![]() |
|
Re: Caut melodie!
extrem - love ( radio edit ) va rog mult de tot
|
Re: Caut melodie!
1 Attachment(s)
Quote:
vad ca pe mess nu raspunzi..poftim |
Re: Caut melodie!
multumesc, dormeam:))
|
Re: Caut melodie!
Caut si eu o melodie (veche , cred ca are peste 5-6 ani) interpretata de o fata cu o voce un pic ragusita, ca ritm e cumbia, iar refrenul suna cam asa....ay, ay,ay me duele el corason/ ay,ay,ay me duele tu amor.
Atat stiu despre ea, sper sa ma ajutati. Multumesc |
Re: Caut melodie!
|
Re: Caut melodie!
caut melodia lui busy signal featuring alborosie - murderer e de pe albumul loaded a lui busy signal plzzzzzzzzzz ajutatima ca am cautato toata ziua si nimika
|
Re: Caut melodie!
2 Attachment(s)
Quote:
@ - andreycool1993 - doar asta am gasit :| |
Re: Caut melodie!
nu e aia dar in fn sper sa ma ajute cnva plzzzzzzzz
|
Re: Caut melodie!
are cineva mel asta?...sau toate mix-urile de la ea? originala o am.. :D
multam fain de tot! https://www.youtube.com/watch?v=mc8FeU-pPb4 |
Re: Caut melodie!
Noisia - Stigma are cineva?
https://www.youtube.com/watch?v=xtppf3xkby4 |
Re: Caut melodie!
trafy-vr6...nu, multumesc
joy4...multumesc foarte mult, asta este |
Re: Caut melodie!
Shop Boyz - Party like a rockstar ,vă mulţumesc !;)
|
Re: Caut melodie!
1 Attachment(s)
Quote:
poftim....;) |
Re: Caut melodie!
Quote:
again cu incă o melodie rară: K-doe - in my hood ,chiar am căutat-o si pe dc,si pe torrEnt...tot degeaba.... |
Re: Caut melodie!
Righi & Dan - Havana Loca plssss
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:19. |
|
- Copyright 2026 4Tuning