![]() |
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Quote:
Asta a mea are 16 ani si nu ii sunt tata... Cel putin eu asa stiu :lol: |
Re: Femeia ...
revenind la topic...
spuneti, cum ati defini femeia? o... corvoada? o... placere? o obligatie? o necesitate? o dorinta? u name it... |
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Una e sa definesti femeia pe care o doresti si una e sa definesti femeia :)) Oricum o necesitate ma refer ca nu poti traii fara femeie decat daca esti homo :))
|
Re: Femeia ...
Quote:
Raman doar la placere deocamdata. |
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Febra e de vina ! :lol:
|
Re: Femeia ...
Quote:
Cu femeia ai rezolvat ceva??In ce stadiu esti? |
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning