Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

RoByNeT 04-12-10 12:50

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 3849457)
Sal....am de ceva timp ban pe sv pcp.gemenii.ro din cauza ca mam certat cu un admin tin minte,a trecut ceva timp de atunci stie cineva cum pot sa il scot????

depinde pentru ce ai primit banul :lol:

dony ddc 04-12-10 15:53

Re: Counter Strike 1.6
 
Adminu avea chef de caterinca,si a inceput sa ma ia la misto si pnm mam luat cu el in gura si mi-a dat ban....:lol:

RoByNeT 04-12-10 15:58

Re: Counter Strike 1.6
 
Daca vrea claudia sa ti`l scoata zi numele adminului care ti`a dat ban si ip`ul. :lol: Daca sigur asta e motivul nu vad de ce sa iti dea permanent :lol:

dony ddc 04-12-10 21:46

Re: Counter Strike 1.6
 
Cred ca sa rezolvat....ca de vro 2-3 zile numai imi da ban servaru....:lol::lol::lol:

dony ddc 07-12-10 15:39

Re: Counter Strike 1.6
 
Sall....am si eu o problema acum 5 minute am prmit ban pe servaru pcp.gemenii.ro pe motiv ca cica aveam Wall si mi-a cerut id si 4 poze....admin Krok (nu stiu cum sa i arat poze si id) :oops::oops::oops:

JuST_GiuGiu 07-12-10 19:20

Re: Counter Strike 1.6
 
Pozele le gasesti in Counter-strike/cstrike si ultimele fisiere sunt pozele;)

Eugen_TL 07-12-10 19:29

Re: Counter Strike 1.6
 
gemenii e un server f ok, pana apar adminii aia "smecheri" care nu stiu sa vorbeasca, sa se comporte (presupun ca n-au nici buletin). Ei cred ca lumea e a lor si ei sunt Dzeu pe server(baga ce harta vor ei, desi lumea poate voteaza altceva), iar daca ii raspunzi kick,ban ca na au bagheta magica. Chestia asta se numeste ABUZ si ar trebui pedepsit, n-ar trebui sa aibe drept de admin orice idiot; ar trebui fiecare admin sa dea un test psihologic :twisted:

RoByNeT 07-12-10 22:30

Re: Counter Strike 1.6
 
Spune mai exact cine este acel admin ? :lol:

dony ddc 08-12-10 13:16

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3879087)
Spune mai exact cine este acel admin ? :lol:

Nickname "Krok" numele lui nu il stiu.....

MarioCrT 08-12-10 21:03

Re: Counter Strike 1.6
 
Cel mai ok server pe care puteţi juca este cs.csbestial.com , asta dacă prindeţi loc ,admin non-stop , fara figuranti .Cei cu steam au loc mereu .Apropo cei cu steam de pe 4T care fac meciuri ceva , dati add la cs_bardock_2 .

DTH 16-12-10 03:00

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 3880038)
Nickname "Krok" numele lui nu il stiu.....

Ţi-am dat şi p.m ( mesaj privat ) , faci frumos o cerere de unban aici : http://pcp.gemenii.ro şi o să se uite cineva pe ea , dacă īntradevăr ai avut cod ...banul rămāne , dacă nu ...ţi-l scot eu personal :) Iar dacă mai ai probleme cu admini īn general ...tot aşa , pe forum ..faci reclamaţie ...mai mult de 5 minute nu durează , aduci dovezi şi adminul respectiv dacă a greşit o să fie suspendat din funcţie pe o perioadă care va fi votată de către comunitate sau definitiv ...īn funcţie de greşeala comisă :)
Asta este valabil pentru fiecare jucător de pe server ...aveţi drepturi ca orice alt player de pe server indiferent dacă este admin sau un simplu player :) Pentru nelămuriri īmi daţi un mesaj privat aici sau pe forumul serverului de cs pe care l-am pus mai sus ..Hf ! ;)


Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3879087)
Spune mai exact cine este acel admin ? :lol:

Adică ce vrei cap de ştiucă să insinuezi ? :lol:

Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 3878925)
gemenii e un server f ok, pana apar adminii aia "smecheri" care nu stiu sa vorbeasca, sa se comporte (presupun ca n-au nici buletin). Ei cred ca lumea e a lor si ei sunt Dzeu pe server(baga ce harta vor ei, desi lumea poate voteaza altceva), iar daca ii raspunzi kick,ban ca na au bagheta magica. Chestia asta se numeste ABUZ si ar trebui pedepsit, n-ar trebui sa aibe drept de admin orice idiot; ar trebui fiecare admin sa dea un test psihologic :twisted:

Sunt de acord cu tine , ai perfectă dreptate ...mă ai pe mess , īmi poţi spune şi aici cānd vrei tu şi la orice oră dar dacă tu nu acţionezi cu nimic ...dovezi şi o reclamaţie la adresa celui care te-a deranjat ...degeaba stai şi zici că primeşti kick , ban , gag/llama ...cum vrei să se rezolve ceva dacă nu faci nimic ? Cum i-am spus şi lui Dony mai sus ...mai mult de 5 minute nu durează să īţi rupi din timp pentru a face o reclamaţie , asta dacă te interesează dar după cum bine văd īn mesajul tău eşti interesat de acest joc ...aşa că ajută şi tu cumva dacă vrei să scăpăm de copii fără buletin ...eu nu pot să fiu 24/24 pe server să văd cine ce şi cum face ...iar puţin ajutor nu strică :)


Vă aşteptăm pe pcp.gemenii.ro !

Forum : http://pcp.gemenii.ro , pentru reclamaţii , diverse :)


HF !

b0b0 19-12-10 10:57

Re: Counter Strike 1.6
 
Hai STOP cu publicele si jucati si voi mixuri/meciuri ceva...Add la steamid :cristi_d0bre.. Ca am eu mixuri si va chem.. doar sa imi ziceti care sunteti ;)

RDss 19-12-10 13:18

Re: Counter Strike 1.6
 
http://cache.www.gametracker.com/ser...ner_560x95.png

Va steptam!!!

JuST_GiuGiu 19-12-10 17:41

Re: Counter Strike 1.6
 
Incearca si nu ai sa regreti;)
winner.xtremexpc.ro
:twisted:

RDss 19-12-10 18:51

Re: Counter Strike 1.6
 
178.157.98.2:27015 Connect !!!!!


All times are GMT +2. The time now is 15:56.

- Copyright 2026 4Tuning