Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

Staticyoo 24-10-09 11:28

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pt noi tot E 46 ramane adevaratul M new M "nu place" e frumos dar parca nu mai e M

paul11pap 24-10-09 19:08

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
m3 e92 > m3 e46

rozynel 06-11-09 21:28

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
a mai aparut un FORD MUSTANG CABRIO rosu ...

astazi a venit cu el dinafara :D

manu_96xls 08-11-09 19:04

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Seat Leon portocaliu.;) Foarte frumos!

blad 08-11-09 19:05

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by rozynel (Post 2786096)
a mai aparut un FORD MUSTANG CABRIO rosu ...

astazi a venit cu el dinafara :D

E de mult mustangu ala..
E din Craiova, se chinuie sa-l vanda
Baiatu ala imi aducea mie accesorii din state.. pt. a mea..

Rave 09-11-09 02:08

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by manu_96xls (Post 2790735)
Seat Leon portocaliu.;) Foarte frumos!

e cupra

manu_96xls 09-11-09 11:59

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Știu, știu.:-P

GJ 64 GAB 09-11-09 14:48

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by manu_96xls (Post 2792441)
Știu, știu.:-P

Cu inscripţii de la Llumar pe el?...

manu_96xls 09-11-09 16:01

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Nu, confunzi mașina. E portocaliu ăsta, simplu, probabil singurul cupra și pot să spun că trage extrem de bine. Nu e deloc țipător, e simplu dar superb.:)

rozynel 10-11-09 16:41

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by blad (Post 2790738)
E de mult mustangu ala..
E din Craiova, se chinuie sa-l vanda
Baiatu ala imi aducea mie accesorii din state.. pt. a mea..

Din cate am inteles eu la adus acum cateva zile... Poate ca e altul s-au poate am inteles eu gresit ,

sony_cristi 12-11-09 16:49

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
aveti multe masini frumoase la Targu jiu:D Bravo!!:D

GJ 64 GAB 12-11-09 16:50

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Sunt mult mai multe decāt sunt aici precizate!

lowrider.STi 14-11-09 14:42

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Ford Focus RS verde, numere de germania...am apucat sa-i fac o poza dar nu am cablu de date la mine...duminica seara pun si poza :D

TheFasterMan 18-11-09 16:48

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by bikks (Post 1854980)
Aici avem un Citroen C4 1.6 hdi resoftat la DIMSPORT ce dezvolta undeva la 140-150 cp si un cuplu de 320 nm. Masina are admisie directa , evacuare completa , discuri brembo. Lupul in piele de oaie :twisted:

C4-ul asta l`am vazut ieri prin brasov...in sensul giratoriu de la Mc`Donalds...apropiere de carrefour:D

GJ 64 GAB 18-11-09 17:12

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
Mi s-a părut drăguţă...

Scuze pentru claritatea pozei... :)


All times are GMT +2. The time now is 18:22.

- Copyright 2026 4Tuning