Re: DreamWorks
Quote:
Originally Posted by bib_andrey
(Post 3901195)
Credeam ca stii ca esti cel mai "diliu" :))
Vin vineri si iti daram toate rafturile :)) sa ai ce muncii :))
Se stiee :))
|
Normal ca e diliu :lol: Nu e buna ai cu rafturile ma, mai bine mergem sa-l scoatem p-afara la o tura :lol:
Quote:
Originally Posted by Alex30
(Post 3901269)
Pai stiu ca sunt cel mai diliu :)))
Nu cred ca o sa ai loc de toate cadavrele care o sa se inghesuie :))))
|
Cand e deschiderea? Poate vin si io p-acolo sa te vad in actiune, dar nu la prima ora cum vin toti pensionarii aia care n-au ce face, ca sunt la munca... da trec seara :D
Quote:
Originally Posted by NXdev
(Post 3901348)
O sa-ti fac si eu o vizita, nenea Zuz:D, dau o tura cu prietena :">, ea locuieste pe la Diham, deci prin zona :D.
L.E : Imi cer scuze Zeta...(stie ea).
|
Mergem toti odata daca vrei :lol: Apropo, nici nu stiam ca ai prietena... ori ai fost secretos si n-ai zis, ori e ceva mai de curand :D De ce superi ma fata (pe Zeta) ??? Urat asa... :evil:
|