![]() |
|
Re: Comentarii lucrari!
3 Attachment(s)
am mai lucrat putin la ea
acuma e mai bine? originalul stiti care e iar ultima e ......ultima:) nu mai am chef de ea m-am plictisit |
Re: Comentarii lucrari!
1 Attachment(s)
@pufy: tiam incercuit ce am gasit eu mai ciudat/out-of-place.
@bmwfan: mie imi place. bv. cam puternice reflexiile si cam ciudat unghiul norilor. |
Re: Comentarii lucrari!
2 Attachment(s)
corsa mea :).......with super dark black windows :))
|
Re: Comentarii lucrari!
mari4speed culoare ireala...grila prea mare si la capota ce ai facut ai sudato???nu se mai vede total dunga aia care desparte capota de aripa din stanga;)
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
|
Re: Comentarii lucrari!
2 Attachment(s)
un logan................are si ceva greseli pe el.......da io la ora asta nu le mai vad:oops: :oops:
|
Re: Comentarii lucrari!
2 Attachment(s)
un eclipse brush.....fara cateva amanunte cum ar fi intercooleru
|
Re: Comentarii lucrari!
e destul de bine,la partile negre e cam brusca treaba.pacat ca designul nu este simetric ,si linia care uneste aripa cu farul e cam puternica
|
Re: Comentarii lucrari!
http://www.digimods.co.uk/images/Vir...ondacivic3.jpg prag ...:rolleyes2 :rolleyes2 :rolleyes2
|
Re: Comentarii lucrari!
el face brush....=))))
|
Re: Comentarii lucrari!
OffTopic : ra2=> N-am pupat pe nimeni ! Mi-am spus pura mea parere ! Eu, in afara de boxe nu mai vad alte greseli....
OnTopic : pufy => Foarte tare masina ! Aduce putin a ToyCarsurile alea... Doar acolo jos cum a spus si patriotu ai o portiune luminata... |
Re: Comentarii lucrari!
parca aveam voie sa ne inspiram de la altele...nu e copiat decat koning....
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
|
Re: Comentarii lucrari!
1 Attachment(s)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:56. |
|
- Copyright 2026 4Tuning