Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

Tim 11-12-08 21:59

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
2 Attachment(s)
...scuze de calitatea pozelor :P

am sters eu pozele cu VW G6, pt ca nu e o masina "tare", e doar noua

D3m0N 11-12-08 22:03

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
stai ca acusi pleaca limuzina spre piata unirii ... :woowoo:tare .. bv

limuzina 12-12-08 14:27

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 1915522)
stai ca acusi pleaca limuzina spre piata unirii ... :woowoo:tare .. bv

Cu Morgan'ul vostru..am fost de 4 ori in 4 zile diferite,pana la Metro si nu am vazut nici urma de Morgan.Sambata seara acolo unde e Bentley'ul era un R8 de Bucuresti,dar era noapte ....

supreme88 13-12-08 09:31

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
:))) limuzina mai asteapta pana la primavara cand o sa-l scoata pe strazi :>

limuzina 13-12-08 13:32

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
1 Attachment(s)
E diferita grila din fata,era o editie limitata cu grila asta,m-am uitat pe internet si editia limitata are o placuta pe bord,asta nu avea nimic.Ma rog... stiu ca s-a mai discutat despre el.Mi-e dor de un post de-al lui Crys'...ce ai patit de nu mai postezi:sad::sad:.?

nck_xx 14-12-08 20:13

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
foarte frumoase masinle din iasi.....am avut ieri niste treaba prin iasi si am vazut un dodge ram srt10, un bentley continental flying spur si un maserati grand turismo:X

limuzina 14-12-08 21:03

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by nck_xx (Post 1920904)
foarte frumoase masinle din iasi.....am avut ieri niste treaba prin iasi si am vazut un dodge ram srt10, un bentley continental flying spur si un maserati grand turismo:X

Toate in Tatarasi ;);).Daca mai aveai putin noroc vedeai 2 Maserati GranTurismo :lol:.

nck_xx 14-12-08 21:16

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Ai dreptate in Tatarasi am vazut...dar am vazut doar 2 din ele....dodge'ul l'am vazut in Tudor

limuzina 11-01-09 14:23

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Bentley Continental GT negru cu numere rosii de Iasi,azi la 14:56 pe Copou!

Xtremer 11-01-09 14:51

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Nu ma credeti ce masina am vaz azi. Am ramas cu gura cascata. Toyota Supra cu numere de Anglia la Autocenteru din Alexandru. Era in trecere pe-acolo. N-aveam nimic sa-i fac poze. Se auzea nu bine...foarte bine si era condusa de o gagica bruneta (cam rebela parea ea deh...la ce masina avea).

CRyS` 12-01-09 00:38

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Noul Mitzu Eclipse in parcare la Mall ...!

stefanynho 17-01-09 18:54

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
avem masini misto p'acilea, asta este:))

limuzina 02-02-09 14:48

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Va spun doar atat..daca vedeti un F430 negru mat ..sa nu credeti ca a mai aparut un Ferrari..si apropo..jumate de F430 negru mat si jumate rosu...

ZyZ 02-02-09 16:57

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Era bine daca era 50/50...:rolleyes2

raduku988 02-02-09 18:05

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by ZyZ (Post 2031149)
Era bine daca era 50/50...:rolleyes2

mai bine era daca il folia tot ....ca sa nu mai zic idealul care ar fi fost sal lase rosu ca doar de aia e ferarri nu sal faci tu kitch tuning cu un sfert de folie neagra ... parerea mea


All times are GMT +2. The time now is 14:31.

- Copyright 2026 4Tuning