Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

morpheusmaster 27-02-09 22:53

Re: Roman
 
Ce'ati facut ma nebunilor...ce mai e pe acasa? Va tineti de prostii eh?? Las ca vine tata vostru :)) ce dor imi e de masina....nu aveti voi idee...

VladM 01-03-09 12:08

Re: Roman
 
Da ce intrunire a fost azi pe aici prin jur ca am vazut o gramada de masini tunate cu numere de iasi,suceva se duceau in colo inspre pod Piatra sau Bacau :-?

morpheusmaster 01-03-09 12:10

Re: Roman
 
Da....astazi se lanseaza oficial revista NSL!!!...la Piatra Neamt :)

VladM 01-03-09 12:11

Re: Roman
 
Aaa...am vazut niste pisicute frumoase,un R32 mai multe :)

26WRC 01-03-09 16:11

Re: Roman
 
acum am ajuns si eu acasa, ce sa zic:-)a fost HAOS:):lol:
masini absolut dementiale, in special iasul cu cateva pisici superbe si un m3, deasemenea suceava onesti bacau,

Undying_Renault 01-03-09 23:11

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 2106420)
da fratica:-) a fost bine bine :D:Dsa tot fie:lol:benzina si tot ce trebuie ca senzatii tari ai si cu 60-70 cp:D misto romanul de facut haos ca pe pod de n'ar fi atatia militieni pe strazi...

Unde pe pod?pt. liniute?.. e cam aiurea acolo... noi incercam(eu si tzg@) la liceul 4 in fata... e asfaltul ca lumea si nu prea e garda pe-acolo...

morpheusmaster 01-03-09 23:16

Re: Roman
 
Quote:

Unde pe pod?pt. liniute?.. e cam aiurea acolo... noi incercam(eu si tzg@) la liceul 4 in fata... e asfaltul ca lumea si nu prea e garda pe-acolo...
I'am zis si eu de liceul 4...&shit...stie stie...dar vezi ca si acolo mai sta garda...ai grija ca nu e foolproof ;)...

06BEY@Ecko 02-03-09 09:16

Re: Roman
 
da la o adik d la doi magari pana la tosca c are??:))

Undying_Renault 02-03-09 10:03

In ordinea asta de idei... tot centru e o posibilitate... ar mai fi si partea de centura dupa rond inspre balcescu(cu toate ca drumul acolo nu prea e ok).. si mergeam noi mai demult undeva prin horia pentru playere... la vama faci stanga si pe-urma dreapta... dar pe acolo e si mai complicat..

Btw... multam morpheus pentru "heads-up"... adevaru' e ca s-au mai inmultit curcanii prin oras lately.. se vede ca e criza si nu mai pot face rost de bani asa usor :lol:

VladM 16-03-09 22:03

Re: Roman
 
Vad ca aici nu mai misca nimic.Poate mai deschid un subiect de discutie :) Ati vazut ce masini au aparut in oras ?:O Nissan 200SX S14,Hummer H2 cu jante crom pe 20 si ceva,Honda Integra,un Golf 3 cu badboy frumos tare,daca ati mai vazut voi ceva poate mai vorbeste lumea si pe aici :)

scturoag 17-03-09 13:34

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 2154534)
Vad ca aici nu mai misca nimic.Poate mai deschid un subiect de discutie :) Ati vazut ce masini au aparut in oras ?:O Nissan 200SX S14,Hummer H2 cu jante crom pe 20 si ceva,Honda Integra,un Golf 3 cu badboy frumos tare,daca ati mai vazut voi ceva poate mai vorbeste lumea si pe aici :)

Golf3 Badboy look si ce mai are ii a lu' Anania .... si H2 are pe 24 jantele ... daca nu ma insel ... sau pe 22 ... 200SX si Integra nu le-am vazut ... poate faci rost de niste poze :D

VladM 17-03-09 18:12

Re: Roman
 
Nu e golfu lu anania,era un taran cu el :)

scturoag 17-03-09 18:14

Re: Roman
 
era un golf 3 albastru .. cabrio.. cu badboy look ?!?

VladM 17-03-09 21:18

Re: Roman
 
Nu era cabrio,era cam coshcovit :)

scturoag 17-03-09 21:25

Re: Roman
 
ai zis ca e frumos :))) acu zici ca e coshcovit ? :)))


All times are GMT +2. The time now is 00:56.

- Copyright 2026 4Tuning