Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

Jockers 27-10-11 18:46

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
rao nu vrei sa o spal ..:)) am trecut si aseara trec si in seara asta pe langa el :)) ..mai bine ma opresc si ii fac luciu ..ca e prafuita rau ...:D

geti 27-10-11 21:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Mersi mult, o ducem impreuna cat de curand la spalatorie.

Jockers 28-10-11 13:22

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
ok ok :D .. inca ceva ..spune-mi te rog ce model sunt jantele? ca ma tot chinui sa imi dau seama si nu reusesc..

fokerix 29-10-11 17:40

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
GRG aseara la XS. Salut.
P.S:iti place raresh a?

grg_92 29-10-11 17:52

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by fokerix (Post 4677363)
GRG aseara la XS. Salut.
P.S:iti place raresh a?


salut salut !, cui nu-i place:))

geti 29-10-11 21:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 4675019)
ok ok :D .. inca ceva ..spune-mi te rog ce model sunt jantele? ca ma tot chinui sa imi dau seama si nu reusesc..

ATS DTM Competition 9J ET 30, sunt mai rare pe 9 j, de asta probabil nu le identificai.

Jockers 30-10-11 08:46

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by geti (Post 4677822)
ATS DTM Competition 9J ET 30, sunt mai rare pe 9 j, de asta probabil nu le identificai.

frumoase jante :X ca in rest masina e urata:))

CRyS` 30-10-11 10:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Jockers,nu odata ti-am atras atentia ca faci off topic!!! Aici discutam/se discuta/se scrie despre Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean!

Exista un topic dedicat masinei lui RAO !

Te rog frumos ... ! Daca capul cu care gandesti il ai pe umeri si nu in boxeri, foloseste-l in scopurile lui! Cel mic are treaba lui si gandeste atunci cand trebuie!

Jockers 30-10-11 12:11

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4678413)
Jockers,nu odata ti-am atras atentia ca faci off topic!!! Aici discutam/se discuta/se scrie despre Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean!

Exista un topic dedicat masinei lui RAO !

Te rog frumos ... ! Daca capul cu care gandesti il ai pe umeri si nu in boxeri, foloseste-l in scopurile lui! Cel mic are treaba lui si gandeste atunci cand trebuie!

esti belea Crys pe bune ..:)) Sry de off..

CRyS` 30-10-11 14:48

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu sunt belea, dar te rog,nu suntem pe maidanul de la prima statie unde se sta si se vorbeste mult,prost si fara rost si la final "Pa!" Suntem pe un forum si sunt niste reguli! Asa cum nenea Pokemon iti ia permisu pt 101 km/h in localitate asa si aici poti ramane fara acces pentru cuvinte aruncate unde nu e nevoie de ele!

Jockers 30-10-11 17:22

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4678989)
Nu sunt belea, dar te rog,nu suntem pe maidanul de la prima statie unde se sta si se vorbeste mult,prost si fara rost si la final "Pa!" Suntem pe un forum si sunt niste reguli! Asa cum nenea Pokemon iti ia permisu pt 101 km/h in localitate asa si aici poti ramane fara acces pentru cuvinte aruncate unde nu e nevoie de ele!

ok nena garcea ..imi cer scuze :D da nu imi lua permisu :)) ..

MihaiCsl 02-11-11 12:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut Florin Nemes ieri pe la bariera, dat claxon, dar degeaba =))

MihaiCsl 03-11-11 18:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi pe la universitate passat cu folie negru mat, IS 91 SIM, mare gay soferul.

IS19CIP 03-11-11 18:25

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
=)))) ,=)) Vazut MNZ aseara la EL REMO salutare domnu :lol:

vinyl 03-11-11 23:44

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4688955)
Vazut azi pe la universitate passat cu folie negru mat, IS 91 SIM, mare gay soferul.

Hhahaha :D


All times are GMT +2. The time now is 09:17.

- Copyright 2026 4Tuning