Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Caut melodie! (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/2577-caut-melodie.html)

trafy-vr6 27-02-09 21:46

Re: Caut melodie!
 
extrem - love ( radio edit ) va rog mult de tot

Bmw_E30dak 27-02-09 22:26

Re: Caut melodie!
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by trafy-vr6 (Post 2106275)
extrem - love ( radio edit ) va rog mult de tot



vad ca pe mess nu raspunzi..poftim

trafy-vr6 27-02-09 22:38

Re: Caut melodie!
 
multumesc, dormeam:))

TwentyOne 27-02-09 23:00

Re: Caut melodie!
 
Caut si eu o melodie (veche , cred ca are peste 5-6 ani) interpretata de o fata cu o voce un pic ragusita, ca ritm e cumbia, iar refrenul suna cam asa....ay, ay,ay me duele el corason/ ay,ay,ay me duele tu amor.
Atat stiu despre ea, sper sa ma ajutati. Multumesc

trafy-vr6 28-02-09 06:56

Re: Caut melodie!
 
https://www.youtube.com/watch?v=K73fGFQk2bQ asta?

andreycool1993 28-02-09 11:12

Re: Caut melodie!
 
caut melodia lui busy signal featuring alborosie - murderer e de pe albumul loaded a lui busy signal plzzzzzzzzzz ajutatima ca am cautato toata ziua si nimika

r0xanicutza 28-02-09 13:46

Re: Caut melodie!
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by TwentyOne (Post 2106438)
Caut si eu o melodie (veche , cred ca are peste 5-6 ani) interpretata de o fata cu o voce un pic ragusita, ca ritm e cumbia, iar refrenul suna cam asa....ay, ay,ay me duele el corason/ ay,ay,ay me duele tu amor.
Atat stiu despre ea, sper sa ma ajutati. Multumesc

:arrow:

@ - andreycool1993 - doar asta am gasit :|

andreycool1993 28-02-09 16:15

Re: Caut melodie!
 
nu e aia dar in fn sper sa ma ajute cnva plzzzzzzzz

claude307 28-02-09 18:58

Re: Caut melodie!
 
are cineva mel asta?...sau toate mix-urile de la ea? originala o am.. :D
multam fain de tot!
https://www.youtube.com/watch?v=mc8FeU-pPb4

TFK 28-02-09 19:01

Re: Caut melodie!
 
Noisia - Stigma are cineva?
https://www.youtube.com/watch?v=xtppf3xkby4

TwentyOne 28-02-09 20:12

Re: Caut melodie!
 
trafy-vr6...nu, multumesc
joy4...multumesc foarte mult, asta este

Tweety_rzw 28-02-09 21:17

Re: Caut melodie!
 
Shop Boyz - Party like a rockstar ,vă mulţumesc !;)

alex_S 28-02-09 22:04

Re: Caut melodie!
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2108439)
Shop Boyz - Party like a rockstar ,vă mulţumesc !;)


poftim....;)

Tweety_rzw 28-02-09 22:23

Re: Caut melodie!
 
Quote:

Originally Posted by alex_S (Post 2108543)
poftim....;)

Sărutmāna:lol:

again cu incă o melodie rară: K-doe - in my hood ,chiar am căutat-o si pe dc,si pe torrEnt...tot degeaba....

trafy-vr6 28-02-09 22:32

Re: Caut melodie!
 
Righi & Dan - Havana Loca plssss


All times are GMT +2. The time now is 16:19.

- Copyright 2026 4Tuning