![]() |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
;)) o sa pun :D :X sincer nu am niciuna acum da o sa-i fac ... intai sa o spal bine =))) .promit!seara buna!
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
Salut!de unde ai luat cesurile alea k sunt km frumoasa :X :)) si kt au costat? |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Am desfacut volanu, am decuplat mufa de airbag.
Aveti idee de ce ramane becul de la airbag aprins? se poate sa-i si fisurat spirala aia de la airbag? |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
eu am auzit ca trebuie resetat computerul de bord dupa faze de astea
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
proiectoare de vento, pentru locurile din bara din fata, cu mai putin de 600 ron, aveti vreunul din voi?
ma durea pana si buricul cand am vazut pretul de magazin. |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
Cele originale (Bosch sau Valeo cred) sunt foarte scumpe. Asa am patit eu cu un far: 7 mil original, 1.5 mil no name. |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Comanda-ti de la FK din alea clare sunt max 100Euro!! dute la un magazin de accesori tuning si te rezolva ;)
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
7 Attachment(s)
stiu k am promis niste imagini si ma tin de cuvant :) al meu VENTO :D
de care sunt foarte mandru...abea primit,urmeaza sa-l inscriu :) primul pas va fi montarea unui sistem audio...ca ceea ce e pe el acum nu se poate numi sistem :)),2 dintre boxe deja le am urmeaza sa cumpar player-ul inca cel putin 2 boxe si sa le montajul :) abea ast...am o problema cu cele 2 difuzoare mici de pe bord k m-am interesat si nu gasesc modelul cum sunt astea originale,va rog ajutati-ma proprietari,ce ati facut cu ele?ati pus altele in loc?yo le-as desfiinta de tot..ca nu stiu! apoi vor veni niste folii pe geamuri si mai departe mai vedem...bani sa avem k idei sunt multe :)) astept pareri...opinii...va salut!drumuri bune! |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
chiar si cu boxele originale ,iar cele din bord nu sunt boxe sunt mai mult pt inalte ,parerea mea sa le lasi cele din bord asa cum sunt si pune ceva ovale in spate:-) |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
dap:) cat de curand...ca abea astept,pt boxele din spate sunt putin indecis ca nu stiu dak sa pun ovale sau pe usi in spate normal...kiar nu stiu...
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
si eu zic tot asa sa le lasi pe alea din bord k suna bine (sunt doar de inalte dar ajuta destul de mult si alea). Pune un player, iar in spate niste boxe ovale si o sa vezi ce bine suna;) (am si eu ovale in spate si au un bass foarte fain cu totu' k sunt "slabe" boxele,dar isi fac rezonanta buna in portbagaj). dak tot le ai alea din usi ar fii bune schimbate :D:D:D...bafta!! si app e chiar f dragutza masina. sa ai noroc de ea!!
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
mersi mult :) ok atunci s-a ales :)) o sa iau ink o pereche de ovale :D ... dar nu mi trebuie si amplificare separata nu ,pt 4boxe?ca as depasi bugetul pt sunet asa :| ...
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
nu trebuie dak iti iei un player bun 4x45 sau 4x50 :D:)
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
si daca vrei cu timpul sa iti umfli masina cu muzica atunci iti recomand sa iti cumper un hu serios nu prosti de pe la 2 mil |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
poi km asa ma gandeam si eu,da sa fiu sigur... :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:00. |
- Copyright 2026 4Tuning