Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

quze 28-06-11 09:53

Re: E46 - TM 77 EEE
 
pare biness :))

Kedy 28-06-11 10:05

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4427284)
da_joint ... mersi oricum de ajutor :D

vam_19 .. ai vazut'o aseara... zici ca e ce trebuie? :D

laurentiu_tim .. cum reusesti frate? :lol:

P A K E ... vin.. incet si sigur... momentan astept "oglindele"

Nosfer .. nu frate, chiar nu ...

Skillzu ... :lol: o sa fie un argintiu asa.... ca soarele... :lol:


cateva poze mai recente...

Unde au disparut jantele de septar :?: sau sunt la vopsit si ele le-ai pus pe astea pana sunt gata si alea?

Caius TM 28-06-11 10:45

Re: E46 - TM 77 EEE
 
quze ... ms ms :lol:

Kedy ... nu, astea raman... merg pe kitu' original m3..

Kedy 28-06-11 10:57

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4427511)
quze ... ms ms :lol:

Kedy ... nu, astea raman... merg pe kitu' original m3..

Erau mai frumoase celelalte dadeau un pic de exclusivitate masini

SB09HMM 28-06-11 11:21

Re: E46 - TM 77 EEE
 
caius poti sa comanzi un taxi,sti tu despre ce vorbesc ....ca doar e soare:D:D

vam_19 28-06-11 11:46

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ca raspuns la intrebarea ta.....dupa ce am vazut aseara am ramas socat.... e chiar ce trebe si imi place mult cum a iesit, si sti ca nu vb aiurea..dar cel mai important dupa cum a spus si bunul nostru prieten Baciu tie tre sa-ti placa si sa fi multumit, in rest nu prea conteaza asa mult. in fine iti doresc tot binele din lume si la cat mai mult tuningarit. TOT ASA BROOO.....;););)

madutz2006 28-06-11 13:41

Re: E46 - TM 77 EEE
 
chiar e ce trebuie ! felicitari tie si baietilor care au lucrat la ea !

vam_19 28-06-11 17:00

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by madutz2006 (Post 4427967)
chiar e ce trebuie ! felicitari tie si baietilor care au lucrat la ea !

ar fi frumos sa aduca si el niste multumiri baietilor:)):)) 2-3 sticle de ....2-3 fetitze...si lista continua;)

und_Alexx 28-06-11 19:25

Re: E46 - TM 77 EEE
 
sincer , sinecer acuma tu chiar esti in un mare film de actiune in care esti actorul principal si singurul ! :))) sper ca reactiiile sa fie care mai dde care si mai flatante =)))

und_Alexx 28-06-11 19:26

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by vam_19 (Post 4428392)
ar fi frumos sa aduca si el niste multumiri baietilor:)):)) 2-3 sticle de ....2-3 fetitze...si lista continua;)



ba .... nush de lucrat dar eu cu leo am stat cel mai mult pe langa ea! deci ...trage concluzii :))

daflyer_oradea 28-06-11 20:15

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Ma Caiuse :oops:tu o faci frozen gray si nu zici nimic la nimeni...

vam_19 28-06-11 22:06

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by und_Alexx (Post 4428722)
ba .... nush de lucrat dar eu cu leo am stat cel mai mult pe langa ea! deci ...trage concluzii :))

bine zis stat frate....

cristi_phj 28-06-11 22:12

Re: E46 - TM 77 EEE
 
frumoasa lucrare...bravo se vede ca ai gusturi bune

P.S o prinde mai bine jantele de M3 te apropi de advar mai bine cu ele decat alea de seria 7 ;)

TM 77 ADF 29-06-11 00:00

Re: E46 - TM 77 EEE
 
am vrut sa iti zic ca rosu e rosu, mare fraier ai fost k nu ai facuto rosie :| asta e, o sa iti paraaaa tareeee rauuuuu !!!:rolleyes2

Caius TM 29-06-11 06:13

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Kedy .. vedem ce o fi pe viitor....

SB09HMM .. :lol: da

vam_19 thx bro .. pt tot... sustinere/ajutor :D

madutz2006 .. asa e, ms ptr apreciere

und_Alexx ... :lol: da frate, jack sparrow sunt

daflyer_oradea .. ma nu e chiar frozzen ... :lol:

cristi_phj ... vedem pana la urma care raman ... inca nu sunt hotarat..

TM 77 ADF ... dupaia zicea lumea ca te-am copiat... :lol:
oricum mie-mi place si asa cum ii ... ca soarele... :lol:


All times are GMT +2. The time now is 15:23.

- Copyright 2026 4Tuning