![]() |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
2 Attachment(s)
...scuze de calitatea pozelor :P
am sters eu pozele cu VW G6, pt ca nu e o masina "tare", e doar noua |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
stai ca acusi pleaca limuzina spre piata unirii ... :woowoo:tare .. bv
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
:))) limuzina mai asteapta pana la primavara cand o sa-l scoata pe strazi :>
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
1 Attachment(s)
E diferita grila din fata,era o editie limitata cu grila asta,m-am uitat pe internet si editia limitata are o placuta pe bord,asta nu avea nimic.Ma rog... stiu ca s-a mai discutat despre el.Mi-e dor de un post de-al lui Crys'...ce ai patit de nu mai postezi:sad::sad:.?
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
foarte frumoase masinle din iasi.....am avut ieri niste treaba prin iasi si am vazut un dodge ram srt10, un bentley continental flying spur si un maserati grand turismo:X
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Ai dreptate in Tatarasi am vazut...dar am vazut doar 2 din ele....dodge'ul l'am vazut in Tudor
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Bentley Continental GT negru cu numere rosii de Iasi,azi la 14:56 pe Copou!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Nu ma credeti ce masina am vaz azi. Am ramas cu gura cascata. Toyota Supra cu numere de Anglia la Autocenteru din Alexandru. Era in trecere pe-acolo. N-aveam nimic sa-i fac poze. Se auzea nu bine...foarte bine si era condusa de o gagica bruneta (cam rebela parea ea deh...la ce masina avea).
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Noul Mitzu Eclipse in parcare la Mall ...!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
avem masini misto p'acilea, asta este:))
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Va spun doar atat..daca vedeti un F430 negru mat ..sa nu credeti ca a mai aparut un Ferrari..si apropo..jumate de F430 negru mat si jumate rosu...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Era bine daca era 50/50...:rolleyes2
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:31. |
- Copyright 2026 4Tuning