Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

bluey 22-09-06 14:37

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by ct77pia (Post 561059)
16 Ani E Bineeeeeeeeeeeeeeeeeeee La Mine Avea 13 Ani .... Libertate Dulce Libertate

Daca te kinuiai putin puteai sa-i fii tata...

George_P. 22-09-06 21:11

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by bluey (Post 561064)
Daca te kinuiai putin puteai sa-i fii tata...


Asta a mea are 16 ani si nu ii sunt tata...

Cel putin eu asa stiu :lol:

aleks 24-09-06 04:58

Re: Femeia ...
 
revenind la topic...
spuneti, cum ati defini femeia?
o... corvoada? o... placere? o obligatie? o necesitate? o dorinta?
u name it...

EMaiL 24-09-06 07:22

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 563022)
revenind la topic...
spuneti, cum ati defini femeia?
o... corvoada? o... placere? o obligatie? o necesitate? o dorinta?
u name it...

doar femeie

pheerya 24-09-06 12:22

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 563022)
revenind la topic...
spuneti, cum ati defini femeia?
o... corvoada? o... placere? o obligatie? o necesitate? o dorinta?
u name it...

kiar sunt curioasa ce raspunsuri se vor da la acest topic:lol:

DolusD 24-09-06 12:30

Re: Femeia ...
 
Una e sa definesti femeia pe care o doresti si una e sa definesti femeia :)) Oricum o necesitate ma refer ca nu poti traii fara femeie decat daca esti homo :))

bluey 24-09-06 19:16

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 563255)
Una e sa definesti femeia pe care o doresti si una e sa definesti femeia :)) Oricum o necesitate ma refer ca nu poti traii fara femeie decat daca esti homo :))

Lasa man ca mai sunt unele care te fac sa-ti doresti sa fi fost homo...
Raman doar la placere deocamdata.

DolusD 24-09-06 19:45

Re: Femeia ...
 
Quote:

Lasa man ca mai sunt unele care te fac sa-ti doresti sa fi fost homo...
Raman doar la placere deocamdata.
E tare faza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ! Acilea ai dreptate !

Gabi 24-09-06 20:28

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 563022)
revenind la topic...
spuneti, cum ati defini femeia?
o... corvoada? o... placere? o obligatie? o necesitate? o dorinta?
u name it...

Femeia e o placere dorita de fiecare dintre noi, o necesitate fata de care nu trebuie sa ai obligatii :)

bluey 24-09-06 20:30

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 563775)
Femeia e o placere dorita de fiecare dintre noi, o necesitate care fata de care nu trebuie sa ai obligatii :)

Te inteleg in ceatza!!!

Gabi 24-09-06 20:35

Re: Femeia ...
 
Febra e de vina ! :lol:

bluey 24-09-06 20:40

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 563781)
Febra e de vina ! :lol:

Da` ce bre de la vin faci febra???Ca eu nu am baut altceva :)
Cu femeia ai rezolvat ceva??In ce stadiu esti?

pheerya 24-09-06 21:40

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 563775)
Femeia e o placere dorita de fiecare dintre noi, o necesitate fata de care nu trebuie sa ai obligatii :)

o perspectiva frumoasa...dar tot o sa te lovesti de cva obligatii pe parcurs...:lol:

aleks 27-09-06 12:08

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 563775)
Femeia e o placere dorita de fiecare dintre noi, o necesitate fata de care nu trebuie sa ai obligatii :)

he heee, tare definitia ;):lol:

Mustang 27-09-06 13:45

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by pheerya (Post 563887)
o perspectiva frumoasa...dar tot o sa te lovesti de cva obligatii pe parcurs...:lol:

daca nu foloseste prezervativ ... ai dreptate :lol: :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning