![]() |
Calibra ?? :roll:
|
corect, pune poza
|
Re:
Quote:
Pt cei care pun masini: daca nu stiu numele masinii macar sa nu se mai contrazica cu noi!! Vezi si Supra VailSide! Ia aici si documenteaza-te: http://bjornmaserati.tripod.com/masquatro.html |
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
:cry2: :cry2: :cry2: :flower: doar ptr tine xxadixx :flower: :D |
normal ca este calibra :lol:
|
1 Attachment(s)
B 18 CYF imi cer scuze si cu injuraturile ce mi se cuvin ma risc si pun si eu o poza interesanta dar usoara :lol:
|
asta e cea mai simpla posibila! in afara de o dacie bineinteles!
OPEL CALIBRA :twisted: :twisted: |
1 Attachment(s)
MI_AM PERMIS SA NU MAI ASTEPT RASPUNSUL, PTR CA SUNT SIGUR CA TOATA LUMEA STIE CA AIA E OPEL CALIBRA!
iata o poza pusa de mine! |
s2000
|
yep
pune poza |
Ok Ms Alexutu :hug:
Aia galbena e Alfa 156 :crazy: Este sau nu???? |
e calibra
|
Re:
Quote:
SUNT 10000% sigur ca e calbira este si in pozele dupa site |
In fine nu e corect. Nimeni nu-si poate da seama din unghiul ala ca e o calibra. Asa puteam sa pun si eu la civicul ala numai faru de lexus si mai ghiceatzi nu!
|
da dar stiam masina din alte unghiuri... ;) ai si u dreptate...
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:42. |
- Copyright 2026 4Tuning