Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

BGY_Bogdy 24-02-09 20:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
5 Attachment(s)
:) Cateva poze ..Lucica cand porneste masina in parcare ...Lucica pe afisul de pe bloc :D si multe altele Lucica stelistu :))

iulian.ghetto 24-02-09 21:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
wtf..:lol:

kidu2006 24-02-09 22:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
super tare anuntul ala,dar se pare k nu stie ce o sa pateasca saracu ala pe seama la gluma aia..k evident este o gluma!
Iar despre Lucian nu pot sa zic decat sa l-au prins in toata splendoarea lui:lol::lol::lol::lol:


P.S.: Luciane,au muscat mana care i-a hranit ma:???:

DRK*DeSiGn 25-02-09 07:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
adevarat,sa ne fie rushine :(

Lucian_GXZ 25-02-09 16:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Asa s-a intamplat din totdeauna... ghinionu lor ca imi sunt simpatici :)

DRK*DeSiGn 25-02-09 21:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
shtim asta....te dreaq de simpatic

kidu2006 25-02-09 21:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2099697)
Asa s-a intamplat din totdeauna... ghinionu lor ca imi sunt simpatici :)

Mda...nush ce sa zic,ei te iubesc,tu ii iubesti pe ei .... cert este ca intotdeauna te-am suspectat de prea multa iubire...adica ca ti-au placut baietii ...................
Totusi imi pare bine ca acum ai curajul sa dai cartile pe fatza,este ok sa nu cazi prada replicilor invidioase Lucika

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Lucian_GXZ 26-02-09 14:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Lumea s-a schimbat, si odata cu ea.. si eu m-am schimbat... (cred :) )

DRK*DeSiGn 27-02-09 00:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce anume ai schimbat la tine?

5nap 27-02-09 01:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ca sa citez un banc..."chilotii....cu aia de ieri :)) "

Lucian_GXZ 27-02-09 09:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2103941)
ce anume ai schimbat la tine?

Hai sa vorbim despre lucruri mai interesante, nu despre mine....

Tweety_rzw 27-02-09 12:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
O ardeti domestic a?:lol:

Hyena 27-02-09 15:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Lumea se vaita de criza financiara si pe voi va doare la supapa :)

Tweety_rzw 27-02-09 15:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Lumea se mai vaită şi de femeii ,nu numai de criza financiară:lol:..
Nu-i aşa daffy?:lol:

DRK*DeSiGn 27-02-09 15:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=)))) dubios este faptul k oricum o dam tot la daffy ajungem =)))


All times are GMT +2. The time now is 22:13.

- Copyright 2026 4Tuning