![]() |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
rao nu vrei sa o spal ..:)) am trecut si aseara trec si in seara asta pe langa el :)) ..mai bine ma opresc si ii fac luciu ..ca e prafuita rau ...:D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Mersi mult, o ducem impreuna cat de curand la spalatorie.
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
ok ok :D .. inca ceva ..spune-mi te rog ce model sunt jantele? ca ma tot chinui sa imi dau seama si nu reusesc..
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
GRG aseara la XS. Salut.
P.S:iti place raresh a? |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
salut salut !, cui nu-i place:)) |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Jockers,nu odata ti-am atras atentia ca faci off topic!!! Aici discutam/se discuta/se scrie despre Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean!
Exista un topic dedicat masinei lui RAO ! Te rog frumos ... ! Daca capul cu care gandesti il ai pe umeri si nu in boxeri, foloseste-l in scopurile lui! Cel mic are treaba lui si gandeste atunci cand trebuie! |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Nu sunt belea, dar te rog,nu suntem pe maidanul de la prima statie unde se sta si se vorbeste mult,prost si fara rost si la final "Pa!" Suntem pe un forum si sunt niste reguli! Asa cum nenea Pokemon iti ia permisu pt 101 km/h in localitate asa si aici poti ramane fara acces pentru cuvinte aruncate unde nu e nevoie de ele!
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Vazut Florin Nemes ieri pe la bariera, dat claxon, dar degeaba =))
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Vazut azi pe la universitate passat cu folie negru mat, IS 91 SIM, mare gay soferul.
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
=)))) ,=)) Vazut MNZ aseara la EL REMO salutare domnu :lol:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:17. |
- Copyright 2026 4Tuning