![]() |
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Ultima intalnire ...orele 20:00, aceeasi locatie.
Deci...de craciun nu are nimeni libera casuta?Pentru o mica petrecere? |
Re: DreamWorks
Ori suntem toti ,ori x vbeste cu y ca e mai apropiat de el si asa mai departe!Am postat si eu ceva acum 3-4 pagini cred si abea abea mi sa raspuns,ori nu va intereseaza,ori aveti ceva cu mine,ori nu stiu !
Ceea ce vreau eu sa zic ca nu este normal eu ma zbateam sa facem impreuna ceva frumos de sarabatori dar vad k pe unii dintre voi nu va intereseaza... |
Re: DreamWorks
eu unul merg daca se stabileste ceva...dar vad ca nu prea sunt doritori
|
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
Diseara, GrandArena, orele 20:00.Daca nu ne gasiti...dati un telefon. |
Re: DreamWorks
frumos in seara asta.pacat ca au fost cam putine masini
|
Re: DreamWorks
Astia cati am fost...ne-am distrat :D, asteptam pozele si filmarile.
|
Re: DreamWorks
Iara v-ati distrat ma fara mine...vagabonzilor :cry:. N-aveti pic de mica pentru cel mai diliu dintre voi :))...eu am fost la munca pana la 10 jum :lol:..hai cu pozele si filmarile sa vada si diliu
|
Re: DreamWorks
Quote:
Asa e ZUZ lasa cala primavara facem haos!!! Imi cer scuze ca nu am putut ajunge la intalnire dar am fost plecat fortat din BUc!!!:sad::sad: |
Re: DreamWorks
12 Attachment(s)
Quote:
Poze ... |
Re: DreamWorks
GXG-ule te cam tii de prostii cu tractiunea aia a ta ....:D
te cam invidiez:-P |
Re: DreamWorks
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:18. |
- Copyright 2026 4Tuning