Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

brandex 29-06-11 09:34

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4429563)
am vrut sa iti zic ca rosu e rosu, mare fraier ai fost k nu ai facuto rosie :| asta e, o sa iti paraaaa tareeee rauuuuu !!!:rolleyes2

Frumoasa culoarea asta, dar lasa ca se coc merele la soare

vam_19 29-06-11 13:47

Re: E46 - TM 77 EEE
 
credeti-ma ca in poze se vede altceva decat in realitate. e chiar ce trebe argintiul asta...lasati baiatul in pace ca poate il bate un gand si o vopseste iarasi ,,,,rosie:lol::lol::lol:

vam_19 29-06-11 13:48

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ia zi caius lucram ceva astazi sau....nu?

Caius TM 29-06-11 15:01

Re: E46 - TM 77 EEE
 
da frate, as avea nevoie de ajutorul tau... ca vreau sa o iau acasa azi.... :D

vam_19 29-06-11 16:30

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4430786)
da frate, as avea nevoie de ajutorul tau... ca vreau sa o iau acasa azi.... :D

sa stiu o ora si o sa fiu acolo:):):)

P A K E 29-06-11 22:57

Re: E46 - TM 77 EEE
 
TINETI-VA BINE!!!

Caius TM 29-06-11 23:02

Re: E46 - TM 77 EEE
 
11 Attachment(s)
hai ca deja prea am dat'o in prosteala/caterinca/abureala aici ... :lol:
in primu rand vreau sa multumesc tuturor pt. ajutor... in special : und_alexx , vam_19, laurentiu_tim + echipaju WEST GARAGE :D

deci.. masina e "usa laser red"
eu sunt super mega entuziasmat de nuanta... a iesit exact cum imi doream...

mai este putin de lucru ... gen aliniat.. reglat.. + astept oglinziile si mici chestii de detaliu.....


poze de azi ...

DaNn.ZyX 29-06-11 23:07

Re: E46 - TM 77 EEE
 
e SEX masina ...v-ati speriat degeaba ca o face argintie :lol::lol::lol: acum sunt 2 TM 77 EEE & TM 01 ADF :D...asteptam o sesiune photo profi :)

sharkylete 29-06-11 23:07

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4431996)
hai ca deja prea am dat'o in prosteala/caterinca/abureala aici ... :lol:
in primu rand vreau sa multumesc tuturor pt. ajutor... in special : und_alexx , vam_19, laurentiu_tim + echipaju WEST GARAGE :D

deci.. masina e "usa laser red"
eu sunt super mega entuziasmat de nuanta... a iesit exact cum imi doream...

mai este putin de lucru ... gen aliniat.. reglat.. + astept oglinziile si mici chestii de detaliu.....


poze de azi ...

FELICITARI!!! A iesit CE TREBUIE!!!
Multi useri de pe aici trebuie sa te ia ca exemplu de urmat!
Un mare : ASA DA!

Numai bine!
:paper:

crysty.bobok 29-06-11 23:14

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4431996)
hai ca deja prea am dat'o in prosteala/caterinca/abureala aici ... :lol:
in primu rand vreau sa multumesc tuturor pt. ajutor... in special : und_alexx , vam_19, laurentiu_tim + echipaju WEST GARAGE :D

deci.. masina e "usa laser red"
eu sunt super mega entuziasmat de nuanta... a iesit exact cum imi doream...

mai este putin de lucru ... gen aliniat.. reglat.. + astept oglinziile si mici chestii de detaliu.....


poze de azi ...

Nici nu mă asteptam să nu iasă impecabilă !

Deja ne-ai obișnuit cu tuningul de calitate !

Baftă !

yg.alex 29-06-11 23:21

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ai de plm ce culoare smechera :hug:

tot respectul meu. felicitari!

TM 77 ADF 29-06-11 23:38

Re: E46 - TM 77 EEE
 
intre 2 rosii intra un castravete :)))) te astept langa mine la o poza de red grup :))

und_Alexx 29-06-11 23:47

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ba sincer....la tot tunningul ce am luat parte in ultima vreme si la tine,si la vam mai ramane laurentiu ...cred ca zboara adf din varful piramidei ! =))))


stiii vb aia ``tunnning ca la CIMISOARA mai rar vezi in toata tara !!!`` =))))

motzu 29-06-11 23:49

Re: E46 - TM 77 EEE
 
oooooooooooooo rosiaticule:lol::lol::lol::lol:
super sexi arata asa:-P

SAX1987 30-06-11 00:07

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Ce teatru ati jucat voi :lol:

Prea tare a iesit culoarea :shock::shock::shock:

Sa ai noroc de ea ! E superba !!!


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

- Copyright 2026 4Tuning