Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

gearheadtv 05-11-09 22:50

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Interviul cu vali il puteti vedea pe blogul nostru...acum l-am postat...
Felicitari, Vali, pentru premiu!

MauS 06-11-09 08:11

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
mai era si un evo galben filmat :) Unde a ajuns materialul? :)

Later edit: "din pacate, din tulcea nu au fost participanti decat din Clubul noastu." Multam ma ;) asa usor m-ai uitat:nospam:

SEJ 06-11-09 18:24

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by gearheadtv (Post 2783938)
Interviul cu vali il puteti vedea pe blogul nostru...acum l-am postat...
Felicitari, Vali, pentru premiu!

Mersi !

Quote:

Originally Posted by MauS (Post 2784335)
mai era si un evo galben filmat :) Unde a ajuns materialul? :)

Later edit: "din pacate, din tulcea nu au fost participanti decat din Clubul noastu." Multam ma ;) asa usor m-ai uitat:nospam:

Da, imi cer scuze de exprimare... gandul imi era mai mult la participanti DRC... am uitat pe moment ca au mai fost 2,3 participanti din tulcea, dar nu au legatura cu Delta R.C. Pe tine te puneam la socoteala ca galatzean :???:
Stai linistit ca tot fratele meu esti :-)

magnifiqo 06-11-09 20:23

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
hai maus...intra in DRC si apoi o sa vorbeasca SEJ si despre tine =))))))

gearheadtv 06-11-09 22:44

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 2784335)
mai era si un evo galben filmat :) Unde a ajuns materialul? :)

Later edit: "din pacate, din tulcea nu au fost participanti decat din Clubul noastu." Multam ma ;) asa usor m-ai uitat:nospam:

Ca sa nu se supere MauS ca am pus materialul cu SEJ primul, i-am facut 2 materiale si am mai pus si unul cu imagini de la eveniment!

Cubanez84 09-11-09 21:41

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Si Maus https://www.youtube.com/watch?v=qj6Xs...layer_embedded
https://www.youtube.com/watch?v=hHnMPl6POu0&NR=1

KAB 16-12-09 02:54

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Salut concetateni! Va salut din Cardiff, Uk. Sarbatori fericite si ne vedem la anu! Apropo daca aveti nevoie de ceva de aici, let me know. Regards, CAB

Geox` 16-12-09 11:04

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Sarbatori Fericite Tuturor!:-P

MauS 16-12-09 11:13

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
http://gearhead.greenchannel.ro/?p=844

Sarbatori fericite :)

Geox` 16-12-09 11:58

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Te-ai apucat de arat a :lol:

MauS 16-12-09 12:30

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Putin asa :)

|Gyo| 16-12-09 15:55

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by KAB (Post 2895870)
Salut concetateni! Va salut din Cardiff, Uk. Sarbatori fericite si ne vedem la anu! Apropo daca aveti nevoie de ceva de aici, let me know. Regards, CAB

Sarbatori fericite tie si la toata lumea :D ai spus ca daca avem nevoie de ceva sa-ti spunem :???: pai, ar fi nevoie de niste utilaje de dezapezire, Romania e moarta la acest capitol, Tulcea fiind paralizata total :shock::shock::shock:

magnifiqo 16-12-09 15:57

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Lasa ma de oras, omu a zis pt tine...iti indeplineste orice vis :)))) . Sarbatori fericite

|Gyo| 16-12-09 16:18

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by magnifiqo (Post 2897235)
Lasa ma de oras, omu a zis pt tine...iti indeplineste orice vis :)))) . Sarbatori fericite

pai asta-i visul meu :D sa se poata circula :???: si cum fara utilaje asa ceva nu se poate :rolleyes2 asteptam niste utilaje :D:D:-P

Eugen_TL 16-12-09 16:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
aveti 4 cauciucuri de iarna si nu puteti circula?


All times are GMT +2. The time now is 09:39.

- Copyright 2026 4Tuning