Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

Alex30 16-12-10 10:03

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3901339)
Daca sunt cadavre dalea de 19-20 de ani bune vin si eu :)))

Daca sunt cadavre dastea am treaba...mai bine stai acasa tu :)))

Quote:

Originally Posted by B-99-SAA (Post 3902086)
Normal ca e diliu :lol: Nu e buna ai cu rafturile ma, mai bine mergem sa-l scoatem p-afara la o tura :lol:

Cand e deschiderea? Poate vin si io p-acolo sa te vad in actiune, dar nu la prima ora cum vin toti pensionarii aia care n-au ce face, ca sunt la munca... da trec seara :D

Mergem toti odata daca vrei :lol: Apropo, nici nu stiam ca ai prietena... ori ai fost secretos si n-ai zis, ori e ceva mai de curand :D De ce superi ma fata (pe Zeta) ??? Urat asa... :evil:

Aveti printre voi cel mai diliu tovaras...pe zuzu :> :)). Deschiderea e maine dimineata..si o sa fie forta cred ca lucrez de dimineata pana seara. Va astept pe toti sa treceti dar sa dati un telefon ceva inainte.

Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3901348)
O sa-ti fac si eu o vizita, nenea Zuz:D, dau o tura cu prietena :">, ea locuieste pe la Diham, deci prin zona :D.

L.E : Imi cer scuze Zeta...(stie ea).

Te astept nenea Alex...mai e ceva de la Diham pana acolo dar te plimbi si tu mai mult :)))

Tweety_rzw 17-12-10 01:17

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3901550)
Vorbesc singur:)?Sincer...

Se pare ca da.Va doare la 1 metru....:-j ce plm sa mai zic.....

bib_andrey 17-12-10 09:14

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3898680)
Pai la tine micutzu nu e prbolema ca te angajezi la dezapezire dai bara fata jos montezi una de tabla aeaaa e :)) joke of corse !


------------------------------------------------

Toate ca toate , dar asta cre' ca va fi cam ultima vineri de pe acest an in care ne mai vedem ! Intrebare cine ar dorii sa faca craciun/revelion impreuna , gen, ne adunam toti undeva intr'o incapere , un cub ceva:lol: un cerc nu stiu...sariti cu niste pareri !

Este valabil doar pt cei din club?

Alex30 17-12-10 10:16

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3904484)
Se pare ca da.Va doare la 1 metru....:-j ce plm sa mai zic.....

Eu absent...

NXdev 17-12-10 13:45

Re: DreamWorks
 
Ultima intalnire ...orele 20:00, aceeasi locatie.
Deci...de craciun nu are nimeni libera casuta?Pentru o mica petrecere?

Tweety_rzw 17-12-10 14:29

Re: DreamWorks
 
Ori suntem toti ,ori x vbeste cu y ca e mai apropiat de el si asa mai departe!Am postat si eu ceva acum 3-4 pagini cred si abea abea mi sa raspuns,ori nu va intereseaza,ori aveti ceva cu mine,ori nu stiu !

Ceea ce vreau eu sa zic ca nu este normal eu ma zbateam sa facem impreuna ceva frumos de sarabatori dar vad k pe unii dintre voi nu va intereseaza...

aditzu08 17-12-10 14:48

Re: DreamWorks
 
eu unul merg daca se stabileste ceva...dar vad ca nu prea sunt doritori

NXdev 17-12-10 15:13

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3905659)
Ori suntem toti ,ori x vbeste cu y ca e mai apropiat de el si asa mai departe!Am postat si eu ceva acum 3-4 pagini cred si abea abea mi sa raspuns,ori nu va intereseaza,ori aveti ceva cu mine,ori nu stiu !

Ceea ce vreau eu sa zic ca nu este normal eu ma zbateam sa facem impreuna ceva frumos de sarabatori dar vad k pe unii dintre voi nu va intereseaza...

Eu propun sa facem revelion-craciun la cineva acasa, iesim mult mai ieftin si va fi distractie mai mare ;).
Quote:

Originally Posted by aditzu08 (Post 3905698)
eu unul merg daca se stabileste ceva...dar vad ca nu prea sunt doritori

1+.
Diseara, GrandArena, orele 20:00.Daca nu ne gasiti...dati un telefon.

aditzu08 17-12-10 23:59

Re: DreamWorks
 
frumos in seara asta.pacat ca au fost cam putine masini

NXdev 18-12-10 00:07

Re: DreamWorks
 
Astia cati am fost...ne-am distrat :D, asteptam pozele si filmarile.

Alex30 18-12-10 00:14

Re: DreamWorks
 
Iara v-ati distrat ma fara mine...vagabonzilor :cry:. N-aveti pic de mica pentru cel mai diliu dintre voi :))...eu am fost la munca pana la 10 jum :lol:..hai cu pozele si filmarile sa vada si diliu

Tyfu 18-12-10 15:18

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3896066)
Pentru nenea Tyf.

Ms nenea mult!!:D

Asa e ZUZ lasa cala primavara facem haos!!!

Imi cer scuze ca nu am putut ajunge la intalnire dar am fost plecat fortat din BUc!!!:sad::sad:

NXdev 18-12-10 23:57

Re: DreamWorks
 
12 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Tyfu (Post 3908172)
Ms nenea mult!!:D

Asa e ZUZ lasa cala primavara facem haos!!!

Imi cer scuze ca nu am putut ajunge la intalnire dar am fost plecat fortat din BUc!!!:sad::sad:

Rupem norma in primavara :D.
Poze ...

Zeta 19-12-10 08:19

Re: DreamWorks
 
GXG-ule te cam tii de prostii cu tractiunea aia a ta ....:D

te cam invidiez:-P

Tyfu 19-12-10 09:08

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by micutu11 (Post 3901015)
ma chematzi sa va dau zapada dupa strada :P :>

Daca e vorba de primit ma bag si eu...pun bara fata de plug si facem un ban Micutz...tu pe un sens eu pe celalalt :):):)


All times are GMT +2. The time now is 13:54.

- Copyright 2026 4Tuning