Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

florin_nms 11-11-11 16:19

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4685692)
Vazut Florin Nemes ieri pe la bariera, dat claxon, dar degeaba =))

Scuze dar eram coplesit de ganduri. Aveam camioane prin service si o gramada de chestii pe capatana.

MihaiCsl 11-11-11 17:48

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu-i nimic, am vazut ca esti putin dezorientat, am crezut initial ca-i prea devreme. :D

MihaiCsl 12-11-11 12:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazur astazi zyz prin fata pe la economic 1. :D

vinyl 01-12-11 18:08

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu inviem topicul ?

aalex691 01-12-11 21:37

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Victor VRE aseara in pd ros. Era sa-l pocnesc in spate, ca a oprit fara semnal si mai si vorbea la telefon :))

CRyS` 02-12-11 09:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Buna reclama :lol::lol::lol:

18.Marius.92 18-12-11 16:20

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Mnz ...iesire Carrefour Felicia .

MihaiCsl 18-12-11 16:59

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut astazi hyperion prin fata pe la Iulius, dat claxon dar vrobea la telefon =))

MihaiCsl 19-12-11 16:16

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut vynil si mnezo, pe mnezo l-am flash-uit :D

vinyl 19-12-11 23:28

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4785844)
Vazut vynil si mnezo, pe mnezo l-am flash-uit :D

Da ieri, cand te-ai panicat, pe pod in Alexandru ? M-ai vazut ? =))

MihaiCsl 20-12-11 09:20

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4786620)
Da ieri, cand te-ai panicat, pe pod in Alexandru ? M-ai vazut ? =))

Ti-am mai zis, grija ta o aveam, oricum iti dai seama ca te-am spovedit pentru claxon, nu?

vinyl 20-12-11 09:34

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4786890)
Ti-am mai zis, grija ta o aveam, oricum iti dai seama ca te-am spovedit pentru claxon, nu?

Daa...dar tu mereu injuri ca un....sofer kamikaze ce esti !

MihaiCsl 20-12-11 09:50

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4786916)
Daa...dar tu mereu injuri ca un....sofer kamikaze ce esti !

N-ai treaba, eu merg mereu regulamentar.

Hyperyon 20-12-11 21:59

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4784305)
Vazut astazi hyperion prin fata pe la Iulius, dat claxon dar vrobea la telefon =))

la handsfree free va rog sa specificati :))

MihaiCsl 21-12-11 14:52

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Da, da, la hand free, ca o mana era ocupata cu telefonul. =))


All times are GMT +2. The time now is 15:03.

- Copyright 2026 4Tuning