzina hai cu morgan-ul ala mai repede :)

Stiu al cui este,stiu unde sta,il are un barbat,mama lui are un cabinet de ..... si asteapta si tu putin sa se usuce pe jos,sa vina soarele :D!Mai este si omul cu Rolls-royce..doar sa vina caldura :lol:!

P.S: Gabi da'mi postul inapoi :)!

aalex691 04-02-09 14:48

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by limuzina (Post 2036224)
Stiu al cui este,stiu unde sta,il are un barbat,mama lui are un cabinet de

stiam asta ;) hai mai repede lasa vremea

bmwh548 05-02-09 18:39

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Am vazut live F430ul acum vreo doua seri. I se auzea relantiul de la vreo 100 de metri. Pacat ca nu l-a facut integral, asa arata cel putin ciudat. Am vrut sa fac vreo doua poze, dar nu stiam in ce stare de spirit e soferul asa ca am renuntat. Vad ca l-au pozat altii.

limuzina 05-02-09 19:59

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Trece zi de zi prin fata blocului meu cand se duce omul la munca :)!

Alex110 07-02-09 18:43

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
ati vazut azi un bentley continental gtc negru?Eu l-am vazut in zona hotelului Europa


All times are GMT +2. The time now is 19:47.

- Copyright 2026 4Tuning