Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

B-18-C Y F 20-12-04 01:46

Calibra ?? :roll:

Gabi_323i 20-12-04 07:55

corect, pune poza

xxdadixx 20-12-04 08:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"alexutzu\"
Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
Cred ca e Quatriporte sau ceva de genu!

:lol: QUATROPORTE! nu nu e ala! ala e model nou, modelul asta e cam vechi!

Care nou baiete ca modelul din imagine se fabrica din 94 se e a 4-a generatie :lol: . E QUATROPORTE am mai zis.
Pt cei care pun masini: daca nu stiu numele masinii macar sa nu se mai contrazica cu noi!! Vezi si Supra VailSide!
Ia aici si documenteaza-te: http://bjornmaserati.tripod.com/masquatro.html

alexutzu 20-12-04 09:51

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
:cry2: :cry2: :cry2:


:flower: doar ptr tine xxadixx :flower:

:D

VFFtuning 20-12-04 12:20

normal ca este calibra :lol:

VFFtuning 20-12-04 12:38

1 Attachment(s)
B 18 CYF imi cer scuze si cu injuraturile ce mi se cuvin ma risc si pun si eu o poza interesanta dar usoara :lol:

alexutzu 20-12-04 12:49

asta e cea mai simpla posibila! in afara de o dacie bineinteles!

OPEL CALIBRA :twisted: :twisted:

alexutzu 20-12-04 12:58

1 Attachment(s)
MI_AM PERMIS SA NU MAI ASTEPT RASPUNSUL, PTR CA SUNT SIGUR CA TOATA LUMEA STIE CA AIA E OPEL CALIBRA!


iata o poza pusa de mine!

Morro 20-12-04 13:02

s2000

alexutzu 20-12-04 13:24

yep

pune poza

xxdadixx 20-12-04 14:45

Ok Ms Alexutu :hug:
Aia galbena e Alfa 156 :crazy: Este sau nu????

EvLSant0S 20-12-04 14:53

e calibra

alexutzu 20-12-04 15:01

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
Ok Ms Alexutu :hug:
Aia galbena e Alfa 156 :crazy: Este sau nu????

ABIA AM SCRIS CA E CALBIRA!!!!

SUNT 10000% sigur ca e calbira
este si in pozele dupa site

xxdadixx 20-12-04 15:25

In fine nu e corect. Nimeni nu-si poate da seama din unghiul ala ca e o calibra. Asa puteam sa pun si eu la civicul ala numai faru de lexus si mai ghiceatzi nu!

EvLSant0S 20-12-04 15:34

da dar stiam masina din alte unghiuri... ;) ai si u dreptate...


All times are GMT +2. The time now is 09:42.

- Copyright 2026 4Tuning