Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

StoRo 25-08-10 15:11

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
4:08 pm La ora asta se munceste.

cozmin23 26-08-10 22:28

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
23:28....ma bag la somn dupa 120 de minute de suferinta si durere dar extrem de fericit ca sa calificat Steaua....Good Night

MadAboutGolf3 26-08-10 22:56

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
dau unsubscribe .. :-j

ZaNe94 27-08-10 00:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12:59: pai ce sa fac, maine ma paste o trezire la 8, si nu stiu daca sa dorm sau nu , ca nici nu pot si imi gasesc motive sa ma enervez din 5 in 5 secunde

DrifterGT 27-08-10 00:17

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
23:16 Ma uit afara cum ploua , la baietii de lucreaza la 350z si imi aduc aminte sa ma duc sa ii intreb ceva , inchid pagina de web si am plecat ! :-)

dan_stage28 27-08-10 00:23

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ora 1 si 21 minute stau si ma gandesc cum de am reusit sa nu calc o javra de caine

Babutz 27-08-10 03:40

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau o cafea...si abia astept sa se termine ziua asta..sa ma relaxez si eu:shock:

DrifterGT 27-08-10 04:01

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma uit la ceas si e ora 3:00

DrifterGT 27-08-10 05:11

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ora 4:11 :o

DrifterGT 27-08-10 06:24

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
5:24 , beau cafeaua , iau micul de jun si plec la plimbare , ma duc la spalatorie , pun motorina , acasa , somn dupa iara pe 4Tuning :-)

Babutz 27-08-10 13:34

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
butonez putin si ma bag la somn..ffff cald eeee:rolleyes2:rolleyes2

Ghimpe200 27-08-10 21:28

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
22:28 transpir..nu am aer conditionat!!!!

DrifterGT 27-08-10 23:12

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
22:11 Stau afara la aer in gradina ...:-)

mikafly 27-08-10 23:21

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ora 11:16 ora Germaniei,,,,,vorbesc cu o tipa pe mess.......ma chinuie o basiina crunta.....mi sa stins iar tigarea,,,netul merge ca dracu....traiasca vodafone deutschland.....ma gandesc ca maine am treaba la o masina din garaj......ma uit la tasta 7 si vad ca e infundata.....si am scapat cheile de la skoda pe jos pt ca pe birou nu mai e loc decat sa misti mouse-ul.....si dau post reply

cristianic 27-08-10 23:48

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12:48AM
stau pe forum....ascult cv muzica.
n.am somn si caut sa schimb o vorba cu cineva....din pacate fara succes.....nu toata lumea e insomniaca, cum sunt eu. (scuzati cacofonia)


All times are GMT +2. The time now is 17:41.

- Copyright 2026 4Tuning