Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

Alex30 15-12-10 20:22

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3900835)
Multumim Sonny, asa o sa facem :P.

@Zeta, ZUZ, Andrey, Tweety, Micutu : Sunteti "dilii" =)), imi place conversatia la nebunie :oops:.

Eu nu vin vineri.Have fun.


Si ca sa vedeti si voi cine e cel mai diliu dintre baieti...m-a pus pe mine pe primul loc :))) n-ai cu cine ma..n-ai cu cine :lol:

Nici diliu nu ajunge vineri :)))...sunt la munca

green_e30 15-12-10 20:28

Re: DreamWorks
 
Care mai vrea MANGA-CARS?:lol:!

Sonny™ 15-12-10 20:36

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by green_e30 (Post 3900872)
Care mai vrea MANGA-CARS?:lol:!

eu vreau un opel astra g in 5 usi scurt cu kit de opc daca poti sa ma ajuti...;)

micutu11 15-12-10 21:06

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 3899707)
micutule o sa fii plug iarna asta, il suni pe dog si iesiti amandoi pe strazi...poate va da ceva astia de la primarie...;)


si bafta multa cu Dream Works baieti, si nu va ganditi la filiale doecamdata, ci cresteti voi mari apoi o sa vina si astea...;)

ma chematzi sa va dau zapada dupa strada :P :>

micutu11 15-12-10 21:10

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by green_e30 (Post 3900872)
Care mai vrea MANGA-CARS?:lol:!

-o supernova albastra :> se poate ?.......ms!!

-sper sa nu fiu singur in parkre vineri seara :P

Sonny™ 15-12-10 21:26

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by micutu11 (Post 3901015)
ma chematzi sa va dau zapada dupa strada :P :>

`poi ce crezi ca scapati asa usor?normal ca te chem, dau o ciocolata calda si un covrig...;)

bib_andrey 15-12-10 22:11

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3900844)
Si ca sa vedeti si voi cine e cel mai diliu dintre baieti...m-a pus pe mine pe primul loc :))) n-ai cu cine ma..n-ai cu cine :lol:

Nici diliu nu ajunge vineri :)))...sunt la munca

Credeam ca stii ca esti cel mai "diliu" :))
Vin vineri si iti daram toate rafturile :)) sa ai ce muncii :))

Se stiee :))

Alex30 15-12-10 22:39

Re: DreamWorks
 
Pai stiu ca sunt cel mai diliu :)))

Nu cred ca o sa ai loc de toate cadavrele care o sa se inghesuie :))))

bib_andrey 15-12-10 23:06

Re: DreamWorks
 
Daca sunt cadavre dalea de 19-20 de ani bune vin si eu :)))

NXdev 15-12-10 23:09

Re: DreamWorks
 
O sa-ti fac si eu o vizita, nenea Zuz:D, dau o tura cu prietena :">, ea locuieste pe la Diham, deci prin zona :D.

L.E : Imi cer scuze Zeta...(stie ea).

Zeta 15-12-10 23:20

Re: DreamWorks
 
:lalala::lalala::lalala:

NXdev 15-12-10 23:23

Re: DreamWorks
 
:rolleyes2:cry2: Oky...eu va las...noapte buna.

bib_andrey 15-12-10 23:30

Re: DreamWorks
 
Noapte buna DEVule :> puricii sa te sarute :)))
Banuiesc ca dormi cu masina in pat..ca o ai langa geam :)))

Tweety_rzw 16-12-10 00:11

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3898680)

Toate ca toate , dar asta cre' ca va fi cam ultima vineri de pe acest an in care ne mai vedem ! Intrebare cine ar dorii sa faca craciun/revelion impreuna , gen, ne adunam toti undeva intr'o incapere , un cub ceva:lol: un cerc nu stiu...sariti cu niste pareri !

Vorbesc singur:)?Sincer...

B-99-SAA 16-12-10 09:31

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3901195)
Credeam ca stii ca esti cel mai "diliu" :))
Vin vineri si iti daram toate rafturile :)) sa ai ce muncii :))

Se stiee :))

Normal ca e diliu :lol: Nu e buna ai cu rafturile ma, mai bine mergem sa-l scoatem p-afara la o tura :lol:
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3901269)
Pai stiu ca sunt cel mai diliu :)))

Nu cred ca o sa ai loc de toate cadavrele care o sa se inghesuie :))))

Cand e deschiderea? Poate vin si io p-acolo sa te vad in actiune, dar nu la prima ora cum vin toti pensionarii aia care n-au ce face, ca sunt la munca... da trec seara :D
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3901348)
O sa-ti fac si eu o vizita, nenea Zuz:D, dau o tura cu prietena :">, ea locuieste pe la Diham, deci prin zona :D.

L.E : Imi cer scuze Zeta...(stie ea).

Mergem toti odata daca vrei :lol: Apropo, nici nu stiam ca ai prietena... ori ai fost secretos si n-ai zis, ori e ceva mai de curand :D De ce superi ma fata (pe Zeta) ??? Urat asa... :evil:


All times are GMT +2. The time now is 13:56.

- Copyright 2026 4Tuning